Skocz do zawartości
Milo

Hitman Contracts

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

No więc mam taki problem gdy gram w tą gre to co 5 minut restart albo jak włącze inventory i zaczne w nim coś wybierać też odrazu restart. Nie wiem o co tu chodzi. Patcha wgrywałem i to samo. Karty graficznej to też nie jest raczej wina bo na starej to samo się działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale radze ci popatrzec cos ze sterami od dzwieku :) mnie sie kiedys jak gralem w ogole nie chciala wlaczyc :) wlaczam, filmik i pulpit bez zadnego komunikatu :)

Wy tez mieliscie z gra taka faze ze bez wgrania patcha nie bylo pierwszej misji w tym jakims "szpitalu" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

No tak w dwójke też coś z dzwiękiem było nie tak. Tak mi się zdaje, że Hitman nie lubi zintegrowanych kart dzwiękowych :razz:

Mam najnowsze sterowniki. Więc WTF?

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

No wtedy działa. Teraz tylko co zrobić ze sterownikami bo mam live update'a do sterowników do tej karty no i sterowniki zajmują 20MB a z limitem w neo to mi się będzie ściągać dłuuugo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

NO lepiej działać potem pisać posty ;] Przeinstalowałęm stery i działa wszystko dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak odpalić OpenAl w tej grze bo z tego co czytałem to gra go obsługuje... Mam Audigy 2 ZS, próbowałem już 3 różnych sterowników i nadal dostępny jest tylko directsound...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...