Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Hej, ostatniego PC miałem 20 lat temu, później tylko konsole i laptopy firmowe. Dużo się zmieniło w świecie PC i błądzę jak dziecko we mgle, próbując coś złożyć. Chciałbym żeby PC stał w miejscu PS3 w szafce ze zdjęcia. Obudowę wybrałem: https://www.morele.net/obudowa-silverstone-sst-gd09b-sst-gd09b-648121/ Powinna tam pasować, ale nie wiem jak z dystrybucją ciepła,wnęka ma 48 cm szerokości i 40 cm głębokości, wysokości bodajże 25 cm. Budżet? Nieograniczony/nieokreślony Oczekiwania: Szybki PC, będzie podpięty do TV OLED 4k 55 cali oraz do monitora 32 cale 4k (na codzień używam go do pracy. Jakaś sugestia jak to podłączyć? Monitor ma dwa wejścia HDMI, myślę że znajdzie się jakiś rozdzielacz obrazu? Chciałbym żeby emulator pcsx2 chodził z max ulepszaczami i żeby dało się odpalić stare gry typu soldier od fortune 2 itp. Z tego co się orientuję to do takiej obudowy nie można wsadzić jakichś ultra podzespołów, ale nie szkodzi,wiadomo fajnie by było jakby jakaś nowa gra ruszyła na tym PC. Ważne żeby było wifi i jakiś windows Dziękuję za pomoc
  3. Dzisiaj
  4. To kup Dać/Amp USB w stylu FiiO E10K albo topping DX1, nie kartę dźwiękową Wysłane z mojego Infinix X6710 przy użyciu Tapatalka
  5. ok bo patrzałem teraz na stronke Nvidia i tam jest jakaś wersja z 2024r 552.22 może ja zainstalować juz zamiast tamtej co ? A tak chciałem zapytać jeszcze tam sa stery do karty Intela jest ich 3 to te wszystkie trzeba zainstalować jak u mnie ta 620 siedzi ? VGA DRIVER Support rs4 VGA Driver i VGA Driver kabylake czy jak to ?
  6. Dzięki za odzew https://proline.pl/koszyk/a0e0d08e ten zasilacz nie będzie za mocny?
  7. Mogę prosić o sprawdzenie smarta dysku czy wszystko jest w porządku? Roczny evo 870:
  8. Witam, zmieniałem niedawno obudowe w któej nie miałę usbc na froncie na taka która ma podłączyłem kabel pod płyte głowna ale usbc na fronie nie działa inne usb dziłaja a to nie
  9. AM5: Ryzen 5 7500 + 32GB DDR5 + B650 ca 2200 zł, jeżeli pójdziesz w RXa, to RX 7800XT powinieneś koło 2k zlokalizować. Niemniej już dobijamy do 4200 a jeszcze - zasilacz jakiś 400-500zł, buda drugie tyle, jakieś dyski, wentylatory, chłodzenie - 500-600zł. Realnie więc masz około 5,5k co najmniej za taki zestaw. Ceny orientacyjne, nie będę Ci wybierał konkretów bo tutaj każdy ma swoje upodobania. Jeżeli pójdziesz w nVidię to goły 4070, a więc absolutne minimum do 1440p w rasteryzacji, to 2200-2300zł. Jeżeli chcesz odpalać te 1440p z dlss i fg, to 4060ti 8GB na dziś wystarczy -a więc oszczędzasz jakieś 600-700zł. Tak czy inaczej będziesz się bardziej wokół 5k niż 4k kręcił z cenami. O intelu nie mówię, bo obecny gen jest dużo za ciepły i za bardzo problematyczny żeby coś tutaj z czystym sumieniem polecać. Poza tym, cenowo też potrafi wyjść drożej niż AM5. Jeżeli chcesz przyoszczędzić to bierzesz 5700x + b550 + ddr4 jakieś 3600mhz = około 1600 zł całość. Do tego wystarczy 4060ti i może może zmieścisz się w 4.5. Tylko w tym wypadku masz kompa myślę na 2-3 sezony i zacznie gdakać, bo AM4 doszedł już do ściany niestety. Co do drugiej części pytań: zależy od obudowy, generalnie są takie które mają wbudowane kontrolery zarówno na ARGB (adresowalny, przez złącze 3pin 5v) jak i mają wbudowane presety wyświetlania światełek. Endorfy np stosuje takie rozwiązania. Nie poleca się posiadanego, ale polecam Singnum 400 ARGB, rozwiąże ten Twój drugi problem.
  10. Cześć Potrzebuje pomocy w konfiguracji komputera do grania w granicach 4,5k sama jednostka pod monitor 1440p. I pytanie czy jest sens kupować taki monitor do takiego zestawu za 4,5k? I mam pytanie czy istnieje funkcja w oświetleniu obudowy, aby wybierać jeden kolory (np. zielony)? Zawsze miałem laptopy i nie do końca jestem w temacie. Dzikie z poświęcony czas i pozdrawiam.
  11. posiadam tylko słuchawki i raczej nie będę miał żadnych kolumn dzięki
  12. Dziękuję za odpowiedź, jutro sam się przekonam jak karta przyjedzie.
  13. X lat temu jak gralem na konsoli u kumpla (mielismy Xa i plejaka) jakos ten pad mi nie lezal dobrze w ręce, ale to nie byl pad tych nowych generacji - moze przeszly jakas metamorfoze do tego czasu Co powiecie o tym https://www.razer.com/console-controllers/razer-wolverine-v2-pro Albo o tym https://www.playstation.com/pl-pl/accessories/dualsense-edge-wireless-controller/ Mają jakieś znaczące roznice? Moze wybiore jakis tanszy pad ale te niuanse dobrze znac
  14. Ja polecam pada od xboxa podłączysz i grasz a można kupić często w promocji za niecałe 200zł.
  15. Siema, mial ktos okazję grać na kilku padach do PC? Moze mi ktos doradzić? Zastanawiam się nad dualsense ale ciekawi mnie czym jest lepszy dualsense edge, mozna go kupic w outlecie za 780zl to nie jest taka straszna cena. A może pady od xboxa? Zastanawiam sie jeszcze nad tymi padami od razera to wlasciwie 3 producentow ktorych biorę pod uwagę ew. może ktoś ma jakis pad innej firmy ktory zostawia w tyle te 3 firmy ;> ? Bo czytac te opisy, one mi nie wiele mowia bo cale zycie gralem na klawiaturze plus myszce, ale sekiro uswiadomil mi ze niektore gry poprostu nie nadaja sie do ogrywania na myszy i klawie.
  16. W referencie są 2x8pin, w niektórych modelach są 3x8pin. Zależy od producenta i wersji. Asrock Phantom i Taichi mają 3x8pin.
  17. może pytanie troche głupie ale zapytam i sie troche podłącze do tematu bo wczoraj kupilem też 7900xtx asrocka i zastanawiam się czy wszystke i mają 3 złącza czy to tylko MSI ? bo patrzylem na zdjęcia i do końca nie wiem, może 3 to standard dla tych kart?
  18. Jakiegoś Endorfy kup. Arctic Cooling też miał jakiś model w granicach 100zł, który powinien utrzymać te potwory w ryzach 😄 Co do obudowy. Posiadany przeze mnie Signum 400 ARGB ma dwa tryby pracy podświetlenia. Jeden z nich synchronizuje się ze złączem 3pin na płycie, a drugi, autorski producenta obudowy, korzysta z predefiniowanych presetów i też świeci nienajgorzej.
  19. Tak tylko nadmienię, że sam codec/układ AUDIO płyty głównej, przy analogowym przesyłaniu, to jest tylko ~połowa układanki (reszta to prowadzenie fizycznych ścieżek toru analogowego, w laminacie płyty, ścieżki ekranujące, obecność od najbliższych potencjalnych "zakłócaczy" na płycie).
  20. Cześć Społeczności Krypto, Jestem podekscytowany, że mogę przedstawić Wam Cryptogeek, Waszą platformę wszechstronną do wszystkiego związanego z kryptowalutami i technologią blockchain. Nasza misja w Cryptogeek jest prosta - umożliwić Wam dostęp do najbardziej kompleksowych, aktualnych i niezawodnych informacji o nieustannie zmieniającym się świecie kryptowalut i technologii blockchain. Obejmujemy ponad 600 marek kryptowalutowych, dostarczając obiektywne recenzje ekspertów, pouczające przewodniki i najświeższe artykuły z wiadomościami. Ale nie ograniczamy się tylko do naszej strony internetowej. Robimy zamieszanie także na Twitterze, Threads i Telegramie. Codziennie aktualizujemy te platformy, dostarczając Wam najgorętsze wiadomości, spostrzeżenia na temat trendujących monet i tokenów, a nawet sygnały handlu kryptowalutami. Naszym celem? Trzymać Was na bieżąco i wyprzedzać konkurencję w szybkim tempie świata kryptowalut. Więc, dlaczego powinieneś zajrzeć na Cryptogeek i śledzić nas na Twitterze, Threads i Telegramie? Oto kilka powodów: 1. Obszerne Pokrycie: Od monet, giełd i portfeli po usługi górnicze, tokeny i ICO, obejmujemy wszechświat kryptowalut. 2. Recenzje Ekspertów: Nasz zespół dziennikarzy finansowych i entuzjastów kryptowalut dostarcza niezależnych, dogłębnych recenzji marek kryptowalutowych. 3. Recenzje Użytkowników: Jesteśmy nastawieni na społeczność. Nasza platforma pozwala użytkownikom, takim jak Ty, dzielić się swoimi doświadczeniami i recenzjami na temat różnych firm kryptowalut i blockchain. 4. Najnowsze Wiadomości: Bądź na bieżąco dzięki naszej sekcji z wiadomościami i codziennymi aktualizacjami na Twitterze, Threads i Telegramie. 5. Pomocne Przewodniki: Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem w kryptowalutach, czy doświadczonym ekspertem, nasze przewodniki są tutaj, aby pomóc Ci nawigować w złożonym świecie kryptowalut. 6. Sygnały Handlowe: Zdobądź przewagę dzięki naszym sygnałom handlu kryptowalutami. Zapraszamy Cię do odwiedzenia Cryptogeek i dołączenia do naszej rosnącej społeczności na naszej stronie internetowej i platformach mediów społecznościowych. Twoja opinia i doświadczenia mogą pomóc uczynić przestrzeń kryptowalut bardziej transparentną i dostępną dla wszystkich. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Cię na Cryptogeek i na Twitterze, Threads i Telegramie! Cryptogeek na X: https://twitter.com/the_Cryptogeek Cryptogeek na Telegramie: https://t.me/cryptogeekinfo Cryptogeek na Threads: https://www.threads.net/@cryptogeek_info_ Cryptogeek na Reddit: https://www.reddit.com/r/Cryptogeek/ Pozdrowienia, Simon Cooper Przedstawiciel Cryptogeek
  21. Ja mam takie kolumny z podobnego przedziału cenowego( używki ) i widzę różnice miedzy SB Live Z a wbudowanym realtekiem ALC 1220p. Także warto próbować. Niestety autor nic nie wspomniał, jakim audio dysponuje, kolumny, słuchawki...?
  22. Witam Jakie chłodzenie kupić ew. do w/w CPU. Czy ew. chłodzenie AIO czy cooler? Ew. pyt. czy jest sens kupowania obudowy z ARGB podczas gdy płyta nie posiada złącz (tylko obudowa ma kontroler)?
  23. Helpior

    zestaw

    Jak bierzesz supera to zdecyduj się na zasilacz z 12vhpwr np w promce : https://proline.pl/zasilacz-seasonic-focus-gx-850-atx-3-0-80plus-gold-850w-p8118218 z kodem F267DF9 wpadnie ci znizk 80zl chyba
  24. Helpior

    Laptop za 3500

    W tej kwocie propozycja kolegi wyzej zdaje sie byc ok. Chyba, ze masz swoj system to znajdziemy taniej :)
  25. Qrdello

    zestaw

    Wejdzie Ci ten gigabyte do Signum 300 ? A nawet jak wejdzie, róznica do 400tki to niecała stówka po promo, a miejsca masz zewsząd więcej. Tutaj nawet wciśnięcie tego AIO będzie trudne 😕
  26. Kyle

    Problem z rtx 4060ti

    Niespecjalnie patrzcie na temp. średnią - już nie raz o tym pisałem. Jak macie nowoczesną kartę, to patrzycie tylko na HotSpot (choćby z tego powodu, że przy średniej 53 stopni karta może throttlować, jeśli hot spot jest 100 stopni plus - bywają takie przypadki, przy uszkodzonej karcie/źle zamontowanym chłodzeniu gdzie np. na części rdzenia pasty brakuje)
  27. No na boxowym chłodzeniu będzie ciepło, natomiast co do wydajności to komp jak komp, do 1080p i niektórych tytułów 1440p się nada. Coś musiałeś sknocić przy składaniu skoro nie daje obrazu. Ja w ciągu ostatniego miesiąca ten sam zestaw z 10x rozbierałem i przekładałem do innych obudów i wstawał od strzała. Reset cmos (ja robię zwykłym śrubokrętem, odliczam do 5, zawsze działa), podepnij do wolnego display port na karcie i heyah. No i nie zapomnij podpiąć zasilania do GPU, bo bez niego też obrazu nie da 😄
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...