Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

dobra a ja mam takie pytanko...tylko sie nie smiac :lol: :lol:

 

jak wogole zaczac grac??tzn co gdzie wpisac (np. adres serwera)...niby dodalem do ulubionych w steamie ale mi sie nic nie wyswietla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj jest nieźle :)

Są i stare wyjadacze i zielone pomidorki (a krew czerwona)

Jest dobrze.

PS.

Jak wam chodzi HL2:DM

bo ja mam zwisy i zacinki dźwięku (dziele neta z 3 kolegami na neo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj jest nieźle :)

Są i stare wyjadacze i zielone pomidorki (a krew czerwona)

Jest dobrze.

PS.

Jak wam chodzi HL2:DM

bo ja mam zwisy i zacinki dźwięku (dziele neta z 3 kolegami na neo)

No ja na twoim miejsca tak bym sie nie chwalil dzielonym neo ;]

 

Dzisiaj na serwer wrzuce nowa mape. Wiec do zobaczenia o 19:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj jest nieźle :)

Są i stare wyjadacze i zielone pomidorki (a krew czerwona)

Jest dobrze.

PS.

Jak wam chodzi HL2:DM

bo ja mam zwisy i zacinki dźwięku (dziele neta z 3 kolegami na neo)

 

No ja na twoim miejsca tak bym sie nie chwalil dzielonym neo ;]

 

 

Ja się nie chwale tylko żale :( że mnie na lepiej nie stać

Dzisiaj bede:)

Po wgraniu nowych sterów od ATI jest lepiej- dużo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa pytanka, a nie mogę sobie poszukać odpowiedzi w necie bo mam limit na łączu i 99% stronek mi się nie otwiera, na szczęście Tweak chodzi ale żeby otworzyć jakiś wątek muszę czekać 7 minut dlatego też nie mogę sobie poszukać i muszę zadać pytanka tutaj, strzeżcie się internetu z sieci kablowej "autocom" !!!

 

Więc tak:

 

1: Jak zrobić swojego własnego spray'a w CSS ? Proszę o w miarę przejrzysty opis, jestem lamerem :)

2: Gdzie znajdę spis komend do konsoli CSS, mam aktywną konsole ale nie mam pojęcia co tam można sobie wpisywać a potrzebuję mieć wyświetlone na ekranie informacje techniczne o fps oraz o pingu.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i przepraszam jeżeli już było to poruszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie z innej beczki po tych kopach kickach i jeszcze innych...

 

-Czy ktos ladowal juz tego atomik mappacka??dziala dobrze czy trzeba jakies kombinacje robic??

 

 

Pozdrawiam

Nie było żadnych problemów, a o ile dobrze pamiętam pack zawiera coś ok 73 map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak rozsadnie powyzej 100 to sie da grac. Zreszta pamietam jak keidys na mapce Arniego gralem z pingiem 600-800 i mi nawet nizle szlo :) Gralem wtedy tylko i wylacznie w akcie desperacji, normalnie to by mnie chyba krew zalala przy takim czyms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o to ze przychodza osoby kiepskie skillem (bo do tego to sie przyzwyczailem/nie przeszkadza mi to)

ale wpadaja gracze troche - niezabardzo wiem jak to ujac - samolubni, chamscy?! niestety zadnego TeamPlaya, ciagle ktos sie pcha zeby zdobyc jak najwiecej fragow i do tego te TeamAttacki... :? Czasami wrecz az trudno sie powstrzymac zeby nie krzyczec na kogos, nie wystrzelac go... ;-)

 

no ale uczcie sie!! kazdy kiedys musi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPS ... sorki żle odebrałem twoją wypowiedz:)..po wyjasnieniu zgadzam sie z tobą w 200% ...ja ostatnio grywałem na WP , nie jestem moze jakims najlepszym graczem , ale tam np. terro wybijali zakładnikow lub jak żle ktoremus szlo zabijal swoich co doprowadzało mnie do szewskiej pasji mimo iz sam byłem w terro ...zero honoru i szacunku dla lepszych (ct) wiec chyba wiem o czym myślisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPS ... sorki żle odebrałem twoją wypowiedz:)..po wyjasnieniu zgadzam sie z tobą w 200% ...ja ostatnio grywałem na WP , nie jestem moze jakims najlepszym graczem , ale tam np. terro wybijali zakładnikow lub jak żle ktoremus szlo zabijal swoich co doprowadzało mnie do szewskiej pasji mimo iz sam byłem w terro ...zero honoru i szacunku dla lepszych (ct) wiec chyba wiem o czym myślisz...

 

Ta... Dzisiaj chwilę (40min) pograłem na serwerze WP - PRO... Tylko że był jakiś debil w terro który swoich wybijał co rundę... Biegał i heady swoim sprzedawał... Ja nie wiem gdzie takich debili sieją :evil: A Ty enigma naucz się pisać naszego taga poprawnie :P |hL2-F.i| :twisted: Pozatym piszesz mój drogi kolego z klanu jakbyś grał jak alfa i omega :P :P :P Tymczasem obiło mi się o uszy o czyichś słabych dniach :P (nie martw się, poczekam aż złapiesz formę, potem nauczę Cię pokory :twisted: <świruję offkoz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę, że denerwuje mnie jak na serwer wchodzą takie dajmy na to epsilony dwa-minus* i rozpoczynają swoje przygody z counter-strike od wystrzelania swoich kolegów z drużyny, rzucania flashbang'ów przed oczy, blokowania, zabiegania drogi etc.

Jest to kłopotliwe dla pozostałych graczy. Dla mnie - powiedzmy bety dwa-minus*~gammy dwa-plus* ;-) - jest to trochę denerwujące tymbardziej, iż do niedawna (1.5 :twisted:) byłem przyzwyczajony do gry trochę bardziej drużynowej, stojącej na wyższym poziomie umiejętności ;-).

 

Co do słabszych dni - to ze względu na szkołę ;-) - każde tłumaczenie jest dobre - choć dzisiaj szło mi nienagannie! Np. Dwa heady jednym strzałem z AWP - Cmx :D i Heather[PL]:

http://strony.aster.pl/enigmamr/css.jpg

[niestety to pewno dlatego, że Ty maku nie mogłeś wejśc - zawsze jak wchodzisz forma odchodzi w dal... ;-) <- Nie wiem czemu, ale ostatnio to jest nawet prawda!! :?]

 

PS. A co do lepszej formy i nauki pokory to będziemy musieli poczekać aż do 2005!! :lol:

 

PS2. Myślałem, że klan określany jest za pomocą wyrażenia "hL2-F.i" bez kresek pionowych, które zostały dodany do nick'ów w celu oddzielenia klanu od użytkownika. W każdym bądź razie się poprawie i od teraz będę pisał |hL2-F.i| :P :P :P

____________

* Określenia te nawiązują do książki A. Huxleya "Nowy wspaniały świat"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...