Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Może Cię zainteresować

Palm

Rozpoczęty przez Polaros, gru 19 2003 22:31

8 odpowiedzi w tym temacie

Polaros
  • Polaros
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 291 postów

Jezeli ktos posiada urzadzenie na PalmOs i moze chce powymieniac sie doswiadczeniami i nie tylko ;) zapraszam do rozmowy :D
  • 0
[size=10'>Barton Mobile 2500+@13x200 | Abit NF7-S 2.0 D223D | Radeon 9800pro WC | 2x256Mb TwinMos | Chieftec TX-10-BLD+TAGAN 380W | Cooled by Nukleon+Proxima+MJ1000+Lada | 21" Philips 201P

ParanoiK
  • ParanoiK
  • Jestem fajny i młodzieżowy ;]
  • Moderator
  • 8336 postów

Doświadczeniami na jaki temat? ;] Mam palma V robionego na Vx ;]
  • 0
[font="Courier"'>-- [Regulamin'> :: [System ostrzeżeń'> :: [Szukaj'> :: [FAQ'> :: [Administracja'>[; Mr. Elekrryczny Jaszczomb '> && [; Enpowered by kulawa noga '>[/font'>

Polaros
  • Polaros
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 291 postów

Np jakiego softu uzywac skad sciagac itd.

Masz Vx wiec troszke starsza maszynke ja mam T|E i np caly czas nie moge znalesc dobrego programu z alarmami i powiadomieniami.
Jako ksiazki kontaktow uzywam Agendusa 7.0 moze znasz cos lepszego? bo dla mnie jest on troszke nie przejzysty?

Dobre gry :
Plant tycoon :D wciagnelo mnie jak diabli rano podlewak kwiatki w przerwie sniadaniowej w pracy je dogladam itd :D
Cubitus - swietna ga logiczna -> ogolnie polecam wszyskie produkcje z tej strony http://www.astraware.com
  • 0
[size=10'>Barton Mobile 2500+@13x200 | Abit NF7-S 2.0 D223D | Radeon 9800pro WC | 2x256Mb TwinMos | Chieftec TX-10-BLD+TAGAN 380W | Cooled by Nukleon+Proxima+MJ1000+Lada | 21" Philips 201P

paszczus
  • paszczus
  • Początkujący uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 15 postów

Mam od jakis 4 godzin Palm m105 wiec za duzo nie powiem. Znalazlem dobre programy to podkrecania procka i zwiekszania pojemnosci ram poprzez zzipowanie... ale mam problem z wyswietlaczem. albo nie lapie na danym guziku albo musze gdzies klikac obok, wiecie jak to naprawic ? kalibracja nie wchodzi w gre.
  • 0

leThal
  • leThal
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 48 postów

ja mam palma IIIx znalazlem do niego takowa stronke - http://www.undergrou...palm/index.html - wgralem pare rzeczy ale nic nadzwyczejnego (no programik do rysowania fajny sesese)

ParanaoiK - masz V wiec to starszy brat mojego - mozesz podac z jakich zrodel korzystales?
  • 0

Polaros
  • Polaros
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 291 postów

Jezeli interesuje was pare stron/ftpoe i innego rodzaju dobr zapraszam na priva. :twisted:
  • 0

paszczus
  • paszczus
  • Początkujący uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 15 postów

Panowie ! A czy ktos potrafi mi pomoc ? Co mam zrobic ?
Pozdrawiam !

A i do podkrecania palmow sa fajne programy:

FastCPU mojego m105 16 mhz na 32 podkreca, quickbits jest dobry do szybszego chodzenia no i jeszcze flyzip zeby wiecej rzeczy zmiescic ;]
  • 0

karolag85
  • karolag85
  • Początkujący uczestnik
  • Użytkownik
  • 1 postów

Polaros mozesz mi napisac jakas instrukcje tej gry plant tycoon??bardzo mi sie spodobala ale nadal nie wiem jak laczyc ze soba nasiona zeby powstaly nowe gatunki roslin i jak zbierac nasionka z kwiatow??prosze odpisz
  • 0

Prog
  • Prog
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 1465 postów

Ja mam Palm'a T3. Jestem nawet zadowolony. Do typowo palmtopowych czynności starczy.
  • 0
║Gear :: [font="Tahoma"'>HP dv6510ew | P4 2.4[/font'>║Bike :: [font="Tahoma"'>Yamaha FZS 600 Fazer[/font'>

Dodaj odpowiedź