Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

gwoli scislosci to jest LR300 ,bedacy modyfikacja M4, a nie M4. jako takie.

AK74/GP30 ma w tej grze przesuniete z prawej na lewa strone suwadlo zamka, natomiast LR300 zamiast po prawej ma po lewej wyrzutnik lusek. Dzieki temu mozemy obserwowac jak sie ladnie podczas strzelania animuja :) Mnie to osobiscie nie przeszkadza jakos specjalnie. I tak lepsze, bo oryginalne, odglosy i wyglad broni ogladam na codzien w America's Army :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę państwa wyszedł nowy filmik ze S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl:

STALKER 'Weapons' Movie

http://www.gamershell.com/download_5248.shtml

Pliczek zajmuje 120.7 MB dla mnie to trochę za dużo wiec będę go miał najwcześniej jutro, sory dzisiaj :)

Data premiery tego cuda ma się odbyć Q2 2004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem, zobaczyłem i określe to jednym słowem:

MASAKRA

Nie no poprostu to trzeba zobaczyć, filmik ukazuje bronie zawarte w grze i następstwa jakie występują po ich urzyciu. Najlepsze są zabawy z szafą, pociągnięta z serii karabinu rozpada się pokolei na części pierwsze. Po użyciu granatu świetnie frunie w powietrzy u - a raczej jej kawałki.

Naprawdę polecam ściągnąć, choć filmik krótki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten filmik może być krótki zajmuje ponad 120 MB <span style="color:red;">[ciach!]</span>a dlaczego mam SDI i niedługo nawet tego nie będzie :( . kucyk możesz wrzucić screeny z tego trailera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze za jak do tej pory havoka 2.0 to najlepiej HL2 wykorzystał, w pozostałych grach to raczej havoka1 przypomina (chodz nie oceniajmy gry po filmie z bety). A co do grafy to nie ma sią czego przyczepić na wcześniejszych trailerach dobrze widać ze to bedzie mała rewolucja (x-ray engine), poza tym sama idea zupełnej rezygnacji z jakiejkolwiek liniowości i b.duży otwarty teren moim zdaniem dodatnio wpłynie na grywalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za mocno sie havocem podniecaja, a grafa taka sobie szczerze mowiac

Jak to jest grafa "taka sobie" to nie wiem gdzie ty widziałeś lepszą?? Chyb,że grasz w gry z 2008 roku a my jeszcze nie?? :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za mocno sie havocem podniecaja, a grafa taka sobie szczerze mowiac

Jak to jest grafa "taka sobie" to nie wiem gdzie ty widziałeś lepszą?? Chyb,że grasz w gry z 2008 roku a my jeszcze nie?? :D :D

Painkiller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za mocno sie havocem podniecaja, a grafa taka sobie szczerze mowiac

Jak to jest grafa "taka sobie" to nie wiem gdzie ty widziałeś lepszą?? Chyb,że grasz w gry z 2008 roku a my jeszcze nie?? :D :D

Painkiller

To jakiś żart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahahaha!! Painkiller ma lepszą grafike niz Stalker, dobre!! Nie to żeby mi sie nie podobał Painkiller ale ktoś ma chyba problemy z oczami... :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...