Skocz do zawartości
kucyk

Far Cry

Rekomendowane odpowiedzi

te demo ma bledy (niedopracowany kod) ,gdzies na forum czytalem ze nawet na 1 gb pamieci niezle doczytuje, poprostu gra zuzywa wiecej pamieci niz jej potrzeba - programisci nazywaja to "memory leak"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

gdzies na forum czytalem ze nawet na 1 gb pamieci niezle doczytuje, poprostu gra zuzywa wiecej pamieci niz jej potrzeba - programisci nazywaja to "memory leak"

Sprzet jak w opisie, demo dziala bardzo dobrze i nic nie doczytuje z dysku w tle roznej masci mam programiki i jest git!Grafa jest przepiekna szczegolnie jak juz sie wejdzie na gore pod radar i rzuci okiem na wyspe hmmmmm miod, a las podczas wedrowki wrecz porazajacy :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi po lekkim oc grafy gra śmiga ( ~ 30 fps) ale mam nadzieje że pełna wersja będzie bardziejzoptymalizowana, bo gra jest super tylko to demko za krótkie  :evil:

I jeszcze na Very High ? :)

Kolega miał an myśli 30fps sumujac po całym przejsciu gry ,ze wsumie komp wyswietlił 30fps :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slysze to demo ledwo zipie na sprzecie ze sredniej polki a to juz moim zdaniem calkowita porazka programistow i chyba nie wiedza co to optymizacja :PPP

Zapowiadany Doom wg zapewnien tworcow ma chodzic dobrze na sprzecie sredniej klasy a screeny z gry wymiataja :P

Wszystko dazy do tego aby kupywac grafe za 2500 tys zl i napedzac rynek kart graficznych :P Chore to wszystko :P

Lepiej opracowaliby jakis "cudowny" sposob, zeby kod gry udoskonalic na tyle, aby uzyskac podobny efekt przy srednim sprzecie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się troche i tak rozdzielka 1024x768 wszystko na Very High oprucz Special Efekt i Light Efect to mam na Low jezeli dam na Normal albo High to obraz skacze jak cholera i staje sie kolorowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche za pozno wziolem sie za sciaganie tego dema

biorac pod uwage wymagania myslalem ze bedzie zle

milo sie zaskoczylem

wszystko na medium 1024-768 moglem spokojnie grac

co prawda doczytywal troche do swapa ale problem malej ilosci ramu byl odczowalny tylko na poczatku pozniej gralo sie git

ps. demo ma bledy

np. na poczatku w lodce oraz na samym szczycie wyspy (tam gdzie jest nadajnik) zdarzaja sie zaniki tekstur. Mam nadzieje ze zostanie to poprawione w full wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bi Soft oraz Crytek doszli do porozumienia w sprawie premiery najnowszego shootera, gry Far Cry. Otóż poinformowały one, że ten tytuł pojawi się wyłącznie na nośniku DVD.

Może to być problemem dla graczy, którzy nie posiadają w swoich komputerach napędu DVD. Zwłaszcza, że do tej pory kupowanie takowego było czynnością całkowicie zbędną, bowiem nie ma zbyt wielu gier w tym formacie.

Przypomnę tylko, że Far Cry trafi na sklepowe półki już za kilka tygodni, a konkretniej w marcu tego roku.

 

lool :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera zwala z nóg (szczególnie grafika) pewny hit na pewno nie zawiedzie tak jak HL2 i Doom3 z kolejnym przekładaniem daty premiery. Jedynym jego minusem jak na dziś(demo) jest działanie broni jakieś takie dziwne ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam karte Ati Radeon 9600 tx i w Far Cry nie mam takich rzeczy jak wiszacy Rekin w pierwszym domku, lampy przy wejsciu do bunkra i jeepa... czy ktos ma podobny problem?? probowalem na roznych sterach odpalac i nic... na FX te elementy sa bez problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCLab.pl napisał:

"Nie tak dawno zostało opublikowane demo oczekiwanej przez wielu graczy gry Far Cry. [...] Gra przez wiele osób uważana jest za silną konkurencję dla Half-Life 2, Doom 3 czy S.T.A.L.K.E.R. (:D) [...] natomiast na tej stronie znajdziecie aktualizację dema wraz z instrukcją obsługi."

 

Może ta aktualizacja pomoże w niektórych problemach i usuwa część błędów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem ten dodatkowy level,działa ok a z poprzednim miałem problemy(radeon 9600tx)resetowanie kompa po wczytaniu levelu(zmniejszanie detali pomagało do czasu potem i to przestało działać??szczęśliwie udało się skończyć demko1 :D )

Dodatkowy poziom zrobił na mnie pozytywne wrażenie czekam teraz na pełną wersję:) mam nadzieje ,że będzie chodziła stabilnie jak skała także na kartach ati!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO i [gluteus maximus] :)

Sciagnalem drugi etap, myslalem ze bedzie fajnie a tu taki zonk ze myslalem ze zabije!! Nic nie dziala, nic nie widac, tezturni nachodza na siebie - w zsadzie to widac tylko niebo... PORAZKA?! O CO CHOIDZ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO i [gluteus maximus] :) 

Sciagnalem drugi etap, myslalem ze bedzie fajnie a tu taki zonk ze myslalem ze zabije!! Nic nie dziala, nic nie widac, tezturni nachodza na siebie - w zsadzie to widac tylko niebo... PORAZKA?! O CO CHOIDZ ??

nie wiem, moze to przez twojego radka9tzn. przez stery) cos sie kaszani......na moim Gf3 Ti200 level sie wczytuje ale ilosc fps przeraża.....:( :( a co maja powiedziec ludzie z mx.....? lepiej nie pytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom na MX440 nie jest tak tragicznie, bardziej daje się we znaki za mało Ramu. Przeszedłem demo na medium i tylko czasami przycina, np. podczas wybuchów, a na low to całkiem płynnie można pograć, tylko widok już nie taki.

Wgrałem ten nowy level i praktycznie takie same wymagania sprzętowe.

 

Jeśli chodzi o samą grę to spodziewałem się czegoś lepszego,( po prostu wolę COD), dżungla za to robi wrażenie, tak samo możliwość nurkowania podoba mi się i w ogóle mała liniowość gry. Gdyby jeszcze kolorystyka była mniej cukierkowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh giera Spoxik:P a robiliscie juz tak?? wchodzicie do jeepa wjezdzacie nim do wody a potem podjezdzacie nad tego jeepa motorówka i strzelacie w niego:P efekt murowany:D albo zrobcie to na odleglosc:P fajne babelki:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...