Skocz do zawartości
Gość

Jak się robi popcorn?????

Rekomendowane odpowiedzi

sorki ale tak w oogole to zobacz ile osob oprocz mnie stwierdzilo ze to glupi temat..???

Ja też tak uważam, ale jak moderatorzy zamykają tematy, które oni uważają za głupe, to jest wielkie larum - więc cóż...jeżeli temat jest głupi, proponuje do niego nie wchodzić, to sam umrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ale tak w oogole to zobacz ile osob oprocz mnie stwierdzilo ze to glupi temat..???

Ja też tak uważam, ale jak moderatorzy zamykają tematy, które oni uważają za głupe, to jest wielkie larum - więc cóż...jeżeli temat jest głupi, proponuje do niego nie wchodzić, to sam umrze :)

Ot to - niepodoba się temat - nie wchodź, pisząc posty pozwalasz mu tylko egzystować na forum...

Nie może być tak genghiskhan, że ty chcesz, aby zamknąć temat i tak ma być...

Kolega dowiedział się jak robić popcorn :lol: ok - niech temat spada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiez ze ludzie z bardzo wysokim iq (czyt powyzej 150-170) maja problemy z np zrobieniem sobie herbaty (niewiem czy to prawda ale w focusie chyba tak pisalo ;) )

ludzie z takim iq nie siedza cale zycie przy kompie....
a z kad wiesz ze on siedzi przy kompie on ma raptem 15 postow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ponoc to forum mialo byc na poziomie... zamknac i usunac!!!!!!!

co za taboret z autora tego topiku... ja nie wiem ale chyba niektorzy za jedyne zrodlo wiedzy o swiecie maja komputer i neta... tak dalej siedzcie wiecej przy kompie....

zalosc mnie ogarnia - krootki zamiast zamknac to sie polewa - mod z niego jak....

Halo halo, a nie widzisz czego jestem moderem? Nie mam uprawnień do zamykania tutaj topiców. Pomyśl czasem zanim napiszesz :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi odnośnie kulinariów!!!!

Popcorn się udał, i wszystkim smakował!!!

Jeszcze raz dzięki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...