Skocz do zawartości
Agentlos

Przerobienie CD-ROM na odtwarzacz MP3

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie dotyczy przerobienia CD-ROMu na odtwarzacz MP3. Czy ktoś wie jak to zrobić? Jeśli CD-ROM potrafi odtwarzać CDA to chyba da się mu coś wcisnac aby odtwarzał MP3? To jest chyba sprawa biosu. Czy ktoś wie jak to zrobić? Mam CD-ROM SAMSUNG CD-ROM SCR-2431 (już dość jak widać stary), ale po podkręceniu Lasera czyta wszystko bez błednie (czasem przy dużych prędokościach sie wysypuje :D . Jeśli spotklaiści sie gdzieś z czymś takim to bardzo proszę o dopowiedz!!!. Baaaaardzo mi zależy :D . A jeśli jesteście pewni że jest to nie wykonale to powiedzcie dla czego.

 

Proszę jeszcze raz o odpowiedz, i z góry dziękuje za wszeliego rodzaju odpowiedzie,nie ważne jakiego rodzaju (byle zgodne z tematem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz ale jeste jesdno wielkie ALE. Ja nie chce tworzyć własnego yampp'a tylko zrobic to tak aby po włorzeniu do CD-ROM'u komputer zaczął odtwarzać piosenki tak jakby były to CDA. Czyli na zasadzie normalnej zasady klawiszy odtwaraznia nie podlacczonego CD-ROMu do komputera bez taśmu IDE idącej do komputera. Myslałem aby taki program dodał moze coś do biosu CDka aby mógł odtwarzać MP3 tak jak zwykłe CDA...

Proszę o pomoc!!! To nie ma być nic specjalnego :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie sie da ale trzeb być wprawnym elektronikiem, posiadać trochę € na zabawę, o odpowiednie sklepy pozwiedzać.

 

Jestem na takim etapie, ale dużó z tego nie wyniknie. Nowy Bios? A co ma bios, potrzebny jest dekoder i ot wielkie cudo, jednak dla niego potrzba wiecej zasobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Szkoda. To jest trudniejsze niż sie może komuklwiek wydawać... Myślałem że taki dekoder da sie zrobić na zasadzie dekodera MP3 tak jak do dosa. O ile sie nie myle, kiedys wyło wiele takich programów do muzyki w MS-DOSie, i nie zajmowały ponad 100 KB. Wielka żałoba nad moim niewykorzuystanym CD-ROM'em sie pojawilła. :lol: .

 

Jakby wam sie cos przypomniało - chociaż jak piszecie jest to mało prawdopodobne, piszcie. Mam nadzieję że na coś jeszcze wpadniecie, a jak nie to wielka szkoda... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...