Skocz do zawartości
Pc juice

Ati Radeon 9800 Se


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Radeona 9800SE 128MB 256bit Saphire, wersja All-In-Wonder (czyli z tunerkiem tv).

Pamiatki Samsung 3,3ns.

Na ramach radiatorki, rdzenia niepodkrecam bo narazie jest jeszcze orginalny wiatrak.

Taktowanie rdzenia 378, pamięci 297.

W ATITool rdzeń doszedł do 430, a pamieć do 351. Na codzień np w BF2 gram sobie na 390/340.

Przy normalnym taktowaniu 378/297 wgrałem (na catalysty 6.2) najnowsze omegi i pokazało mi ze mam 8 potoków.

Na tych 8 potokach w windzie jest ok, ale niestety jak odpaliłem atitoola to ten obracajacy sie kwadracik zamiast teksturki mial szachownice.

Odpaliłem jeszcze 3dmarka2001 i szachownica pokazała sie na niektórych elementach (np. na karoseri tego autka ktore tam pomyka).

Przeleciałem ten topik, ale nieznalazłem ani jednego posta o dokladnie takiej karcie jak moja.

Teraz mam spowrotem 4 potoki, ale zastanawiam się czy gdyby po odblokowaniu ustawic wieksze taktowanie core/mem to czy mogły by zniknąć kratki?

Zastanawiam się, (bo doczytałem że u innych to czasami nawet windows sie kaszani po softmodzie- a umnie jest ok i taktowanie mam jak w PRO), czy moze cos by sie jeszcze dało zrobić by chodziła na 8 potokach.

 

Pytam się, nie dlatego że mi sie nie chce sprawdzać, ale dlatego że moze dla kogoś to jasna sprawa i wie czy to coś by dało?

A swoja drogą instalacja pełnego softu (np po usunieciu omeg) do AllInWonder jest troche pracochłonna i jeszcze to ustawianie i wpisywanie od nowa kanałów... :mur:

Edytowane przez aligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...