Skocz do zawartości
mlodass

Fifa 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Ta bo jest taki sposob. Pewnie go nikt nie zna ale sie przyciska W i jest luxon.

 

Moj brat mowi ze 2002 wc jest lepsza bardziej dopracowana i mniejsze wymagania ma. Ja oczywiscie zasrany fanatyk fif i pilki noznej wszystkiemu zaprzeczam. Ale tak wogole to jest wyje**** dopracowane. Patrze sobie na palakt MAN UTD a Rio Ferdidand ma białe korki. Gram w fife a tam rio ferdinand tez ma białe korki. I oglądnijcie sobie kiedys sport na TVN to na poczatku jest taka sama pilka jak w fife 2k3

 

Chyba wiem o co chodzi nie wiem czy o to ale napisze.

Jak wykope pilke bramkarzem i przeciwnik nie przejmie to moj pilkarz podaje pieta za siebie chociaz zazwyczaj to jest napastnik. O to chodzi czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

format hdd i zainstaluj windowsa jeszcze raz ;]

 

ok, fifomaniacy ale powiedzcie mi jak podkrecac strzaly, ziomek twierdzi ze dzieje sie to automatycznie ale ja jakos sie z tym nie spotkalem, ogladalem wszystko w zwolnionym tempie i [gluteus maximus]:] pamietam ze w 2002 moznabylo zdefiniowac te klawisze a tu ??? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A głupoty <span style="color:red;">[ciach!]</span>licie. Cos mu zawodnicy podaja czasami sami a wy juz ze format trzeba zrobić. Jakbyscie przynajmniej przeczytali mojego posta to byscie sie domyslili o co chodzi a nie takie glupty mowic. :? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa to najlepsza gra na swiecie, niech sie te wszystkie doomy pochowaja. Ja i tak gram niemal wylacznie w Fife. 8) Ale to pewnie dlatego ze uwielbiam ten sport, bo gre z pewnoscia mozna bylo jeszcze bardziej dopiescic (troszke wiekszy realizm). Poki co to najlepsza pilka na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka jest najlepsza pilka nozna na kompa ? Nie zgadniecie za chiny i europe. Darmowa gra na www.easports.com. W dziala FOotball jest gra GOAAL bodajze. Trzeba sie zarejestrowac ale to dlugo nie trwa a pozniej jakie <span style="color:red;">[ciach!]</span>ny w kosmos. Dajcie spokoj. Wiecej nie mowie bo wam całą przyjemność zabiore :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nawet mi się podoba. Chyba najlepsza FIFA z serii, ale jedną rzecz naprawdę zrąbali - dźwięk! Przecież przy kopnięciu piłka wydaje dźwięk jakby ktoś ją do kibla wsadził i okładał gumową pałką :D Przy golu trybuny wydają jakiś bliżej nieokreślony jęk - nie wiem czy z radości czy z zawodu ;) Ja tam gram przy radiu włączonym do głośników :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu pierwszy raz zagralem w jakakolwiek fife a trafilo na 2002 i sie strasznie zawiodlem.Wydaje mi sie ze nie mam prawie wplywu na to co dzieje sie na boisku.Dodam ze sciagnalem ja z imesha to moze jakas okojona werjsa bo leci wlasnie do kosza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś moze mi powiedziec jak sie glowkuje gdy jestes zupelnie niepilnowany?Kiedy ktos pilnuje zawodnika ktorym chce zaglowkowac to wszystko gra koles podskakuje i glowkuje a jak stoi niepilnowany to zawsze przyjmuje na klate i dopiero podaje pilke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś moze mi powiedziec jak sie glowkuje gdy jestes zupelnie niepilnowany?Kiedy ktos pilnuje zawodnika ktorym chce zaglowkowac to wszystko gra koles podskakuje i glowkuje a jak stoi niepilnowany to zawsze przyjmuje na klate i dopiero podaje pilke

Musisz przytrzymac W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa fifa na pierwszy zut oka mnie troche zgasila ( zmiany w klawiszologii ) ale po dniu grania mniej wiecej przestawilem sie na nowe klawisze i poczolem klimat starej dobrej fify:>

 

hmm a nie jest to przypadkiem spowodowane nacisnieciem zbyt duzej ilosci ''s''? nacisniecie zbyt wiele razy ''s'' powoduje niekontrolowane podanie lub podania......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przetrzymujesz zadługo piłke bramkarzem

to potem on wykopuje a piłkarze grają sami.

Po kilku/kilkunastu podaniach wszystko wraca do normy.

DZiała to wtedy gdy bramkarz ma piłke A CZAS PŁYNIE

przynajmniej u mnie tak jest.

DZiwne co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot: może zagra ktoś mały sparing chęni na gg1299955 pisać nawet jak będę niedostępny

Pompej zagralbym se z toba ale Fifke na razie musze se zalatwic bo zarobiony jestem i na giełde mi sie nie chce isc, a tymbardziej w zime :)

 

Jak se u kolegi zagralem to klawiaturka spoxik tylko to menu troche zjeb.. jest, niedopracowali, a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cos to nie dziala jak przytrzymam "w". Chociaz klawiszologi nie zmienialem :)

 

Ale jak przytrzymam w to on mi podaje mocno tylko jak jest pojedynek glowkowy to wtedy w albo jak w polu karnym przeciwnika... A slyszeliscie o podkrecaniu pilki w rzutach wolnych ? Shfitem sie robi podobniesz. Musze to jecio sprawdzic... :lol:

 

Ale wypas ale wypas. Przy rzutach wolnych. Nakierujcie sobie gdzie macie strzelic. A pozniej przytrzymajcie SHIFT (trzymajcie caly czas) i zacznijcie ruszac strzalkami i patrzec na ta pilke co jest tam dokladnosc strzalu. Wypas :P W si di akszyn to u kolegi zobaczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...