Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. ram tylko 2x16 (1 łatwiej sprzedać, 2 wolniej stracą wartość, 3 cywilne chipsety to tylko pamięci dual channel) zwracam uwagę że ewentualna wymiana gpu na coś mocniejszego niż 1660ti to koniecznie wymiana zasilacza a i kwestia monitora bo stary nie wiadomo czy ma hdmi
 3. nie każdy router może pracować jako ap, to raczej rzadkość, przynajmniej na oficjalnym firmware, nie podałeś budżetu wiec ciężko coś polecić, czy to ma być coś co pociągnie jeden komp czy pół sieci za sobą?, czy ma być dwuzakresowe? w każdym bądź razie popatrz na produkty ubiquity (nie trudno kupić coś taniego co będziesz musiał minimum raz w miesiącu resetować bo się będzie zawieszać pod większym obciążeniem....
 4. Today
 5. Ale odjechałeś człowieku...odstaw youtuba.
 6. Nie no - siedź przed kompem i miej dalej wszystko w ....e ... no i włącz sobie jakąś "popularną" grę ;) Skoro tak oczywisty fakt, który poruszył "pewny pan" nie robi na Tobie najmniejszego wrażenia - to ciekaw jestem co by zrobiło. "fanem teorii spiskowych" żadnym nie jestem... do pewnych rzeczy dorosłem, pewnych rzeczy doświadczyłem i o pewnych rzeczach się dowiedziałem od "źródła" pochodzenia... a co Ty zrobiłeś w swoim życiu "z tym" ? wszystko w nim jest dla Ciebie - takie jakie być powinno? Ja wiem, że wybieganie poza szereg nie jest w modzie ( w końcu nas tego uczą od przedszkola ). Ale pytanie podstawowe - czy lubisz swoje życie? Może warto czasami zasięgnąć wiedzy i poczuć się lepiej, niż do "końca" podążać za tłumem?
 7. Tjaaaa. Otwórz oczy, zacznij myśleć samododzielnie itp itd. Standardowe teksty fanów teorii spiskowych....macie jakiś podręcznik, czy gotowe skrypty do tego? Na szczęście dostrzegłeś ukrytą prawdę i możesz uratować resztę błądzącą w mroku. Dżizas...
 8. Moja ignorancja na pewne fakty dziejące się na świecie była identyczna - do pewnego momentu. youtube - to jedna z niewielu platform, dzięki której właśnie ludzie mogą pokazać/przekazać COŚ - od bzdur - po rzeczy na prawdę ważne... w obojętnie jakiej to robią formie, COŚ robią, a nie tylko myślą dlaczego czują się źle, boli ich głowa czy mają zły humor przez tydzień dwa ...rok... zapewne to brak witamin ;) trudniejszą rzeczą jest przekonanie kogoś nie do swoich poglądów, ale do zmiany systemowego myślenia "wszystko jest ok". Ludzie w WTC ( świętej pamięci )zapewne także myśleli w podobny sposób. Oby te bzdury, które zostały poruszone w tym temacie kolego, nigdy nie dotknęły Cie osobiście. pozdrawiam serdecznie
 9. Witajcie, Specjalnie dla Was, czytelników forum purepc.pl, założyliśmy odrębny temat, przeznaczony do pytań o rabaty na sprzęt z oferty x-kom.pl. Jak to działa? Pod tym tematem wstawiacie linki do interesujących Was produktów czy zestawów. My sprawdzamy możliwość udzielenia rabatu i wracamy z odpowiedzią najszybciej jak się da (odpowiedź w wiadomości prywatnej). Rabaty obowiązują przy złożeniu zamówienia w sklepie internetowym https://www.x-kom.pl/ Promocje nie łączą się z innymi promocjami i kodami rabatowymi, dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Pozdrawiamy x-kom
 10. B@nita Zgadza się , złoto jest namacalnym dobrem ale na nim też można chwilowo stracić zamrozić kapitał na wiele lat. Nigdy bym nie śmiał w pełni porównywać inwestowania w złoto i kryptowaluty ,ale te drugie przy większym ryzyku oferują znacznie większe zyski. 3.3tyś usd do 5.5 tyś usd w 2,5 miesisiąca to chyba ładny zysk.
 11. Dajcie spokój. Mam uczulenie na tego tupu rzetelne informacje, pozbawione kontekstu i jakiegokolwiek odniesienia. Półprawdy i manipulacje. Metale ciężkie spadajo z nieba!!!!!1111oneone Cóż...dzień jaj co dzień. :) Jeżeli lubisz rozmawiać o ważnych rzeczach to zmień temat i przestań zajmować się bzdurami z youtuba. No ale Twoja misja oświecenia społeczeństwa idzie dobrze - w końcu parę osób pochyliło się nad tematem. Możesz być z siebie dumny. :)
 12. Wyłączyłem g sync i na razie działa :D i mam stabilniejsze fps w grach
 13. Mam podobnie na PG279Q - display port + Gsync. Podpięty przez HDMI bez Gsynca działa bez problemu... :(
 14. Masz inny monitor lub komputer. Podłączył bym monitor do laptopa lub innego kompa w celu ustalenia czy to sam monitor czy może karta graficzna. Mam obecnie taki monitor - co jakiś czas pokazują się artefakty i po chwili monitor robi się czarny (nie wyłącza się tylko podświetlenie się wyłącza). Myślałem że to karta grafiki - wymieniłem nie pomogło. Podłączyłem do innego kompa i problem nigdy nie wystąpił. Podłączyłem z powrotem do pierwszego kompa i dalej to samo. Wsadziłem grafikę z drugiego kompa do pierwszego i nadal monitor gaśnie. O dziwo jeśli na tym zestawie mam zainstalowanego linuxa to problem nie występuje. Czyli wychodzi na to że stertowniki na windowsie i tylko na tej maszynie nie tolerują tego monitora.
 15. Temat być może i ważny, ale podany w tak paranoiczny sposób, z teorią radzieckiego uczonego Spiskowa? Sam się podkładasz do kpin, kawalerze. Mój stary w zeszłym roku przegrał z nowotworem, ale związku z pyłkami sacharyny nie udało się nikomu stwierdzić. Bardziej chyba wykarmiło raka te niemal 40 lat palenia mocnych szlugów po trzy-cztery paczki dziennie.
 16. Yesterday
 17. Tu nie chodzi o to czy mi się coś chce czy tez nie - nigdzie także nie zaznaczyłem, że takich badan sam nie przeprowadzę - bo rzeczywiście mogę to zrobić i zapewne to zrobię - zapewne także umieszczę wyniki badań tutaj ( jak i też na innych forach dyskusyjnych ) widzę dalej nie rozumiesz - dlaczego został napisany ten temat, ale miło było "zamienić słówko" z kimś, kto lubi pisać i zbierać lajki za to - daleka mi droga do Ciebie!. Ja lubię rozmawiać o rzeczach ważnych, a ten temat wydaje mi się ważny dla każdego. Jeżeli ktoś chociaż na chwilę się zastanowi nad jego sensem uznam to za "osiągnięty cel" . ... a może się zdecydowałem też to napisać, z uwagi na to, że mój brat ma dziś operację na nowotwór - i nie piszę tego aby wzbudzić w kimś litość ale ileż można ignorować syf , który się na nas zrzuca? niemalże codziennie... miałem to tak samo gdzieś jak większość ( zapewne ) czytających ten temat - dopóki mojemu bratu nie pojawił się własnie nowotwór ( w naszej rodzinie NIKT nie miał nigdy nowotworu - zdrowy chłopak lat 32, uprawiający sport dość profesjonalnie - biega maratony, a tu takie coś... przeca sport to zdrowie? :) ) pozdrawiam serdecznie.
 18. Rozumiem doskonale - nie oglądasz telewizji, ale jednak trochę obejrzałeś i mówią co innego niż pan badacz z filmiku na Jutubie. Sam nie zamierzasz nawet poszukać jakiegoś laboratorium, które mogłoby przeprowadzić dla ciebie taką analizę, bo wymagałoby to podjęcia jakiegoś wysiłku choćby na zebranie i dostarczenie próbek, a potem opłacenie badań. I masz w tym całkowitą rację - ONI NIE CHCĄ, BYŚMY POZNALI PRAWDĘ O ŁŻE-PYŁKACH! Pracowałem kiedyś z facetem, który w swoim Golfie na ropę nie wymieniał oleju w ogóle, bo obejrzał filmik profesora na Jutubie, w którym tenże profesor wykazał niezbicie, że wystarczą dolewki, bo coś tam, a wymiana oleju to spisek koncernów i skok na kasę.
 19. Kolego serdeczny, nie oglądam TV już od nie pamiętam kiedy... oswiecony w tej kwestii zostałem już dawno temu. czasami coś mimo wszystko usłyszę gdy jestem u matki w odwiedziny, u której leci non stop albo TVN albo TVP info ( tak nie jest ani za tymi ani za tamtymi ) ... po tym jak usłyszałem "że mamy się nie przejmować tym, że niebo może zmienić kolor na żółtawy z powodu pyłu znad Sahary, a potem owy pył może się osadzać na samochodach oknach parpetach ...wszędzie... powłączałem kilka stacji i zapodano tam podobne info. Druga sprawa - że ten temat dotyczy własnie tych filmów ( dlatego warto je obejrzeć, zanim się zamieści wypowiedź w temacie ) - gdzie pewien PAN zbadał sobie owe "zapowiadane w TV pyłki" i się okazało, że to NIE PYŁKI! tylko metale ciężkie... które przywędrowały do nas nie wiadomo skąd. rozumiesz sedno problemu?
 20. Dlaczego w Telewizji mieliby kłamać?
 21. Nie mam czasu ani możliwości oglądać teraz filmów z Jutuba (z żółtymi napisami zapewne), ale chyba nie czerpiesz informacji o świecie z telewizji? Przecież to jest jedno z gorszych, wiecznie zapóźnionych i najmniej wiarygodnych źródeł, nawet pani Ela z warzywniaka ma czasem pewniejsze dane. Kto akurat dopadnie propagandowego pudełka, ten może sprzedawać ludziom dowolne bzdury. Nadzieja w młodym pokoleniu, którego czteroletni przedstawiciel mieszka w moim domu i jak mu kreskówkę w telewizji przerwą reklamami, to się natychmiast zniechęca i zajmuje czymś innym. Dla niego telewizja będzie już tylko staroświecką ciekawostką, przy której dziadkowie tracą czas. Upadek papierowych wydań prasy nastąpił niezauważalnie, obecne nakłady są tylko mizernym cieniem dawnych lat. Naturalnie radioaktywny jest chociażby granit, po którym depczesz każdego dnia (krawężniki, kostka brukowa itp.), ale po Czarnobylu i Fukushimie hasełko "radioaktywność" wzbudza niewąską panikę tłumu.
 22. Co ty zgłaszasz mało mnie interesuje, to nie mój kanał to raz, a tego typu filmów jest od groma w internetach. Jeżeli nie masz nic rzeczowego do powiedzenia w tym temacie - po prostu nie pisz po co to? Temat wydaje mi się ważny zarówno dla mnie, dla nas i dla naszego ( mimo wszystko ) pięknego kraju. Więc prosze każdego z osobna o poważniejsze podejście... A tego mądrale , który minusuje wszystko co napiszę... serdecznie pozdrawiam.
 23. Nie do końca. Prawda jest taka, że teraz masz np. dobry moment, żeby wyjąć karty RX 580 8GB tanio, a i inne modele również mają atrakcyjne ceny. Linki masz w tym temacie. Co do samych kości to lepiej 2x16, nie mniej jednak 2x8GB w zupełności wystarczy. Powiem nawet, że montuje zwykle klientom 2x4GB i nie zdarza się, żeby ktoś "narzekał", że mu brakuje RAMu.
 24. Ze całą szkołę na biologii wagarowałeś ! Pyłków z drzew nie poznać, było polizać. Ładnie się promuje kanał na YT? I tak ci zgłaszam filmy bo kradzione.
 25. Jeśli w trybie awaryjnym uzyskujesz prawidłowy wysoki wynik - przeanalizuj w msconfig.exe usługi, które w trybie awaryjnym są wyłączone (jeśli dobrze pamiętam "safe mode" pozostawia aktywne niektóre, głównie usługi "Microsoft"). Możliwe, że antywirus lub inna usługa ma wpływ na wydajność. Prześledź "Resource Monitor" -> zakładka Disk - jaki proces najintensywniej wcina IOPSy ;-) Przyjrzałbym się też sterownikom - skoro w trybie awaryjnym obserwujesz wyższy wynik - to warto porównać zestaw sterowników. Rzuć okiem też do "Device Manager" -> Intel 660p -> zakładka "Policies" i przetestuj poszczególne opcje. Poza tym w trybie RAID, kontroler dyskowy może utrudniać rozpoznawanie Intela 660p np. podczas upgrade'u firmware'u. Jeśli używasz pojedynczego dysku bez konkretnego trybu RAID, pozostałbym przy AHCI.
 26. Wychodzi na to, że lepiej poczekać na nowe zeny i ewentualnie wtedy wziąć wszystko na raz. Gdybym jednak się dalej upierał przy 32gb RAM to jaką płytę główną polecacie i jakie kości 2x16 czy może 4x8?
 27. Nie rozumiesz... Nie bez powodu zapodałem linki do materiałów youtube w nazwiązaniu do informacji podawanych przez niemalże każdą stacje TV!. w KTÓRYCH INFORMUJĄ NAS OFICJALNIE - ŻE TO PYŁKI! a jak się okazuje - żółtawy osad ( który pojawia się z dnia na dzień ) to NIE PYŁKI TYLKO METALE CIĘŻKIE - W TYM I RADIOAKTYWNE! i ot po to został założony ten temat. Masz rację pisząc OGÓLNIE o zatruwaniu środowiska, tego co się wydobywa z samochodów kominów czy innego ustrojstwa... ale tu jest kwestia tego CO SIĘ NAM MÓWI - A CO JEST NA RZECZY! rozumiesz? Ja nie wywodzę się tym elaboratem jak mi źle z tym, bo wiem że truje się dziennie otwierając chociażby okno mieszkając na Śląsku - ale tutaj problem jest opisany w pierwszym wpisie i tylko o to mi chodzi. pozdrawiam Cię
 28. Nie, złoto to surowiec z którego da się coś zrobić w przeciwieństwie do bitcoina, który jest czymś, czego nie ma.
 1. Load more activity

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.