Skocz do zawartości
Sewer

Nascar 2002 - Liga online - poszukiwani nowi driverzy !!

Rekomendowane odpowiedzi

Byl dzis u mnie Rafał [CR]Gr00bY Mazur i po jego minie gdy pojechal kilka kolek w nascar 2002 widze ze juz warto bylo tego topica zalozyc . Bedzie juz 1 driver wiecej :) w naszej lidze . Jak sobie Rafal wykreci kilkaset lapow online to zobaczysz ze potwierdzi moje zdanie co do tej gry oraz sensu porownywania jej z colinem2.

 

Za to ta gra ( sim ) napewno Cie sie Tanaka spodoba . Demko ma ok 30 mb, mozna scigac sie online a kierowac spoko da sie myszka :D

 

http://www.liveforspeed.net/ - tutaj szukac !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlodas ty masz git podejscie :)

Nie wiadomo bylo czy  jezdzic  :D  :lol:

Ja tam nie widze powodu do klotni, kazdy lubi co innego :D

 

w pierwszego nascara gralem juz majac 10 lat hehe, ale lubie takze colina2 i inne np nfs czy wyjebisty gran turismo 3 na PS2 kolegi.

 

Sewer nie dziw sie, do nascara trzeba miec zaciecie np ustawienia w colinie 2 w porownaniu do tych z nascara sa smieszne i nie kazdemy sie chce w to wglebiac. Inna sprawa, ze mozna preferowac wyscigi po lesie i szutrowych trasach od spalonych gum, 650 KM, asfaltu i owalnych torow :D

 

No i przede wszystkim Colin wybacza o wiele wiecej bledow niz nascar, a dyskusja nad pozimem realizmu, o ile wogole ktos gral w obie te gry nie powinna miec miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...