Skocz do zawartości
haziba

Command & Conquer: Red Alert

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też Red nie chodzi pod XP. Na takie starocie najlepiej mieć drugi system, jakiś win9x.

zgadzam sie

 

ja mam 98 i w porywach xp ale taka konfiguracja jest wymagana jezeli chcesz pogrywac w wiekszosc starych gier majac jednoczesnie xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowany WIndows XP i mialem ochote zagrac sobie w Red Alert wczoraj, niestety nei da sie go zainstalowac :( bo pisze takie cos jak kliknie INSTALL "Windows 5.1 is curently running. This version Red Alert is a Windows 95 only product". Da sie wogule pod XP zainstalowac Red Alert ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO właśnie taka zajebista giercunia, a nie chodzi pod XP'ekiem. Niech ktoś znajdzie rozwiązanie plizz :lol: Natomiast giercowanie pod DOS'em mnie nie ba wi bo jakoś tak mała rozdizelczość jest :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja mam all czesci C&C.. i powiem ci ze nie dosc ze na Xp ruszyl mi RA1 to jesczce C&C 1 czyli Tiberian Dawn.... zreszta jak cos sa patche p[od XP do tych gier wypuszczone przez westwood.. w przypadku C&C Tiberian Dawn ogranicza on jednak gre po lanie....

 

BTW: ra1 n axp zainstalwoal si ebez niczego - ot tak poprostu.... oczywisci eorginalek jak wsyztskei czesci C&C jakie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem odpalać stare gierki, jedną z nich jest Command & Conquer Red Alert 1 . Włączam gre patrze i taka kijowa grafia, kropy na maksa o so chosi :lol: Nie wiem jak zmienić rodzielczość na większą szukałem w opcjach i jest do wyboru tylko 640 x 400 i 640 x 480, a pamiętam grałem kiedyś w C&C 1 i grałem na rozdzielczość większej i grafa nie była tak bardzo porażająca. Prosze o pomoc gra stara, ale jara 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem odpalać stare gierki, jedną z nich jest Command & Conquer Red Alert 1 . Włączam gre patrze i taka kijowa grafia, kropy na maksa o so chosi  :lol:  Nie wiem jak zmienić rodzielczość na większą szukałem w opcjach i jest do wyboru tylko 640 x 400 i 640 x 480, a pamiętam grałem kiedyś w C&C 1 i grałem na rozdzielczość większej i grafa nie była tak bardzo porażająca. Prosze o pomoc gra stara, ale jara  8)

pewnie grales w C&C Gold

w RA 1 nie ma mozliwosci ustawienia wiekszej rozdzialki

przykro mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zainstalowac od nowa gry, bo sytem wywala błąd o instrukcjach MSDOS 16 bit i nie idzie tego w żadne sposób zrobić.

 

Inna sprawa, że mam tą grę na dysku już zainstalowaną dawno temu, ale bez żadnych wpisów do rejestru ani skrótów do dodatków ( których nigdzie nie ma w folderze). Oczywiście żadnych cracków, haków nie instalowałem, bo nie są teoretycznie potrzebne ( gra działała z płytami). Mogę grać w podstawową wersję Alied/Sovet, ale w Aftermatch i Couterstrike nie mogę w żaden sposób ( gra odpalona na płytach -dodatkach działa jak standardowa gra- nie ma żadncyh nowych scenariuszy :evil: )

 

Zna ktoś na to sposób?!! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...