Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

dobra.. ćpun wyleczony.. i 48 poziom na liczniku :D jak sie postaram to przy lvl51 bede miał już wszystko na 100 oprócz Luck :(

chyba sie zabiore za odwiedziny u master trainers :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też byś chciał :P

ale już sobie na poczet przyszłego bycia vamp_irkiem zrobiłem deadryczne portki z night-eyem.. jak już mam chodzić wszędzie w nocy to chce przynajmniej coś widzieć ;) a do tego chyba sobie spella jakiegoś zrobie cobym w nocy miał jasno jak w dzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na samym początku gry. Nie mogę przejść drugiej misji dla gildii wojowników w Balmora. Chodzi tam aby zabić jakichś dwóch górników, ale nie wiem gdzie oni są !!! :( Please help !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo... nowy topic o morrowind :D

 

tych dwóch górników to Sevilo Othan i Daynila Valas

Shulk Egg Mine jest na poludniowy-wschód od Balmory na zachodnim brzegu rzeki. wyjdz z Balmory wzdłuż rzeki na południe, kiedy zobaczysz podwieszany most nad rzeką skręc na zachód i powinieneś zobaczyć kopalnie ;) powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 2

Baldur's Gate 2

Morrowind

 

Baldur's Gate 2 - nie ma to jak klimat :)

ta gra mnie oczarowala

 

choc nie powiem ze Morrowind w tej kwesti wypadł dużo gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje przeniesc ten topic do

Morrowind problem

albo stworzyc ogolny toppic o Morrowind i sprobowac zalatwic przeklejenie :) - latwiej sie bedzie sledzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź !! :D A tak przy okazji mógłbyś powiedzieć gdzie można nabić sobie łatwo levele (na samym początku - 2 level mam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz Akrobatyke albo Atletyke jako glowne - to wystarczy duzo skakac i plywac - lewele same bija :)

jesli masz Retoryke - podedz do soby (biedaka) -i przekupuj po 10 sastraszaj podlizuj sie :)

jak masz handel to kupuj sprzedawaj ile wlezie - tylko zawsze zmieniej cene przynajmniej o 1 na swoja kozysc

jesli masz Akrobatyke albo Atletyke jako glowne - to wystarczy duzo skakac i plywac - lewele same bija :)

jesli masz Retoryke - podedz do soby (biedaka) -i przekupuj po 10 sastraszaj podlizuj sie :)

jak masz handel to kupuj sprzedawaj ile wlezie - tylko zawsze zmieniej cene przynajmniej o 1 na swoja kozysc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz może czy isnieją w grze jakieś "easter eggs" czyli jakieś ukryte pomieszczenia, obszary, które zamieścili twórcy dla żartów np. jakaś jaskinia w której można znaleźć zdjęcia autorów itp. (gdzieś musi być coś takiego, przecież ta gra jest OGROMNA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Wyspie na SE od Dragon Fel mozna znalesc gostka o imieniu cos jak "Łgarz" - ktory poszedł sobie połowic :)

Jest to jedna z tkz. surrealistycznych postaci tej gry i zamieszczona jest wybitnie dla jaj.

Co do pomieszczeń to nie wiem - może i istnieją ale sie na nie nie natknąłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak sie nie boisz że Cie zabiją to używaj NAJGORSZEGO miecza jaki znajdziesz.. im więcej razy musisz goscia trafic żeby go zabić tym szybciej rosna Ci levele ;)

wszelkie pancerze sie podnosci po prostu dając się trafić.. czyli np idziemy do jakiegoś kraba i dajemy sie mu łoić ;)

atletyka rośnie od biegania akrobatyka od skakania.. ;)

to z tych najbardzioej podstawowych ;)

poczytaj też inne topiki o morrowindzie.. sporo tam już napisaliśmy o różnych fajnych rzeczach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ci chodzi o tereny za czarna brama to ja tam chodzilem majac 20 lvl i sie nie zarazilem ;) a co do tego goscia to tam siedzi Dagoth Ur ale to jest cienias ;) rozwalilem go dosc szybko na 20lvl, za to w nastepnej komnacie jest taki koles ktorego nei moge rozwalic :) nawet nie pamietam jak sie nazywa ale bardzo szybko regeneruje mu sie zycie i ma bardzo mocny cios, to jest jakis bog czy kto??.

Moglby mi kots objasnic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...