Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. kolego szanowny - już raz pisałem o "teoriach spiskowych" kiedy takowymi są. A to co jest pseudonaukowe... a co nie jest pseudonaukowe - to rozmowa już na osobny temat, którego nie chce mi się zakładać - wystarczy pomyśleć. Skoro uważasz - że badanie robione przez wykop.pl ledwo mieszczące się w budżecie - bez możliwości porównania z innymi niezależnymi labolatoriami w Polsce jest profesjonalnie wykonane - to szacuneczek z pomysłowością oraz podejściem do tematu "naukowego badania". Aż boje się teraz pomyśleć, jak rozdysponował byś taką kwotą 60.000zł o której wspomniałeś, którą rzekomo chciałbyś przekazać na "jakieś" badania. Pytanie - poważnie chciałbyś abym teraz zarzucił "linkami" z neta z CONTRĄ? które zetną totalnie to co zapodałeś niemalże do granicy absurdu? też "badania były robione w poważnych labolatoriach" ... co najlepsze próbki z "danego zwierzęcia" z kilku marketów lądowały w tym samym czasie w kilku labolatoriach... coś czuję, że chciałbyś poznać te wyniki - to nie trudne - szukajcie a znajdziecie. chyba nie o to chodzi w temacie? nie widzę sensu dalszej rozmowy z Tobą, jeżeli jedynym Twoim celem jest negowanie tego - co ja napiszę, bez możliwości neutralnego podejścia i ew. próby weryfikacji pewnych informacji które sam chcąc nie chcąc głosisz. Najgorsze w tym wszystkim jest to... że kiedyś dorośniesz. I tego "idiotę" ( za którego zapewne mnie masz ) sobie wspomnisz... mimo wszystko dziękuję za konwersację i pozdrawiam serdecznie
 3. Kup monitor - ja mam telewizor, ale Philipsa 7303. Dopiero 2000 zł to sensowny budżet na telewizor.
 4. Today
 5. Oczywiście od razu to zrobiłem i po kilku sekundach error core 1 następny test error core 0 następny error następny error core 3
 6. Jeśli uruchamia ci się system na takim taktowaniu to spróbuj puścić testy procka. Zobaczysz czy wywali błąd wcześniej, a może okaże się, że błędu wcale nie będzie.
 7. Sprawdziłem ramy na dwóch profilach xmp 1. 2800 2.2900 znaczy leko ponad to automatyczne ustawień do wyboru w Biosie
 8. Zawsze możesz zbudować sobie fajnego mini PC w oparciu o procesor Ryzen 2400G.
 9. Sterowniki instalowałem i Aktualizowałeem Niedawno aktualizowałem bios i czekam az się wyłączy wtedy podkręce ramy
 10. Na tej płycie powinny pójść na 3000MHz, 2933 MHz, a najniżej na 2800. Spróbuj tak ustawić i pamiętaj, żeby w windowsie w panelu sterowania zmienić plan zasilania na zrównoważony. ps: wgrywałeś sterowniki do Ryzena/chipsetu? https://www.amd.com/en/support/chipsets/amd-socket-am4/b450
 11. Z automatu były ustawione na 2133 a ktoś na forum radził żeby właśnie nisko ustawić więc nie zmieniałem
 12. RAMy 3000 chodzą na 2133? Czy teraz zmieniłeś na wyższe taktowanie?
 13. Biso aktualizowny, Masz rację jeśli włoże inaczej wywala mi komunikat więc są dobrze Chłodzenie raczej dobrze temperatura nie dobija 40, ramy chodzą na 2133 i właśnie odpaliłem ten profil a-xpm
 14. AOC I2490VXQ AOC I2490PXQU W te mógłbyś celować. AOC I2460PXQU to jest bodaj 2013/2014 r.
 15. Ten i2369VM kosztował mnie 575 zł w sierpniu 2016 roku. Nie wyobrażam sobie, żebym jeszcze miał dopłacać tak naprawdę nie wiadomo ile pieniędzy do tego, żeby zaprezentowali mi coś innego spoza "chłamu dla marketów" (czyli de facto większość monitorów dostępnych na rynku do 2000 zł). To już wolę wymienić na któryś z podanych przez nich i się przekonać, czy będzie to zbliżone do tego i2369VM. Na razie zdecydowałem się na I2460PXQU.
 16. 1. Sprawdź czy chłodzenie na CPU zostało dobrze zamontowane 2. Jakie taktowanie na pamięciach masz ustawione? Czy wgrałeś profil XMP w biosie? 3. Czy plan zasilania w windowsie ustawiłeś na "zrównoważony"?
 17. Wszystko już okej? Jak w końcu skończył się problem?
 18. W media mark jest wiele fajnych produktów.
 19. I jak został rozwiązany w końcu ten problem?
 20. Ja postawiłam na firmę Dell. Wydaje mi się, że na ten moment mają bardzo ciekawe komputery. Zobaczcie ofertę w tym sklepie internetowym https://cebit-it.pl/12-komputery-dell bardzo podoba mi się również design obudowy.
 21. Aktualizowałeś bios? RAM masz wsadzić tak jak masz pokazane w instrukcji.
 22. http://www.wykop.pl/artykul/4198247/wyniki-badan-zwyklej-i-bio-wloszczyzny-z-lidla-czy-widac-roznice/ https://www.wykop.pl/link/4436685/wyniki-badan-kurczakow-badaniakajbela/ Masz badania naukowe tak dla porównania z pseudo naukowymi treściami.
 23. To pytaj o opcje dopłaty, powiedz że nie wcisną ci takiego chłamu dla marketów. Jeszcze czego? Korekta i zwrot kaski.
 24. https://whatnext.pl/na-niebie-nad-norwegia-pojawily-sie-tajemnicze-swiatla/ Ten moment gdy whatnext publikuje lepsze artykuły niż o2 / onet / wp... http://kopalniawiedzy.pl - zmieńcie kanał. (czytamy opis)
 1. Load more activity

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.