Skocz do zawartości
Kaloryfer

Czy narkotyki miekkie/lekkiem powinne byc zalegalizowane w P

Czy narkotyki miekkie/lekkiem powinne byc zalegalizowane w Polsce?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy narkotyki miekkie/lekkiem powinne byc zalegalizowane w Polsce?

    • Nie
      60
    • Tak
      85


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobiłbym inaczej - ale zawsze byłem raczej radykalny - zalegalizowałbym wszystkie - ale za przestępstwa popełnione pod wpływem kara śmierci - i po narkomanach .... Sorry ale narkotyki to dla mnie taka głupota że aż boli... a i skądinąd wiadomo że słabi giną.... Nie żebym miał coś do trawy czy nawet twardych - ale KAŻDY odpowiada za swoje życie, robi jak chce i musi ponieść tego konsekwencje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE!!!!

 

 

Mieszkam w Holandii...

:)

mozesz napisac czemu ??

 

 

 

___________________________________________________

ja glosowalem na nie ale moglbym zmienic zdanie na tak ale

 

1: smieszą mnie wypowiedzi furowiczów ktorzy mowią:

Spójrzcie na Holandie .....

Panie i Panowie naprawde --- Holandia nam nie grozi !!

 

a to dlatego ze u nich jest inny standard zycia !!!

 

zobaczcie co jest na osiedlach ! Hip-Hop'owcy siedza caly dzien nic nie robia no bo co maja robic ? jak pracy nie ma !!??

 

i teraz wchodzi ustawa ! ze mozna legalnie dostan maryske za powiedzmy 10 zl ! czaicie jak by zwroslo stezenie dymu wokol osiedli ? co z Tego zeby ladnie pachnnialo :P :)

 

dobra ktos napisal ze Marichuna byla by droga po Panstwo polozylo by na tym swoje 50% procent no ale przeciez 60 zl np. to nie bedzie kosztowac bo wszyscy wroca do delerow co maja za 30 zl. No i chyba przed ostatnie zdanie co by za dlugo nie bylo - jak bedzie po 30 zl to bedzie to w kazdym kiosku i taki 10 latek tez to bedzie mogl kupic !

 

wiem wiem przed szkolami tez stoją ! no ale bez przesady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...