Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Ej witam.

 

Kurde mam dziwna sprawe ;]

 

Gralem sobie na jednym servie i rzucilem flesha. Koles z mojego timu wbiegl na tego flesza i go oslepilo, zaczal mnie wyzywac ze co ja robie, nasle na mnie admina itp.

To ja mu odpisalem ze o co mu chodzi przeciez to tylko flash, to ten zaczal do mnie strzelac na poczatkach rudny i mnie zabijac, a jak go karalem to mowil ze wszystko loguje i wysle to do admina. Potem zaczal gadac ze jest rekrutem na admina serva na ktorym gralem - w ogole koles sie wywyzszal na maksa i frajer totalny, grzecznie z nim rozmawialem, zero wyzwisk a ten mi grozil ciagle ze zalatwmi mi bana.

Mam nadzieje ze to ban tylko na tego serva a nie jakis global? Oo

 

Kazdy w pupe mu wchodzil ostro, koles byl totalnym cepem, potrafil tylko wyzywac i zaslaniac sie adminka - mowil ze mam go przeprosic to on zapomni o tym - omg co za nub oO

 

W ogole on jakis nieszczesliwy byl, bral wszystko tak na serio i za jednego flasha musialem z nim dyskutowac z 20 min. az wkoncu sobie poszedl.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wyglada mi na serwer killer - 80.48.26.212:27020

Tam wlasnie takie dzieci graja...Sorry - pluja [;

Kurde, wczoraj...wroc - dzisiaj kolo 1am gralem z jakims Niemcem z reLoad czy jakos. Dobrze ze mialem w teamie wabika w ktorego celowal ;]]]]]

 

BTW. Stg.Pioorek jak jestes afk to wychodz na specta a nie stoisz przy scianie na italy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

OK nie zapomne nastepnym razem ale w pospiechu nie wszedlem na specta.

 

Jakie IP to sam juz nie wiem, dokladnego nicku tez nie zapamietalem - w kazdym razie mial w nicku "staszek" na poczatku.

Koles mnie po porstu rozwalil, wszyscy w okolo mu przyklaskiwali i np. jak mowil do mnie: "ja bede adminem a ty gownem" (LOL) - to wtedy wszyscy w okolo cieszyli sie jak dzieci jakimi on tekstami nie sypie a byly one na poziomie 10-latka.

 

1.HerrFlick - 81.15.128.131:27015

2.uQooneka - 194.63.133.11:27015

3.OnlyDust2 Compower - 194.146.252.14:27015

4.Coolnet u Wujka i Maszyny - 217.8.180.91:27016

 

Tutaj ktos podal te servery i na jednym z tych to bylo.

Na pewno nie na servie nr. 3.

 

W ogole koles potem ciagle mnie zabijal, a kiedy ja nie chcacy postrzelilem mojego teammate'a to ten pare minut mi dupe zawracal, ze pojdzie po admina itp. Smiech na sali po prostu :lol:

 

A tak poza tym, to hdr niezle wali po oczach w css'ie. Musialem go wylaczyc bo normalnie az sie grac odechciewalo, troche przesadzili z nim imo ;]

 

EDIT:

Na jakich rozdzialkach gracie? ja na 1024x768 i chyba dam 800x600 (lol) bo wszystko jest za male dla mnie i ciezko mi w ogole wypatrzyc kogos stojacego dalej. Ale zarazem w 800x600 wszystko jest za wielkie i musze kilometr od monitora siedziec ;pp

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Olać albo spisać STEAM:ID(czy co tam potrzebne) itd, włożyć na boarda na blackliste i koleś sobie nie pogra ;) A tak na przyszlosc to jak przez przypadek komus z teama rzucisz flash to powiedz przez mikrofon "sory", wiekszosc ludzi nie jest tak glupich i poprostu powie "spoko" - przeciez nie jestes Bogiem zeby zawsze Ci wszystko wychodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olać albo spisać STEAM:ID(czy co tam potrzebne) itd, włożyć na boarda na blackliste i koleś sobie nie pogra ;)

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

No racja. Na bl s[ciach!]iela ;]]]

 

----

 

Jak juz tak bardzo chcecie ffa to polecam ten serwer 195.205.150.14:27015.

 

Admin nie daje banow za nic. Milo i przyjemnie czego nie mozna powiedziec o innych serwerach ffa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rzadka - poniewaz szukam serwerow na poziomie - uzywam mute [;

A najwieksza zbite mam jak zagladam do players list i zwracam sie do innych per user name a nie nickiem. Jaaak sie wtedy dziwia... :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No wlasnie mu napisalem "sorry czlowieku to tylko flash" - ale musze powiedziec ze tak dziwnej osoby jak on nie widzialem jeszcze w necie :lol:

 

Obczaje ten server potem co poca zapodal. I chyba wyprobuje sposob Arniego ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ponowie, moze ustalimy sobie jakis termin na wpolne pykanko?

Tylko jakis odleglejszy bo na swoim sprzecie nie pogram :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No ja bym zagrał :) Chociarz niedawno zaczalem grać, nie mam jeszcze pr0 skills, ale trening i bedzie spox :D A jaki server niby? :) Niby sa puste serverki polskie, ale... ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No ja tez sie pisze.

 

Ale mam problem kurde :/

Wchodze na server i znowu mi sie pojawil ten licznik fpsow i packet lossow.

 

Wpisuje komende net_graph jak zwykle i wyskakuje mi blad:

locked by CvarBlock v0.5.2

 

WTF?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca ma 8slotowy serwerek jak cos:P

 

to jest plugin serwerowy ktory blokuje niekture ustawienia. imo glupie to jest i nie powinno sie tego uzywac, ale widocznie dla niektorych adminow jest fajne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

OK juz wszystko ok, wlasnie na tym servie tylko tak mialem, dzieki Arnie.

Rzeczywiscie glupie bo nei kazdy chce miec licznik fpsow itp wlaczony na 1/4 ekranu ;]

 

http://img168.imageshack.us/my.php?image=a...w2e343214ip.jpg

 

/////Edit

 

Kolega ma problem. NIE MOZE ODPALIC STEAMA. Gdy wciska na te ikonke od steama nic sie po prostu nie dzieje. WTF? Pomoze ktos?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca ma 8slotowy serwerek jak cos:P

 

to jest plugin serwerowy ktory blokuje niekture ustawienia. imo glupie to jest i nie powinno sie tego uzywac, ale widocznie dla niektorych adminow jest fajne.

CvarBlock jest wygamany w lidze ESL. I nie jest jakims tam wymyslem ;]

 

Blokuje niedozowolone komendy oraz skutecznie blokuje uzywanie rateow 30/30 9999.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale jaki jes ses blokowania net_grapha?

 

co do rate ha:P jak mowilem ze tick nie ma znaczenia to nikt mnie nie sluchal(pozdr micro [; ) a teraz esl blokuje 30/30 :D

 

poca a esl blokuje cl_interp i cl_interpolate?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

TickRate też blokuje jeżeli ustawisz sobie cl_updaterate albo cl_cmdrate za duże... to jest denerwujace bo na niektorych serverach jest minimum 60 a ja musze miec 20/30 i 25000 rate bo wtedy nie ma laga. A ostatnio cl_cmdbackup jest zablokowane.Co do net_graph to ja mam zawsze wlaczony, to jest przydatne bardzo. (net_graph3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno net_graph nie jest blokowany przez cvar blocka.

 

Arnie - esl nakazuje uzywania interpa 0.01 a interpolate to jak chcesz. Mnie sie lepiej gra na 0.

 

lechu1777 - Granie na 20/30 jest po prostu nie uczciwe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie, czy wy tez mielscie takie jaja ze steam'em ze ciagniecie update do css'a i staje przy np. 69% i nie rusza dalej, nic ise nie sciaga itd. denerwuje mnie to, bo nie moge pograc :>

pozdro bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shit maksymalny z tego steam'a ... :/

 

jak juz załapie i sciaga to gora 2% zaciagnie i znowu staje, brak słów ... no mi restarty nie pomagaja, musze czekac ... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shit maksymalny z tego steam'a ... :/

 

jak juz załapie i sciaga to gora 2% zaciagnie i znowu staje, brak słów ... no mi restarty nie pomagaja, musze czekac ... :mur:

Ale o co Ci wogóle chodzi? :) Ja tam nigdy nie miałem jakichś większych problemów :) Widocznie Twój provider łącza daje ciała ;) <lol>

 

 

Chłopaki, może dziś w nocy tak po 24 ktoś ma ochotę popykać gdzieś w swoim gronie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by mi się udało załatwić serwer na prywatną partyjke do cs;]. Jest chyba 13 slotowy....

 

Pod wieczór bede coś wiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli by mi sie dokonca zassał to mogłbym pod wieczor pograc, jezeli nie macie nic przeciwko newbie jezeli chodzi o cs'a xD wiem co i jak, tylko dawno nie grałem .... hmm ... jakos ze 4 lata temu jak nie wiecej :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poca ale sprytne to:> wiez ze jak ustawisz interpolate 0 to ustawienia cl_interp nie ma znaczenia?:>

a wiesz tez ze zeby karcic ludzi 30/30 trzeba miec 30fps tak jak to ja mam na mojim radku 9200se:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Granie na 20/30 jest nieuczciwe czemu? To jak mam ustawic zebym nie miał laga bo dopiero na tym nie mam laga. Jak wejde na server gdzie mi ustawi 60/60 to sie grac nie da :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwa nie będzie ;/.

 

Gra ktoś z was na fusion packach? Ostatnio sobie zainstalowałem i dla mnie super sie gra. Jedyne co mi sie nie podobra to wygląd usp...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...