Skocz do zawartości
AndiDVB

Radek 9500 po Vmodzie na Ram i jakie dac radiatorki na DDR??

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

 

wlasnie jestem po prawidlowam zabiegu zmaistrowania Vmoda na ram w Radeonie Shaphire :D :D :D

 

na pamieci dalem radiatorki od kosci pamieci po dwa na jedna kosc ramu od Cooler Mastera aluminowe.

 

jako wiatrak dalem Arctica VGA silencera :D :D

 

i teraz zauwazylem ze po przez danie wiekszego napiecia na ram sie grzeje to normalka ale teraz czy te moje radiatorki nie beda za slabe na odprowadzanie ciepla po zmianie??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Powiedzcie mi czy ja tez moge zrobic tego vmod juz wszystko prawie wiem mam PowerColor 9500 128DDR (128bit. :( ale potoki odblokowałem :) ) czy da rade na moim ?? i moze jakies podpowiedzi co do samego zrobienia tej operacji ?? a ha i to wsytarczy tylko wlutowac te elementy i juz jest ok ??

(poczytalbym to wszystko na zagranicznych serwisach ale z jezykami u mnie cienko ):(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Powiedzcie mi czy ja tez moge zrobic tego vmod juz wszystko prawie wiem mam PowerColor 9500 128DDR (128bit. :( ale potoki odblokowałem :) ) czy da rade na moim ?? i moze jakies podpowiedzi co do samego zrobienia tej operacji ?? a ha i to wsytarczy tylko wlutowac te elementy i juz jest ok ??

(poczytalbym to wszystko na zagranicznych serwisach ale z jezykami u mnie cienko ):(

Dlatego też masz przyklejony temat o V-Modzie na Radku w dziale podkręcanie PO POLSKU :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka  

 

wlasnie jestem po prawidlowam zabiegu zmaistrowania Vmoda na ram w Radeonie Shaphire  :D  :D  :D  

 

na pamieci dalem radiatorki od kosci pamieci po dwa na jedna kosc ramu od Cooler Mastera aluminowe.

 

jako wiatrak dalem Arctica VGA silencera  :D  :D  

 

i teraz zauwazylem ze po przez danie wiekszego napiecia na ram sie grzeje  to normalka ale teraz czy te moje radiatorki nie beda za slabe na odprowadzanie ciepla po zmianie??????

Radiatorki polecam ocz miedziaki, na 4maxie są - mieszczą się pod tego arctica prawie idealnie (niektórym dotykają radiatora co jest rewelacją bo nadmiar ciepła może na radiator przejść).Do tego estetyczny wygląd.

Nie doczytałem chyba, ale 320 tylko na rdzeniu masz? Czemu tak mało?

Ja mam 330 na normalnych chłodzeniu a jak zapodam zrctica to planuje 400 Mhz.Ati power roxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...