Skocz do zawartości
Kittek

chłodzenie na r9600pro

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z kupieniem chłodzenia na radka 9600pro EZ od PowerColora. Tylko nie radzcie mi zakupu zalmana czy thermaltake'a gianta, bo wlasnie w tym tkwi problem - mam ograniczone fundusze. Co w/g was pasowałoby na ta karte (na rdzeń) zamiast fabrycznego małego coolerka?

 

Do Moderatorów: Jeśli napisałem posta nie w tym dziale co trzeba, to sorry, ale sie jeszcze gubie w tym nowym rozkładzie forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z kupieniem chłodzenia na radka 9600pro EZ od PowerColora. Tylko nie radzcie mi zakupu zalmana czy thermaltake'a gianta, bo wlasnie w tym tkwi problem - mam ograniczone fundusze. Co w/g was pasowałoby na ta karte (na rdzeń) zamiast fabrycznego małego coolerka?

 

Do Moderatorów: Jeśli napisałem posta nie w tym dziale co trzeba, to sorry, ale sie jeszcze gubie w tym nowym rozkładzie forum.

powinien pasowac Titan (taki miedziny okragly) ma 4 rozne zapinki wiec ktoras powinna sie nadawac, kosztuje 35-40pln tylko troszki glosny u mnie na NB ma 5000obr/min ale potraktowalem go zenerka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wez tego Titana CUV2AB - Herc wrzucal go na R9500/9700 wiec na R9600 troche go spowolnisz a i tak bedzie sie nudzil (na 7V dawal rade na GF3 Ti 200@500) :P

 

cena okolo 35 zl nie jest chyba zbyt wygorowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wez tego Titana CUV2AB - Herc wrzucal go na R9500/9700 wiec na R9600 troche go spowolnisz a i tak bedzie sie nudzil (na 7V dawal rade na GF3 Ti 200@500) :P

 

cena okolo 35 zl nie jest chyba zbyt wygorowana

thx, ale gdzie go kupić?

 

najlepiej wysyłkowo, albo gdzies w Poznaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzienks za info, ale mam jeszcze jeden problem. W cenniku PTR są 2 (słownie: dwa) podobne coolerki, a mianowicie:

- ver. TTC-CUV2AB za 34.z_groszami zł

- ver. TTC-CUV2ABL za 44.z_groszami zł

 

Czym one sie różnią i czy one w ogóle sie czymś różnią oprócz ceny? Który lepiej kupić i czy napewno bedzie pasowałna moją kartę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Czym one sie różnią i czy one w ogóle sie czymś różnią oprócz ceny? Który lepiej kupić i czy napewno bedzie pasowałna moją kartę?

ten 2 to pewnie ten

http://www.titan-cd.com/english/product.as...=TTC-CUV2AB/LD2

czyli ma przezroczysty wentylek i 2 niebieskie LEDy (jak w Herculesie) a do tego niebieskie radiatorki na kostki pamieci na grafice

 

pasowac musi bo w kompelcie masz 4 rozne zapinki (dla roznych rozstawow dziurek)

 

a tak to moze wygladac na karcie (ale tu niepodswietlany wentylek) a radiatorki zywcem zdjete z tego Herca :)

http://benchmark.pl/artykuly/testy/Radeon_...s/zdjecie-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby problem został rozwiązany, a jednak chciałbym dalej drążyć temat :wink: .

 

a chodzi mi konkretnie o >TO<. W specyfikacji jest napisane, ze pasuje do geForce'ow 2 do 4mx a nie wiem, jak to jest w radkach. Moze ktoś kto miał z tym orbem styczność mógłby sie wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ODpowiem :wink: tak:

- nigdzie w poblizu mojej mieścinki nie ma oddzialu PTR

- nigdzie w poblizu mojej miescinki nikt niema titana

- PTR nie kce mi wyslac ze sklepu internetowego titana, bo "Pana zamowienie nie moze zostac zrealizowane gdyz jego wartosc jest nizsza niz 100 zł" a ja prócz tego coolerka niczego więcej nie potrzebuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...