Skocz do zawartości

geek22 - zdjęcie

geek22

 • 14

  Posts
 • 211

  Profile Views
 • 0

  Friends
 • -27

  Lubiane

Moje posty

W temacie: Bukmacherzy

21 kwiecień 2017 - 11:00

Bawiłem się kiedyś w obstawianie I moje doświadczenia sprowadzają się do tego,ze na jedną wygrana z 3-4 razy przegrałem. Nie stawiałem jakichś tam wielkich pienięzy tak więc aż tak nie żałuję.Jednak troche szkoda mi tej kasy bo jednak móglbym ją zainwestować w jakiś sensowniejszy sposób :P 

Jeśli mam ochotę na trochę ryzyka to gram sobie w pokera w internecie. I w taki sposób udało mi się jednak o wiele więcej wygrać. 


W temacie: Buty - ogolna dyskusja

21 kwiecień 2017 - 10:57

Sam małem podobne problemy jak kupowałem sobei tanie chińskie buty. Aktualnie wolę zainwestować trochę więcej i kupić sobie porządne buty jakiejś dobrej polskiej firmy niż jakis chiński szajs, który nie będzie ani dobrze sie nosił  Ani nie będzie również tak dobrze na nogach wygladał. O ile na ubraniach jestem w stanie zaoszczędzić to na butach nie oszczędzam. 

 

W ostatnim czasie poluję na coś takiego ( https://www.lancerto.com/dodatki.html ) - co o nich sądzicie? 

buty-belmont-brazowe-890.jpg


W temacie: Siłownia

21 kwiecień 2017 - 10:54

Pamietajcie aby się nie najadać przed ćwiczeniami Kiedyś zupełnie nie zwracałem na to uwagi . I zastanawiałem się czemu nie ma efektów pomimo tego,że dosyć zdrowo się odżywialem oraz często chodziłem na siłownię  Potem doczytałem,ze jeśli się najemy do syta przed ćwiczeniami to organizm spali to co zjedlśmy. Lepiej jest jeść po ponieważ organizm jest nabuzowany. Oraz jest szybsza przemiana materii.


W temacie: Ketchup Kontra Musztarda

21 kwiecień 2017 - 10:52

Wole zdecydowanie musztardę.... Keczupu nie jem ponieważ ma bardzo dużo cukru. Kiedyś nie sadziłem , że może mieć to aż tyle węgolwodanów do czasu az nie zobaczyłem etykiety. Wiem, że musztarda równeiż zawiera cukier ale na pewno nie az tyle co keczup.

Swoją drogą to jak ide na grilla czy cos to wolę sobie przygotować samodzielnie sos. Bedzie o wiele smaczniejszy niż sklepowa musztarda czy keczup.

W sieci jest masa przepisów na takie dipy. 


W temacie: Jaki zegarek?

21 kwiecień 2017 - 10:38

Panowie a co sądzicie może na temat tego zegarka od firmyAdriatica? Mianowicie szukam dla siebie obecnie jakiegoś eleganckiego klasycznego zegarka na bransolecie. INteresują mnie głowine zegarki szwajcarskie ( już dwa japońskie mam tak wieć wolę szwajcarski dla odmian). Zegarek na bransolecie z mechanizmem kwarcowym.

300_300_productGfx_daf1f87a6ca23575d8084