Skocz do zawartości
KaT

wasze wyniki w benchmark'u UT2003

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że można tam jeszcze w konsoli pozmieniać detale na Ultra High ja to poprzestawiałem..... (jak u was testowaliście??)

wszystko na maxa :D

 

aha testowalem z anizo x 16, bo ja bez tego nie gram w zadna gre :)

Lubie ostre texturki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x768x32, wszystkie detale w opcjach na MAX, FSAA = OFF, ANISO = OFF.

 

124,2 - FLYBY

51,0 - BOTMATCH

 

Software: Windows XP, Catalyst 02.3, VIA 4in1 4.43

Hardware: Athlon XP 1470 @ 1750MHz (10,5x166), EPoX 8K3A, 512 MB DDR333 (CL2.5, 3-6-3), Gigabyte Radeon 8500LE @ 300/600MHz.

 

Widze, że z moim Radeon'em jeszcze nie jest tak źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x768x32, wszystkie detale w opcjach na MAX, FSAA = OFF, ANISO = OFF.

 

124,2 - FLYBY

51,0 - BOTMATCH

 

Software: Windows XP, Catalyst 02.3, VIA 4in1 4.43

Hardware: Athlon XP 1470 @ 1750MHz (10,5x166), EPoX 8K3A, 512 MB DDR333 (CL2.5, 3-6-3), Gigabyte Radeon 8500LE @ 300/600MHz.

 

Widze, że z moim Radeon'em jeszcze nie jest tak źle :)

Hehe Liseq masz prawie taki sam config jak ja, no poza lepiej krecacym sie prockiem. Nwet sterowniki sie zgadzaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Liseq masz prawie taki sam config jak ja, no poza lepiej krecacym sie prockiem. Nwet sterowniki sie zgadzaja :D

Nie, no ja nie mam tak lipnych dyskow :D hehehe....

Ale ten wynik w 3DMark'u 2001SE to chyba lekko "podkręcony" :) IMO powinieneś uzyskać w granicach 9000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie komendy trzeba wpisywać w konsoli?

:P Trzeba odpalić Benchmark.exe z katalogu /system :)

Dzieki Lisek!

 

Niestety moja opinia co do mojego sprzętu wróciła do rzeczywistych rozmiarów. Wiec nie jest zle ale tez nie jest dobrze :lol:

 

800*600

 

Flyby 44

Botmatch 27

 

1024*768

 

Flyby 33

Botmatch 20

 

Nie jest zle jak na 3000pkt w 3DMarku 2001SE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle jak na 3000pkt w 3DMarku 2001SE

No w sumie nie :)

A jak jest radek taktowany?

160/160 - i tu mam pytanko. O ile dobrze sie orientuje to są dwie wersje tej karty opartej na SDR - OEM i BOX. Te BOXowane mają wyższe taktowania od OEM. Ktorą z wersji tej karty mam - jezeli to OEM to podajcie prosze taktowania wersji BOX.

 

Nie wiem jaki to wypust bo kupilem karte ponad rok temu na Allegro za śmieszne 300zeta z TV-Outem.

 

PS. Jezeli ktos ma doświadczenia z podkrecaniem tej karty to prosze o wskazówki - najlepiej takie dotyczące wymiany BIOSu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

160/160 - i tu mam pytanko. O ile dobrze sie orientuje to są dwie wersje tej karty opartej na SDR - OEM i BOX. Te BOXowane mają wyższe taktowania od OEM. Ktorą z wersji tej karty mam - jezeli to OEM to podajcie prosze taktowania wersji BOX.

O ile pamiętam wersję na pamięciach SDR, oraz 32MB DDR miały taktowanie 166/166 niezależnie od tego czy byly BOX'ami czy OEM'ami.

Dopiero Radeon'y 64MB DDR miały różne taktowania. Początkowo OEM'y były 166/166 (pamieci 6ns), a BOX'y 183/183 (pamieci 5,5ns), a pod koniec produkcji ATI zwiększyło zegary i w taki oto sposób doczekalismy sie OEM'ow 183/183 (pamieci 5,5ns) i BOX'ow 200/200 (pamieci 5ns).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Liseq masz prawie taki sam config jak ja, no poza lepiej krecacym sie prockiem. Nwet sterowniki sie zgadzaja :D

Nie, no ja nie mam tak lipnych dyskow :D hehehe....

Ale ten wynik w 3DMark'u 2001SE to chyba lekko "podkręcony" :) IMO powinieneś uzyskać w granicach 9000 :)

hmm 9300 mialem przy procku podkreconym do 1533 na fsb 146 epox8kha+ i radku na275/275. Teraz mam ponad 1550 fsb 183 i radek na 300/300. Wyniki oscyluja miedzy 9920-10010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O 8O 8O 8O Mam coś zrąbane, albo ja sam nie wiem 8O 8O 8O :evil: :evil:

 

Flyby : 37.576752

Botmatch: 10.573576

 

1024/768

 

Co to ma być??!?!!!!!!!!!!! Wszystko od nowa zainstalowane+ stery + łaty + patche do XP- i coś takiego??!!!!!!!! Wszystkie ustawienia na max, anizo, Fsaa wyłączone....shit happens!!!! :x :evil:

 

Jak odpalam gierkę, widzę tam symbol NVIDI.......mam złe przeczucia :?

 

A co do ustawień gry- po włączeniu ESC wszedłem do ustawień, a tam wszystko na highest, tylko fizyka na Normal.. Sprawdźcie, jak to u was wyglada :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moje wyniki:

 

Flyby : 26,86

Botmatch : 7,62

 

W rozdziałce w której gram - w 640x480.

 

Ale z tego co widzę to bench był na full detalach (było dużo ładniej niż w czasie gry). Ja gram na średnio-niskich i naprawdę da się grać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...