Skocz do zawartości
Myla

Command & Conquer: Generals + Zero Hour

Rekomendowane odpowiedzi

Lukas666- trochę przesadzasz, przecież AXP 3200 to high end. Większość nowego sprzetu na tej grze sie dławi. Wejdź na pierwszy leprzą stronkę o sprzecie i zobacz benchmarki. Tutaj i 3Ghz PIV niewiele da, chociaż dla mnie gra w tych 20 fps-ach nie przeszkadzała :) Ale i tak wolę starsze gry Westwood 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, Dune 2 to było coś... mile wspominam też Red Alerta :-)

 

Gra w 30 fps'ach raczej mi nie przeszkadza. Bylem tylko troszeczke zaskoczony frame rate'em, ot co :D zaczalem juz podejrzewac radeona, ze sie obija :D

 

co do procka... wiem, nie jest to athlon64 fx, ale pamietajmy, ze AMD w przeciwieństwie do INTELa nie inwestuje tylko w GHz :-) powiedzmy, ze jezeli chodzi o gry to moj procek ma wydajnosc p4 taktowanego w okolicach 2,4-2,5 GHz (jesli sie myle to krzyczcie :D), wiec radek ma sie chyba na czym rozpedzic :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukas666- trochę przesadzasz, przecież AXP 3200 to high end. Większość nowego sprzetu na tej grze sie dławi. Wejdź na pierwszy leprzą stronkę o sprzecie i zobacz benchmarki. Tutaj i 3Ghz PIV niewiele da, chociaż dla mnie gra w tych 20 fps-ach nie przeszkadzała :) Ale i tak wolę starsze gry Westwood 8)

no faktycznie troszke przesadzam ale tutaj mala liczba fps nie przeszkadza, sam gram na giefie 3 i anizo i aa mam wlaczone i jest w miare ok, procek chodzi teraz na 1863 bo niestety zasilacz do kitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak grać w Generalsa po necie?? Mam jakąś starą wersję zrippowaną i patche nie chcą się instalować! W kazie nic nie ma, emule nie zasysa, hmm...

Tylko mi nie mówcie żeby qpić oryginała :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam spolszczenia do gry C&C Generals Zero Hour. Jak ktoś miałby to niech da linka. Słyszałem też że można podmienic plik EnglishZH.big na PolishZH.big i gra bedzie po polsku (napisy). Jak ktoś miałby plik PolishZH.big to niech mi go prześle na mojego maila qba100@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. przegladalem wątki o generals ale nigdzie nie znalazlem odpowiedzi. chce sobiue z kumplem pograc w to przez neta. ja mam zewn ip i neostrade.mi net chodz zajebioza. kumplowi trohe gorzej ale w ut np da sie pograc. i problem mianowicie jest taki. gdy ja zakladam serwa on sie dollknacza i ja go od razu widze ale on nie moze wejsc bo jemu wyskakuje :mur: connetion timeout :mur: i nie weim o co do holery hodzi?? czy za slabe polączenie czy nie wiem co. pościagalismy fire walle ale i tak nic nie mzona zdzialac. pleas pomocyyyy :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, zebym czegos zlego sie domyslal...

ale podobny scenariusz, gdy druga strona dolacza sie i wyskakuje Timeout,

widzialem gdy na obu komputerach byly te same klucze uzyte przy instalacji,

raz tez widzialem przypadek gdzie w jednym miejscu C&C:G byl 'czysty',

a na drugim C&C:G:ZH i tez wyskakiwal Timeout :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, zebym czegos zlego sie domyslal...

ale podobny scenariusz, gdy druga strona dolacza sie i wyskakuje Timeout,

widzialem gdy na obu komputerach byly te same klucze uzyte przy instalacji,

raz tez widzialem przypadek gdzie w jednym miejscu C&C:G byl 'czysty',

a na drugim C&C:G:ZH i tez wyskakiwal Timeout :)

pozdrawiam

1251974[/snapback]

chodzi o to ze to są oryginaly. inny cd key i juz nie weim co robic bo nawet patche zainstalowalismy i laczymy sie przez to "direct connetc" moze nie mam jakiegos protokolu??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam proble C&C: Generals po zainstalowaniu normalnie ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gierke i wyskakuje błąd żebym zainstalował DirectaX 8.1

lub wyższy. Ja mam 9.0 później zainstalowałem 8.1 i dalej nie działa. Zainstalowałem gierke jeszcze raz ale to też nie pomogło. Proszę o pomoc :mur:

 

Z góry wielkie THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego maila wysłałem do EA Games PL juz 2 tygodnie temu i do tej pory nie odpowiedzieli.... :( może wy bedziecie mi w stanie pomóc :

 

 

Dzień Dobry , mam problem z grą C&C Generals Zero Hour. Chodzi o połączenie się z kolegą w sieci LAN za pomocą 2 routerów. Co prawda w pudełku z grą jest instukcja jak skonfigurowac router aby można było grać, jednak dotyczy on konfigurowania pojedyńczego routera, a nie dwóch odzielnych. Jestem z kolegą w sieci osiedlowej a w naszychj mieszkaniach dodatkowo zainstalowane są 2 routery ( u mnie firmy Surecom ,a u kolegi D-Link) i teraz pytanie : Jak należy je skonfigurować abyśmy mogli grać przez sieć LAN ? Dodam może że zanim zainstalowalismy routery u siebie w mieszkaniach dało sie normalnie grac , a w "Moich miejscach sieciowych" widzelismy udostępnione pliki - natomiast po zainstalowaniu routerów nasze komputery nie widzą sie.

 

Poniżej zamieszczam "schematyczny" rysunek tej sieci : (nie mam zdolności plastycznych :] )

 

http://members.lycos.co.uk/zgredzio89/siec.JPG

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google nie gryzą...

 

A teraz z innej beczki...

Zakładając temat o dodatku do danej gry mógłbyś zapodać screeny albo adres oficjalnej strony , bo nie ma jeszcze tematu o C&C ZH ...

 

OFICJALNA STRONA GRY

 

 

Screen 1

 

Screen 2

 

Screen 3

 

Screen 4

 

Wedłtg mnie jest to wypasiony dodatek do gry Command and Conquer Generals którą oczywiście przeszedłem , a co do Zero Hour to chyba się w to zaopatrze ...

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Bardzo serdecznie!

Mam Taki problem, chce sobie pograc z kuzynem C&CG na lana, jestesmy podłaczeni po przez Router i problem jest nastepujacy, Jesli jeden znaz zakłada server i prubujemy do niego sie połaczyc wyskakuje nam "connetion timeout"

Gre instalujemy z tej samej płyty,czy to moze byc wina ze uzywamy tych samych cd-keyów, czy czeba miec moze jakies pacze w grane Jak tak to skad je pobrać Bardzo Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Bardzo serdecznie!

Mam Taki problem, chce sobie pograc z kuzynem C&CG na lana, jestesmy podłaczeni po przez Router i problem jest nastepujacy, Jesli jeden znaz zakłada server i prubujemy do niego sie połaczyc wyskakuje nam "connetion timeout"

Gre instalujemy z tej samej płyty,czy to moze byc wina ze uzywamy tych samych cd-keyów, czy czeba miec moze jakies pacze w grane Jak tak to skad je pobrać Bardzo Prosze o pomoc

1584157[/snapback]

tak to jest wina tych samych cd-keyow, musisz wykolowac jakis inny 2 cd-key, na pytanie skad to powiem ze google i do dziela :P Edytowane przez lukas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie Dzisiaj Próbowalismy na innych cd-keyach ale to tez nic nie dało Widzimy sie wgrze ale jak jeden z nas probuje sie dołaczyc do drógiego To wyskakuje connetion timeout. Moze czeba jakiegos craka w grac? Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje szanowny złodzieju, zebys ruszył dupe i kupił w sklepie te gre razem z dodatkiem za 49zł.

Od niedawna jest wlasnie dostepna w tej cenie i to w wersji Deluxe....

Wtedy zapewne twoj problem z cdkeyem zostanie rozwiązany :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Nabylem wlasnie gre i nie moge grac w nia po necie jak wczytuje mi mape i zaraz na poczatku mnie rozlacza nie wiem co jest czy trzeba sciagnac jakas late bo aktualizacje pobralo mi automatycznie ??

 

gory dzieki za odp POZDRO dla wszystkich moje gg to 4113354 czekam na jakas wiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik, mam nadzieje ze mi pomożecie.

 

Gram sobie z młodym na LANie wczoraj, jednak przeszkadzało nam dosyc wolne tempo. Jak gra sie z kompem to mozna zmienc game speed, na mutli tez mozna w jakis sposob?

 

btw... gra sie milusio, kurde tylko te aśw`y jakies za dobre sa. Motorbajkerzy + tunel w srodku bazy syca :P

 

Help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIemka,mam taki dziwny problem,gram sobie np w skirmish i nagle mi zaczyna starsznie ciąć,no i znowu odcina,nie jest to wina kompa,(sprawdzie podips)tym bardzije ze na tych samych ustawieniach na kompie nr 2 jest idealnie,to wygląda jak by cos mulilo procka,mysalem ze jakis wir czy cos,ale robilem pare razy skany ,paroma antywirami itp i nic,zapore mam odplaoną,(wylaczam jak gram na lanie ale wtedy i neta wylaczam)oba kompy zabezpieczone,stery to omegi 5.10 a moze to wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych graczy

Potrzebuje pomocy - bardziej materialnej niż technicznej :) chyba jak wszyscy !!!

Kupiłem CC Generalsa Deluxe z dodatkiem i nieumyślnie porysowała mi się płytka nr 1 z Generalsów ( nie z Zero Hour) przez co nie moge w jedną z moich ulubionych gierek pogrywać.

Dlatego proszę pomóżcie z kopią bezpieczeństwa. Podkreślam( żeby nie było że łamie regulamin, ręke, noge.... , jedynie co mam złamane to serce) mam oryginał i potrzebuje kopie bezpieczeństwa,co do EA to dodatkowa płyta kosztuje nieadekwatnie do zawartości.

 

z pozdrowieniami

liczę na zrozumienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z ZH: kiedy gram to po kilku minutach się komputer wyłącza, ba nawet jak intro leci... w innych grach (UT 2004) po 6h grania nie było żadnych problemów... HELP bo nie ma jak przejść wyzwania........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...