Skocz do zawartości
Milo

Hitman Contracts

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z najlepszych gier dla mnie powraca - zapowiada się ciekawy rok 2004 :) (myślałem, że 2003 był/jest wyjątkowy bo wyszło sporo dobrych gier - Vice City, Spliter Cell, Raven Shield, Collin3, NFS:U, ect, ect, ect... a tu na 2004 już jest kilka ciekawych zapowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzenie tych gier na "głośno" czyli na np. Serial Killer mija się z celem bo niszczy cała przyjemność z tej gry. To samo tyczy się takich gier jak Splinter Cell, Commandos. Zresztą nie tylko by ładnie wyglądało Hitman 2 ma pod tytuł - Silent Assasin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie wczoraj skończyłem przechodzić hitmana2 i naszła mnie myśl "czy zrobią trzecią część" i chyba wysłuchali moich myśli :)

Mam nadzieję że nie będą zbytnio przekładać daty premiery.

btw tu jest oficjalna strona http://www.hitmancontracts.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman 2 był dla mnie niesamowitą grą, bił jedynkę pod każdym względem :!: :!: :!: Zobaczymy czy trójka będzie lepsza od dwójki a ze screenów zapowiada się wspaniale szczególnie ten nóż. Nie chciał bym być na miejscu tego gościa w rzeźni :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy dla was pięć najnowszych obrazków z gry Hitman: Contracts, najnowszej części przygód zawodowego zabójcy. Poprzednie dwie części przyniosły autorom Eidos oraz Io Interactive oczekiwany sukces, miejmy więc nadzieję, że trzecia część również go powtórzy. Gra tworzona jest na PS2, Xbox'a oraz PC, a do sklepów trafi wiosną tego roku.

Wcielimy się w Agenta 47, najbardziej bezwzględnego zabójcę na zlecenie w historii. Już sam początek zabawy będzie niezwykle emocjonujący, bowiem zaczniemy w Paryżu, gdzie nasz bohater wpadł w pułapkę i został ranny. Sytuacja zdawałoby się bez wyjścia.

Reszta gry ma być równie emocjonująca. Autorzy przygotują nam interesujące misje z wieloma ścieżkami prowadzącymi do zwycięstwa. Wyposażeni zostaniemy w spory arsenał broni palnej, a także przeznaczonej do walki wręcz. Nowy silnik, na którym pracować ma gra, pozwoli na stworzenie jeszcze bardziej szczegółowego otoczenia i postaci. Zmieniony zostanie również sposób sterowania bohaterem, który ma być znacznie przyjaźniejszy.

 

Zródło www.gry.wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Nowy silnik, na którym pracować ma gra, pozwoli na stworzenie jeszcze bardziej szczegółowego otoczenia i postaci. Zmieniony zostanie również sposób sterowania bohaterem, który ma być znacznie przyjaźniejszy.

 

Zródło www.gry.wp.pl

Hmmm... to mnie w sumie trochę martwi, bo poprzedni silnik (ten z H2) jest bardzo dobry, grafa jest na wysokim poziomie a wymagania co do sprzętu - niskie. Oby tu nie przesadzili, choć zapezentowane screeny nie różnią się specjalnie (jakością grafiki) od tego co było już H2:SA.

 

BTW. Która to już gra, w której misje rozgrywanie są w rzeżni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie zapomniałem o tej grze.... Kiedyś robiłem formata i nie przeniosłem save od Hitmana2, nie chciało mi się jeszcze raz przechodzić to odstwiłem na półeczke.

 

Ma ktoś może save do śnieżnej misji? Jakoś mi naszła ochota na dokończenie tego

 

jajcjusz@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Nowy silnik, na którym pracować ma gra, pozwoli na stworzenie jeszcze bardziej szczegółowego otoczenia i postaci. Zmieniony zostanie również sposób sterowania bohaterem, który ma być znacznie przyjaźniejszy.

 

Zródło www.gry.wp.pl

Hmmm... to mnie w sumie trochę martwi, bo poprzedni silnik (ten z H2) jest bardzo dobry, grafa jest na wysokim poziomie a wymagania co do sprzętu - niskie. Oby tu nie przesadzili, choć zapezentowane screeny nie różnią się specjalnie (jakością grafiki) od tego co było już H2:SA.

 

BTW. Która to już gra, w której misje rozgrywanie są w rzeżni :P

to fakt, Glacier to był w/g mnie jak dotąd najlepszy silnik do gry w klimatach hitmana, wszystko bylo ladne, a do tego szybko chodzilo bez maxymalnego sprzetu, pewnie teraz grafika bedzie jeszcze bogatsza, ale po co, tamta z hitman 2 wydaje mi sie idealna, a znowu jak przesadza z detalami to nie bedzie gra tylko jeden wielki slideshow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie zrobili glupiej rozpierdalanki... Oby nie zrobili glupiej rozpierdalanki... Oby nie zrobili glupiej rozpierdalanki... Oby nie zrobili glupiej rozpierdalanki... Oby nie zrobili glupiej rozpierdalanki...

 

... tak jak to bylo w przypadku czesci drugiej. Pierwsza "edycje" maniaczylem strasznie - gra niesamowita. Wiec na lysego part II czekalem ze zniecierpliwieniem... i co ? i kupa z gry ktora wymagala ruszenia mozgownica zrobili zrecznosciowke... klimat gdzies sie stracil.. poziom trudnosci ktory odstraszal mniej ambitnych graczy wyparowal razem z moja ochota do gry. Tylko z sentymentu przelazlem po zreaktywowanym lysym. Teraz tylko czekac na powrot pierwowzoru....

 

Oby nie zrobili glupiej rozpierdalanki... Oby nie zrobili glupiej rozpierdalanki... Oby nie zrobili glupiej rozpierdalanki... Oby nie zrobili glupiej rozpierdalanki... Oby nie zrobili glupiej rozpierdalanki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...