Skocz do zawartości
POWER BY AMD

Młoda Młodzież W Klubach

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm, jezeli chodzi o dresiarstwo w pubach i klubach to pubów z muzyka metal, punk rock hardcore itp ten problem raczej nei dotyczy ( wiem bo tam chodze i nie napotkalem czegos takiego , pewnie ze wzgledu na muzyke ), co innego pijanstwo bo wszedzie trafi sie typ ktory przecenia swoje mozliwosci i wychodzi nie o wlasnych silach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz ne przsadzajmy z tymi klubami od 21 lat ... sam mam 17 i jak chodze do jakis klubow to nie po to zeby nie wiadomo co tam wyprawiac tylko posiedziec ze znajomymi pogadac przy dobrej muzie w milym towarzystwie ... to co ? jak nie mam dowodu to mam sie szwedac po osiedlu bo mnie nie wpuszcza nigdzie ? chyba nie tedy droga ...

Chyba pomyliles Club [; z Pub'em bo raczej w takim klubie nie posiedzisz spokojnie - glosna muza i tanczący ludzie. ;)

 

Moje osobiste zdanie jest takie ze "kluby od 21 lat" raczej nie bo wiadomo wszystko jest dla ludzi [; od 19 bylo by najlepiej czlowiek jest juz po tym okresie (18) ze jest wolny i ze mu wszsytko wolno.

Nawet jezeli sa kluby juz od tych 18 to najwazniejsze zeby bylo to sprawdzane przez tych "tepych ochroniarzy" - dowodzik te sprawy. Jednak tu liczy sie tylko zysk :? i najgorsze jest to ze do klubow sa wpuszczane dzieci, laseczki po 16 - 15 lat wypindolone w 3 pipuchy no i BANDY DRESOW (inaczej tego nie mozna nazwac) lysych i

ktorzy szukaja tylko towaru do wychapania :| Taka prawda.

 

*Rozumiem taka 16 latka (I kl. L.O) na polowinkach swojego Liceum - impreza zamknieta (teoretycznie bo mozna wziac osobe towarzyszaca) na ktorej sa osoby ktore sie zna albo przynajmniej widzi w szkole.

 

To tyle <: 5tka;)

 

P.S. STOP DRESOM !!! (sa wyjatki <: )

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy rozwazyc pojecie 'DRESA'. Nie bedziemy przeciez obrazac tych, ktorzy chodza w dresie bo lubia. Musimy wiec sprecyzowac to pojecie, ktore pojawia sie na lamach forum dosyc czesto :lol2::lol2::lol2:

 

DRES - ...?

 

Ja sie za to nei zabieram, bo nie mam do tego glowy B) Jest ktos chetny? :rolleyes:

 

5tka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dres- czlowiek ograniczony umyslowo ze znikomymi przyblyskami intelektu <czasami potrafia powiedziec jak maja na imie > nie nalezy mylic ich z ludzmi uprawiajacymi jakiekolwiek sporty < no moze poza jazda na cudzych rowerach :lol: > sa to osobniki stadne, odosobnione dresy sa skazane na wyginiecie z powodu silnej potrzeby wspolzycia ze wspolbratyncami :P <cos ala papuzki nierozlaczki>

 

Ze wzgledu na sposob ubierania rozrozniamy kilka roznych odmian:

 

-dres typu nike - takie haczyki maja ;)

-dres typu adidas - podobo te uorgynalne majo 3 paski :) <coraz czesciej spotyka sie dresy z mniejsza iloscia paskow niestety jeszcze nie rozgryzlem o co w tym chodzi :blink: >

-dresy innych typow- dresy innych typow :lol2:

 

 

tyle narazie potem moze cos jeszcze dodam ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem pierwsze 4 strony tego tematu, i powiem szczerze, że do chwili obecnej myślałem, iż tylko ja postrzegam "młodzież" tak jak wy, po prostu jako problem, co piątek widzę narąbane dzieci, rzygające na ulice. smutne.

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE POWINNO ICH TAM BYĆ!

 

EOT z mojej strony i tyle...

przesadzasz

młodzi ludzie tez chca sie bawic ale czesto nie maja gdzie, nie wszyscy ida sie naje.. do zgonu. Nie każda 15sto latka idze dać du.y delikatnie mowiac

gdzie ma sie bawić młodziez w wieku 14-18 lat?

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz

młodzi ludzie tez chca sie bawic ale czesto nie maja gdzie, nie wszyscy ida sie naje.. do zgonu. Nie każda 15sto latka idze dać du.y delikatnie mowiac

gdzie ma sie bawić młodziez w wieku 14-18 lat?

Wcale nie przesadza.. moze nie kazdy w wieku 14-16 idzie sie nawalic jak szpak ale z tego co widze wiekszosc, ale niby jak maja ich selekcjonować ? Lepiej zeby na disko i do klubow wpuszczali dopiero po 17-18 i sprawdzeniu dowodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Cmx, ze podzielasz moje zdanie...:!:

To moze wpuscmy tam dzieci z przedszkola, bo w naszym kraju jest tak malo miejsc, gdzie malolaci moga sie pobawic... Takie myslenie rodzi absurdy... Ja jak mialem 14 czy 17 lat to nei myslalem o klubach, dyskotekach, pubach... Jak cos to domowka, piwko w domku czy cos innego... Moze prawo jazdy tez zrobmy od 14 lat? A co tam, przeciez im wczesniej tym lepiej :mur:

Edytowane przez CH3RRY-JU!C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest coraz gorzej i jedynie co moze pomoc to zakaz wchodzenia ponizej 17lat, i skrupulatnie sprawdzanie dowodow ew. innego dokumentu tozsamosci.

 

 

Nie mam ochoty patrzec na blachary w wieku 15 lat... Nie wiem jak to mozliwe ze takie 15'nstki laza sobie po klubach, jeszcze jak by mialy troche honoru i sie zachowywaly ok to bylby luz. Ale widac jak jest :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Cmx, ze podzielasz moje zdanie...:!:

To moze wpuscmy tam dzieci z przedszkola, bo w naszym kraju jest tak malo miejsc, gdzie malolaci moga sie pobawic... Takie myslenie rodzi absurdy... Ja jak mialem 14 czy 17 lat to nei myslalem o klubach, dyskotekach, pubach... Jak cos to domowka, piwko w domku czy cos innego... Moze prawo jazdy tez zrobmy od 14 lat? A co tam, przeciez im wczesniej tym lepiej :mur:

 

Niestety jest coraz gorzej i jedynie co moze pomoc to zakaz wchodzenia ponizej 17lat, i skrupulatnie sprawdzanie dowodow ew. innego dokumentu tozsamosci.

Nie mam ochoty patrzec na blachary w wieku 15 lat... Nie wiem jak to mozliwe ze takie 15'nstki laza sobie po klubach, jeszcze jak by mialy troche honoru i sie zachowywaly ok to bylby luz. Ale widac jak jest :mur:

he skuta wiekszosc pijanych 15sto latek? gdzie wy do tych barów chodzicie? moze to roznica miejsc zamieszkania ja w sumie nie mieszkam w miescie i u mnie standardem sa osoby w takim wielku na dyskotece. nikomu to jakos nie przeszkadza, ja chodze na dyskoteki do 2-3 lat w sumie czyli od 15stego roku zycia i nie widze zadnych przeciwskazan zeby isc w takim wieku na impreze. wazniejsze zeby nie kupowała ta "młodzież" alkoholu, bo bawic sie ma kazdy prawo

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej wybaczcie - ale ja z drugiej strony nie rozumiem zupełnie. Jestem kims, kto ma mniej niż 18 lat - gdzie mam sie bawić ? Wybaczcie - mam prawo sie bawić - a ograniczanie mnie tylko dlatego, że są ludzie w takim wieku, za które wszyscy sie wstydzą - jest przegięciem.

To, że banda nastukanych 17 latków zrobiła burę - nie znaczy - że ja tez zrobię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są lokale, do których młodzi ponizej 18-19 nie przychodza. Nawet w mojej okolicy. Nie wiem, dlaczego sie nie pojawiaja.. ale to chyba dobrze... Są oczywiscie takie, które przepełnione dzieciakami, gdzie srednia wieku wynosi 15 lat. Ja poprostu nie chodze do wszystkich miejsc.. Pewna selekcja lokali wystarcza i problem w jakims stopniu rozwiazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat 13 (no... prawie 14 lat :P) i chodze do 1 gim. mam w klasie takie dwie panienki-metalówy :/ całe na czarno ubrane, ciemno i osto umalowane, pół kg tapety na mordach i wyglądają jak naćpane(czasem sie tak nawet zachowują) :/ w pierwszym tygodniu szkoły zaczeły chodzić po wszystkich klasach i pytać sie czy ktoś ma fajka :/ hmm... jedna z nich(wyglądająca na big funke metalu) jest głupia jak but :/ ta druga, troche mniej tapety ze 3 razy mądrzejsza od niej, pamiętam do dzisiaj jak śmiała sie z tego że powiedziałem "lol" :/ zaczeła wymieniać emotoikonki z gg :/ np. lol2 rotfl itp. :/, z tego co mi wiadomo obie chodzą na dyskoteki w centrum, wożą sie po szkole, a i dodam że jedna z nich miała ostrzeżenie i nagane na koniec roku w podstawie za bicie chłopaków :| gdyby one były że tak powiem, normalne, to może i by były fajne ale tak to bleh, wqrzają mnie takie osoby, 13 lat i uważają sie za dorosłe, wszystko im wolno itp. chore :/ a i dodam że zaczeły zarażać najładniejszą dziewczyne z mojej klasy tym swoim metalem :/ zaczeła sie malować itp. ale na całe szczęście lekko podkreślać ale boje sie że mi ją zaraż promieniowaniem z chernobyla [; nie lubie jak sobie niszczą takie dziewczyny życie... znam taką jedną dziewczyne od ok. 9 lat, praktycznie od dzieciństwa... przez te wakacje całkowicie sie zmieniła, była bardzo ładna, ładnie zbudowana itp. mądra itd. po wakacjach przyjechała: Przefarobowana na czarno(była blondynką z ładnymi niebieskimi oczami), zaczeła nosić czarne ubrania i następna metalówa sie zrobiła... a była całkiem w porządku... a i dodam że sie zaczeła "puszczać" taka młoda nimfomanka :/ z każdym by sie lizała itp. chodzi z jednym chłopakiem, a za jego plecami liże sie z 3 innymi :/ ehh... a co do siedzenia 13 latki przed kompem o 1 [; ja siedze przy kompie dość często prawie 12 godzin dziennie do późna w nocy, często gram itp. i nie rozumiem co w tym złego, wzrok mi sie zbytnio nie popsuł(a popsuł, miałem za małe odświerzanie ustawione i mi prawe spadło do -0,5 a lewe do -0,25 ;]) i gdy poczuje potrzebe to ide spać, a siedze tylko wtedy gdy sie nudze, nie łaże po parkach i pomiędzy blokami o godzinach takich jak np. 18(mówie o teraźniejszej porze) gdy jest ciemno, wracam o 16 na chate i jest ok, co do piwa hmm... może w życiu z 1 butelke całą opróżniłem (była okazja[coś a'la świeta] [; to sie napiłem) :P [; lubie połazić z kolegami/koleżankami do centrum handlowego blisko mnie położonego zresztą, do media itp. potrafie dobrze spędzić czas... a nie włóczyć sie po nocy po klubach, jestem za młody i to rozumiem, wole poczekać i sie lepiej bawić normalnie, niż siedzieć sobie w klubie i opierać ściane i patrzeć jak ćpają, chlają itp. moi rówieśnicy :/ jak już to dyska w szkole itp. lubie to i przy tym narazie zostane, co do ochrony w takich klubach, powinni nie wpuszczać wogóle nikogo kto ma mniej niż 18 lat i nie wpuszczać nietrzeźwych itp. [; powinni zrobić coś w stylu klubu dla młodych, gdzie była by dobra muza puszczana, by nie było nudno itp. i do lat 16 np. do godziny 22 i tyle [; troche się wypowiedziałem o mojej sytuacji w szkole i troche o mnie ale co tam, przydałoby sie coś z tym zrobić [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat 13 (no... prawie 14 lat icon_razz.gif) i chodze do 1 gim. mam w klasie takie dwie panienki-metalówy :/ całe na czarno ubrane, ciemno i osto umalowane, pół kg tapety na mordach i wyglądają jak naćpane(czasem sie tak nawet zachowują) :/ w pierwszym tygodniu szkoły zaczeły chodzić po wszystkich klasach i pytać sie czy ktoś ma fajka :/ hmm... jedna z nich(wyglądająca na big funke metalu) jest głupia jak but :/ ta druga, troche mniej tapety ze 3 razy mądrzejsza od niej, pamiętam do dzisiaj jak śmiała sie z tego że powiedziałem "lol" :/ zaczeła wymieniać emotoikonki z gg :/ np. lol2 rotfl itp. :/, z tego co mi wiadomo obie chodzą na dyskoteki w centrum, wożą sie po szkole, a i dodam że jedna z nich miała ostrzeżenie i nagane na koniec roku w podstawie za bicie chłopaków icon_neutral3.gif gdyby one były że tak powiem, normalne, to może i by były fajne ale tak to bleh, wqrzają mnie takie osoby, 13 lat i uważają sie za dorosłe, wszystko im wolno itp. chore :/ a i dodam że zaczeły zarażać najładniejszą dziewczyne z mojej klasy tym swoim metalem :/ zaczeła sie malować itp. ale na całe szczęście lekko podkreślać ale boje sie że mi ją zaraż promieniowaniem z chernobyla [; nie lubie jak sobie niszczą takie dziewczyny życie... znam taką jedną dziewczyne od ok. 9 lat, praktycznie od dzieciństwa... przez te wakacje całkowicie sie zmieniła, była bardzo ładna, ładnie zbudowana itp. mądra itd. po wakacjach przyjechała: Przefarobowana na czarno(była blondynką z ładnymi niebieskimi oczami), zaczeła nosić czarne ubrania i następna metalówa sie zrobiła... a była całkiem w porządku... a i dodam że sie zaczeła "puszczać" taka młoda nimfomanka :/ z każdym by sie lizała itp. chodzi z jednym chłopakiem, a za jego plecami liże sie z 3 innymi :/ ehh... a co do siedzenia 13 latki przed kompem o 1 [; ja siedze przy kompie dość często prawie 12 godzin dziennie do późna w nocy, często gram itp. i nie rozumiem co w tym złego, wzrok mi sie zbytnio nie popsuł(a popsuł, miałem za małe odświerzanie ustawione i mi prawe spadło do -0,5 a lewe do -0,25 ;]) i gdy poczuje potrzebe to ide spać, a siedze tylko wtedy gdy sie nudze, nie łaże po parkach i pomiędzy blokami o godzinach takich jak np. 18(mówie o teraźniejszej porze) gdy jest ciemno, wracam o 16 na chate i jest ok, co do piwa hmm... może w życiu z 1 butelke całą opróżniłem (była okazja[coś a'la świeta] [; to sie napiłem) icon_razz.gif [; lubie połazić z kolegami/koleżankami do centrum handlowego blisko mnie położonego zresztą, do media itp. potrafie dobrze spędzić czas... a nie włóczyć sie po nocy po klubach, jestem za młody i to rozumiem, wole poczekać i sie lepiej bawić normalnie, niż siedzieć sobie w klubie i opierać ściane i patrzeć jak ćpają, chlają itp. moi rówieśnicy :/ jak już to dyska w szkole itp. lubie to i przy tym narazie zostane, co do ochrony w takich klubach, powinni nie wpuszczać wogóle nikogo kto ma mniej niż 18 lat i nie wpuszczać nietrzeźwych itp. [; powinni zrobić coś w stylu klubu dla młodych, gdzie była by dobra muza puszczana, by nie było nudno itp. i do lat 16 np. do godziny 22 i tyle [; troche się wypowiedziałem o mojej sytuacji w szkole i troche o mnie ale co tam, przydałoby sie coś z tym zrobić [;

urzekła mnie Twoja historia...

A co to ma wspólnego z tematem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma i to dużo... Brawo za postawę Drunk'a! Chłopak pisze o tym, o czym rozprawiamy! Sam dobrze rozumie, że klub to nei miejsce dla niego w jego wieku! Mądrze! 5tka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, przesadzasz, napisałem to co ja widze i co sie dzieje w wawie z jednej ze szkół gimnazjalnych i tyle. :/ sry z OT i koniec OT [;

mam nadzieje ze przeczytasz swoja wypowiedz za 4 lata :P

jak ci do głowy du.y uderza :P stary tą 9cio latką mnie rozbiłeś poprostu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze przeczytasz swoja wypowiedz za 4 lata :P

jak ci do głowy du.y uderza :P stary tą 9cio latką mnie rozbiłeś poprostu :P

 

Polacy nie rozumieja czytanego textu :

 

....znam taką jedną dziewczyne od ok. 9 lat, praktycznie od dzieciństwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...