Skocz do zawartości
kucyk

Ati Radeon 9700

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy jesli teraz karta daje mi juz artefakty przy 310MHz (pamieci) to czy jak zrobie Vmoda to artefaktow nie bedzie bez zmiany chlodzenia czy bede tak czy inaczej musial zainstalowac leprze chlodzenie aby tych artefaktow nie bylo?

Pójdą wyżej bez zmiany chłodzenia, bez artefaktów, ale obawiam się że bez jakiegokolwiek chłodznia nie pożyją zbyt długo...

Moze ktos mi podeslac na poisson5@wp.pl lub podac link gdzie moge sciagnac jakis dobry BIOS do O/C?? Czy mozna wgrac BIOS od 9700pro? Jak tak to jaki?

Było, było, było o tym :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanie czy jesli teraz karta daje mi juz artefakty przy 310MHz (pamieci) to czy jak zrobie Vmoda to artefaktow nie bedzie bez zmiany chlodzenia czy bede tak czy inaczej musial zainstalowac leprze chlodzenie aby tych artefaktow nie bylo?

Pójdą wyżej bez zmiany chłodzenia, bez artefaktów, ale obawiam się że bez jakiegokolwiek chłodznia nie pożyją zbyt długo...

Moze ktos mi podeslac na poisson5@wp.pl lub podac link gdzie moge sciagnac jakis dobry BIOS do O/C?? Czy mozna wgrac BIOS od 9700pro? Jak tak to jaki?

Było, było, było o tym :evil:

Bedzie chlodzenie bedzie :) A wlasciwie juz zalozylem i sa efekty... na pamiatkach mam radiatorki a na nie powiewaja wiatraczki :) I juz teraz pamiatki ida dalej niz 310 :D Ale Vmoda i tak zrobie. A co do BIOSu Kucyk wiem ze bylo ale znalesc nie moge :oops: No poszukam jeszcze tyle ze wy tu na forum macie tak ogromny naplyw materialu dziennie ze naprawde sa problemy ze znalezieniem czegos :) Poprostu myslalem ze ktos przegladajac ten temat (i majac taki wlasnie bios ktory mozna wgrac) zobaczy ze ziomek w potrzebie i podesle mu BIOSik na @ bo to przeciez nie jest chyba takie wielki problem :) Ja mam wsumie 2 biosy w domq od 9700pro ale boje sie ze cos sie skopie jak je wgram... coprawda mam tez dyskietke ratunkowa ale dziwi mnie jedna rzecz bo jak otwierem te biosy do 9700pro programem RADEDIT to wyskakuje error "Checksum bad" lecz potem i tak moge edytowac biosika lecz boje sie go wsadzac w moja karte :?

 

Aha i jeszcze jedno pytanie do czego sluzy program ATI WinFlash?? Czy jak dobrze mysle ze to jak zwykli winflash sluzy do zmiany BIOSu spod windy? Ktos juz tego probowal :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz ten swój upragniony biosik...:) Sciągnąłem go z jakiejś francuskiej strony, którą rzecz jasna znalazłem gdzieś na tweaku, i jak narazie gpu 360 i mem 330 :). W 3dmarku 2003 http://service.futuremark.com/compare?2k3=2086858 tyle że teraz bedzie troszkę poniżej bo fsb 114 MHz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz linka do Biosów, wgraj sobie nawet od XT :lol:

http://www.3dchipset.com/bios/ati/various/index_2.php

 

 

Teraz ja walne obszernego posta na temat karty.

Więc stałem się szczęśliwym posiadaczem tego egzemplarza :lol: i jestem bardzo zadowolony. Co do podkręcalności karty musze odrazu stwierdzić, że karta aż prosi się o dodatkowe napięcie.

V-mod to podstawa przy kręceniu. Zauważyłem to podczas testów podatności na OC.

Jak daje chipset na 340, pamięci na 330 wszystko jest w porządku, wystarczy że zwiększe zegar chipsetu o 10 MHz i karta już wali artefaktami 8O (niby nie mają one nic wspólnego z zegaremchipsetu, a jednak), nic dziwnego w tym by nie było, gdyby nie to że jak zjade pamięciami to karta chodzi na 350MHz. Dlatego podsumowanie jest proste - chcesz kręcić, zrób v-moda.

Po wcześniejszych perypetiach z R9500 na tej samej PCB co 9700 i pamięciami 3,3ns + vmod (400/740) mogę spokojnie stwierdzić, ze po v-modzie ten egzemplarz z pamięciami 3,6ns poleci spokojnie na 400/700.

Sam przymierzam się do jego zrobienia i myśle, że w weekend około niedzieli karta zostanie doVoltowana 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak sobie czytam ten topic i zastanawiam sie czemu niektorzy z Was tak kombinuja? - Vmody, wgrywanie biosow. Moze to przekarcza moj niski IQ, ale mam ta karte wsadzilem na nia arctica (ktory jest genialny)+miedziane radiatory na pamiatki i poszla spokojniutko core410/mem325. A jak ktos chce wiecej to niech sobie kupi karte za 2000 z DDRII. Za ta cene to i tak jest super. PS te pamieci sa niestety kijowe - identyczne mialem na poprzednim Gforce i tez nie dalo sie ich wykrecic ponad 325.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG.......... chyba przekracza, moja grafika 12500 nie podkręcona... podkrcona 16555 zapłaciłem za nią 600PLN a ty ile za swoją dałeś ?

 

ps moja się kręci po tym nad czym sie zastanawiasz na 440/780........ też ma pamieci kijowe...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG.......... chyba przekracza, moja grafika 12500 nie podkręcona... podkrcona 16555 zapłaciłem za nią 600PLN a ty ile za swoją dałeś ?

 

ps moja się kręci po tym nad czym sie zastanawiasz na 440/780........ też ma pamieci kijowe...........

No fakt roznica spora, jest tylko jedno ale,.... ale co bedzie jak grafa padnie, to po tych przerobkach gwarancja to sobie mozna cos tam podetrzec. Jak dla mnie wywalenie 900 w bloto to nadmiar szczescia, a tak naprawde na co sie przeklada te kilkadziesiat Mhz - na dwie wyswietlane klatki wiecej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG.......... chyba przekracza, moja grafika 12500 nie podkręcona... podkrcona 16555 zapłaciłem za nią 600PLN a ty ile za swoją dałeś ?

 

ps moja się kręci po tym nad czym sie zastanawiasz na 440/780........ też ma pamieci kijowe...........

No fakt roznica spora, jest tylko jedno ale,.... ale co bedzie jak grafa padnie, to po tych przerobkach gwarancja to sobie mozna cos tam podetrzec. Jak dla mnie wywalenie 900 w bloto to nadmiar szczescia, a tak naprawde na co sie przeklada te kilkadziesiat Mhz - na dwie wyswietlane klatki wiecej??
Powiem ci, że moja poprzednia karta - radek 9500 padła, nie wiem czy z winy v-moda czy nie, nie potrafie tego ocenić, bo miałem z nią jazdy zanim ją doVoltowałem i co?

Zdjąłem moda, zerwałem radiatorki, gwara została uznana, a ja ciesze się r9700 którego dostałem za dopłatą różnicy cenowej pomiędzy 9500wtedy a 9700 teraz.

Jeśli ma się odpowiednie narzędzia, to zdjęcie vmoda nie do poznania nie sprawia problemu, a po co chcę go zrobić?

Po to, że teraz mam 330/660 a po modzie liczę na 400/700. Robię to dla własnej satysfakcji i po to, aby pokazać np. takim jak ty że da się 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to, że teraz mam 330/660 a po modzie liczę na 400/700.

He no to jajo bo ja bez moda mam 420 i 650 :twisted:

Robię to dla własnej satysfakcji i po to, aby pokazać np. takim jak ty że da się  8)

Eee, to troche mi Cie zal jezeli takie cos ma Cie dowartosciowac :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Robię to dla własnej satysfakcji i po to, aby pokazać np. takim jak ty że da się  8)

Eee, to troche mi Cie zal jezeli takie cos ma Cie dowartosciowac :?
No rozwaliłeś mnie teraz do bólu. Nie skomentuje tego, nie muszę, może ktoś inny ci wytłumaczy na czym polega istota OC, a myśle, że znajdą sie tacy 8)

Rzeczywiście twoje niskie IQ jest powodem twoich rozważań.

A co do wyniku po v-modzie to szkoda, że nie mam pamięci 3,3ns, bo bym ci te 650MHz w ziemie wkręcił :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Robię to dla własnej satysfakcji i po to, aby pokazać np. takim jak ty że da się  8)

Eee, to troche mi Cie zal jezeli takie cos ma Cie dowartosciowac :?
No rozwaliłeś mnie teraz do bólu. Nie skomentuje tego, nie muszę, może ktoś inny ci wytłumaczy na czym polega istota OC, a myśle, że znajdą sie tacy 8)

Rzeczywiście twoje niskie IQ jest powodem twoich rozważań.

A co do wyniku po v-modzie to szkoda, że nie mam pamięci 3,3ns, bo bym ci te 650MHz w ziemie wkręcił :twisted:

Kucyk! teraz to mnie w.q.u.r.w.i.l.e.s widze ze woda sodowa szczelila Ci pod czaszke odkad dostale miotle. A kim Ty jestes zeby mnie pouczac?? Caly czas polemizuje z sensownoscia Vmodow i wgrywania nieorginalnych biosow jezeli mozna prawie identyczne efekty osiagnac bez tego!!! :twisted: Ale widze ze to do Ciebie niedociera. :evil: :evil: chyba Ja musze Ci z kolei wytlumaczyc co znaczy polega istota wypowiedzi na tym forum - wymieniamy sie pogladami i pomagamy sobie nawzajem na drodze dyskusji - a nie udajemy wszechwiedzacego Boga ktory moze wszystkich pouczac :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić tą karte w komputroniku Radeon 9700 `build by ATI` 128MB DVI / tv bulk. Napisane jest że ta karta jest bez oprogramowania. Jakie jest potrzebne oprogramowanie do tej karty? Jaki program do podkręcania? I z jakich stron mogę to wszystko ściagnąć??

Chcę kupić tą karte w komputroniku Radeon 9700 `build by ATI` 128MB DVI / tv bulk. Napisane jest że ta karta jest bez oprogramowania. Jakie jest potrzebne oprogramowanie do tej karty? Jaki program do podkręcania? I z jakich stron mogę to wszystko ściagnąć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@miki626

tym sie nie martw

stery (winXP) catalyst http://www.ati.com/support/drivers/winxp/r...x=15&submit.y=8

 

omega http://omegacorner.com/index_ati.html

 

do podkręcania Riva tuner, Power Strip, lub choćby radedit ze sterów omega

sprawdź to: http://niemiec.piwko.pl/

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić tą karte w komputroniku Radeon 9700 `build by ATI` 128MB DVI / tv bulk. Napisane jest że ta karta jest bez oprogramowania. Jakie jest potrzebne oprogramowanie do tej karty? Jaki program do podkręcania? I z jakich stron mogę to wszystko ściagnąć??

Ja do niej dostałem normalnie oprogramowanie na CD więc ty pewnie też dostaniesz.A co do kręcenia to fajny programik to Ati Tool lub Rad clocker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Robię to dla własnej satysfakcji i po to, aby pokazać np. takim jak ty że da się  8)

Eee, to troche mi Cie zal jezeli takie cos ma Cie dowartosciowac :?
No rozwaliłeś mnie teraz do bólu. Nie skomentuje tego, nie muszę, może ktoś inny ci wytłumaczy na czym polega istota OC, a myśle, że znajdą sie tacy 8)

Rzeczywiście twoje niskie IQ jest powodem twoich rozważań.

A co do wyniku po v-modzie to szkoda, że nie mam pamięci 3,3ns, bo bym ci te 650MHz w ziemie wkręcił :twisted:

Kucyk! teraz to mnie w.q.u.r.w.i.l.e.s widze ze woda sodowa szczelila Ci pod czaszke odkad dostale miotle. A kim Ty jestes zeby mnie pouczac?? Caly czas polemizuje z sensownoscia Vmodow i wgrywania nieorginalnych biosow jezeli mozna prawie identyczne efekty osiagnac bez tego!!! :twisted: Ale widze ze to do Ciebie niedociera. :evil: :evil: chyba Ja musze Ci z kolei wytlumaczyc co znaczy polega istota wypowiedzi na tym forum - wymieniamy sie pogladami i pomagamy sobie nawzajem na drodze dyskusji - a nie udajemy wszechwiedzacego Boga ktory moze wszystkich pouczac :twisted:

po cholere się unsisz ???? :evil: twoja karta zwyczajnie się dobrze podkręca pomyśli lepiej ile byś z niej wyciagnoł po jej dovoltowanu skoro na standardowym voltarzu tak ładnie się kręci :evil:

 

pozatym to że ty masz nie da szczęści innym, i oni robia vmoda bo im się tak karty nie kręcą jak twoja( nie karzda karta się kreci identycznie nie ma do tego reguły) wię sie lepij ciesz że masz farta ale do tego to jest chyba jakas reguła tylko teraz niepamiętam :lol:

 

jesteś to w stanie pojąć !!

 

 

ps jak sądzisz kucyk ta jego po dowoltowanu dało by rade na 500/800 :?: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk! teraz to mnie w.q.u.r.w.i.l.e.s widze ze woda sodowa szczelila Ci pod czaszke odkad dostale miotle. A kim Ty jestes zeby mnie pouczac?? Caly czas polemizuje z sensownoscia Vmodow i wgrywania nieorginalnych biosow jezeli mozna prawie identyczne efekty osiagnac bez tego!!!  :twisted: Ale widze ze to do Ciebie niedociera. :evil:  :evil: chyba  Ja musze Ci z kolei wytlumaczyc co znaczy polega istota wypowiedzi na tym forum - wymieniamy sie pogladami i pomagamy sobie nawzajem na drodze dyskusji - a nie udajemy wszechwiedzacego Boga ktory moze wszystkich pouczac :twisted:

No to dalej.

Cz.ł.o.w.i.e.k.u. !!

To że twój radek bez v-moda poszedł chipsetem na 400MHz to nie znaczy, że tak będzie kręcił się każdy egzemplarz. Jaka gadka, jeżeli myślisz że osiągnąłeś tą wartość dzięki hiper super chłodzeniu to jesteś w błędzie. Trafił ci się poprostu taki egzemplarz, zaraz ktoś wyjedzie że XT leci mu na 415/30 bez vmoda 8O

Jeśli nie widzisz różnicy w moim wypadku pomiędzy 340/660 a 400/700 to nie zabieraj głosu w dyskusji tzn. nie bij do mnie.

V-moda nie robie po to, aby gry szybciej chodziły bo i teraz zap.... jak głupie, lecz robie go po to, by wycisnąć ostatnie poty z tej karty i nie mów mi nic o gwarancji, bo jak ktoś ma koślawe łapy + brak narzędzi to za v-moda nie powinien się zabierać.

Co do satysfakcji wynikami po vmodzie to naprawde będzie ona ogromna, tak jak wspomniałeś "dowartościowuje" się nią i nie ma w tym chyba nic dziwnego, ponieważ robię coś na co nie każdy może sobie pozwolić,.

A po co VIP robił v-moda na solteka, co? Po to, aby przebić się przez magiczne 250FSB i choć prawie nic to nie daje w wynikach to chłopak się cieszył, że osiągnął coś na co nie każdy może sobie pozwolić i ja mu się nie dziwie.

 

po cholere się unsisz ???? :evil: twoja karta zwyczajnie się dobrze podkręca pomyśli lepiej ile byś z niej wyciagnoł po jej dovoltowanu skoro na standardowym voltarzu tak ładnie się kręci :evil:

Nie potrzebnie się męczysz, on tego chyba nie rozumie po co się bawi kartami. Widocznie wystarczyłby mu zaplombowany komp z hipermarektu, niestety mi i innym kolegom frajde sprawia zabawa w OC i v-mody i nie widzę w tym nic dziwnego 8O

 

ps jak sądzisz kucyk ta jego po dowoltowanu dało by rade na 500/800 :?:  :wink:

Na tym chłodzeniu myśle, że chipset poleciał by na 460, pamięć nie wiem jaka, jeśli 3,3ns to 740/750 w zasięgu, jeśli 3,6ns 700/710, przynajmniej tak mi się wydaje.

Te twoje wartości może z deczka przesadzone, ale tak jak mówiłeś to jak karta podkręca się teraz dobrze rokuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po modzie panowie.

Niestety nędza :cry:

Pamięci Hynixa 3,6ns są beznadziejne, mod podbił ich możliwości o 10MHz więc go zdjąłem bez zastanowienia.

Jeśli chodzi o chipset to przy 370 się wiesza, więc wymagane jest dodatkowe chłodzenie. Ale widać że vmod dał mu kopa i to wielkiego.

Z pamięci moda zdjąłem bo mijał się z celem, oszczędze im tego ciepła, zostawiam na chipset i będe się bawił.

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie chce nic mowic, ale ktos ostatnio nabijal sie z mojego zachwytu nad arctikiem a juz widze kucyka galopujacego wlasnie po niego :) No i mialem racje co do tych pamieci ?? niestety szkoda zachodu trzeba lyknac to co sie ma. Qrde, lubie miec racje :)

DO HQ!12 - masz racje takie kompy jak moj to rozdaja w kazdym hipermarkecie jako bonus do proszkow do prania - MYSL CO MOWISZ BO MYSLENIE MA PRZYSZLOSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie kłóćmy się już bo do niczego to nie prowadzi.

Co do chłodzenia na chipset to raczej nie zakupie dodatkowego bo to się mija z celem.

Aha, zauważyłem jeszcze jedno - jak podnosze chipset to automatycznie zmniejsza się podatność na OC pamięci. Może mi to ktoś wytłumaczy? Przecież nie powinno brakować mu prądu :cry:

Nie wiem, pop*** to wszystko, v-moda spróbowałem, trudno powiedzieć, abym był zadowolony, ale mam kolejne doświadczenie więcej. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do chłodzenia na chipset to raczej nie zakupie dodatkowego bo to się mija z celem.

No znowu sie z Toba nie zgodze moj radek na orginalnym Atipierdzielu poszedl na max 320 a po zalozeniu arktica (jak pisalem) max 420 (mowie o rdzeniu) bo memorki to qupa i chyba jeszcze nikt nie wyszedl poza magiczne 320(640) - u mnie na kazdej pamiatce ca przyklejone dwa (sasiadujace) radiatorki miedziane (w sumie 16 :) ) tak ze powierzchnia jest duza ale nic szczegolnego to nie dalo (poza wywalona kasa :( ). Looknij na forum - chlodzenie konwencjonalne - tam jest caly topic o arkticu - to jest genialny patent - Ja jestem nim zachwycony - niedrogo, cicho i chlodno ( temp w budzie spadla o 3 st) po prostu ideal :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bo memorki to qupa i chyba jeszcze nikt nie wyszedl poza magiczne 320(640) ...

Mi idzie na 324(648) z radiatorkami OCZ BGA Alu na Hynixach 3.6 (planuje walnąć na to jeszcze nadmuch z boku z wentyla 80x80 ale nie wiem czy cos to pomoze - bo przy 330(660) są już drobne artefakty - tu by pewnie pomogl vmod... ale troche sie boje stracic gwarancję).

BTW Arctic tez bardzo mi sie podoba :) 417MHz max i temp. PCB wyczuwalnie nizsza niz przy std coolerze na 350MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO HQ!12 - masz racje takie kompy jak moj to rozdaja w kazdym hipermarkecie jako bonus do proszkow do prania - MYSL CO MOWISZ BO MYSLENIE MA PRZYSZLOSC

a tobie co znowu...8O sądze ze powinieneś sam się zastosowac do swojej rady :roll:

 

musze cie zmartwić ale moja grafa bez moda waliła afektami chyba na core 370 z przegrzania mówisz ?? bo mnie sie raczej zdaje że nie z przegrzania :] po zamontowanu coolera ze szrotu za 20PLN tęp. nie przekracza 40*C ale przy core 450 karta zalicza zwiecha w 3Dmarku2k3 i tylko wyłącznie w nim :!: takrze twoja teoria sie kupy nie trzyma ale masz racje że nie wszystkie gpu dobrze znosza wysoką tęp. u mnie tęp. niema nic do rzeczy bo jest niższa niz na twoim articu :>

 

................................................................................

......................

 

no to kibel kucyk z kręceniem twoje VGA :/ bym ja oddał albo na alegro opchnoł bo to porażka :<

ale coś mi się zdaje że te 10 MHz to przypadek a mod poprostu nie działa sprawdzałeś napięcie miernikiem ?? bo jesli się podniosło to pamieć jest faktycznie beznadziejna tak bardzo że az .............

 

albo zwyczjnie stosyjesz moją regułę kilka postów wyżej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, wszystko ok, zresztą nie robiłem tego pierwszy raz.

A co do upchnięcia tej grafy to jeszcze dobrze się czuje :twisted:

Po co mi lepsza, jak to zapierdziela niemiłosiernie. Nie moge powiedzieć, że się nie kręci, bo wcale nie jest tak źle. Zostawiam tak jak jest, jak znajde jakiegoś radka 9700 z dobrymi pamięciami za rozsądną cenę to wtedy będe myślał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam 380Mhz Core i 330MHz Mem. Aczkolwiek zauważyłem , że czasem są jakieś jazdy z tym aby obydwie te częstotliwości tak ustawić. Jak jedna to nie druga i na odwrót,a czasem się udaje....dziwne...Myśle, że jest to wina biosu i sterowników...

 

UPDATE: Mem idą na 340MHz bez artefaktów. Na 350MHz juz się trochę pojawiają. Ciekawostka bo wcześniej juz przy 330Mhz zaczynały sie arty...czyżby się wygrzały?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk-> http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=570...=9700&&start=30  

 

zobacz co xor-owi "wyszło" po modzie, ale przy użyciu biosa od Herca. W ogóle warto podczytać cały temat w celu poszerzenia wiedzy nt 9700 :D

Dziękuje Ci dobry człowieku :lol:

Jak ja mogłem tego nie zauważyć, wgrałem biosa od herca 9700pro i karta kręci się o niebo lepiej.

Jeszcze raz THX 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba trafilem w dobry egzemplarz:-) bez zadnych v-modów, zmian biosów itd karta chodzi 370/610. wciagne radiatorki na pamiec to zobacze czy da sie wiecej. btw, jakie radiatorki polecacie? (cena nie gra roli)

 

jeszcze jedno, moj kolega ma radeona 9500. core wyciagnal az na 410 na standardowym chlodzeniu. jak myslicie, taki numer dziala na r9700? w koncu to ten sam r300...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak teraz lata?

Jak w podpisie, mod tylko na chipset, bo szkoda mi pamięci katować. Teraz latają prawie na ich max możliwości 8)

Wgrywaj BIOSa od Herca, mówie ci WARTO.

ja chyba trafilem w dobry egzemplarz:-) bez zadnych v-modów, zmian biosów itd karta chodzi 370/610

Czyli bez rewelacji :-P

wciagne radiatorki na pamiec to zobacze czy da sie wiecej

Raczej nic ci to nie da

jeszcze jedno, moj kolega ma radeona 9500. core wyciagnal az na 410 na standardowym chlodzeniu. jak myslicie, taki numer dziala na r9700? w koncu to ten sam r300...

Wszystko zależy od modelu. Każda karta jest inna. Jak miałem radka 9500 to chipset wyciągłem na 405 przy standardowym chłodzeniu ale z v-modem. Jeśli twojemu kumplowi karta śmiga na standardowym Voltarzu na takich wartościach to nic tylko pogratulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...