Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. Zwłaszcza dla średnio-zaawansowanego handlowca z aspiracjami na przeskok w kierunku bmw 320d bieda edyszyn (oczywiście najem długoterminowy).
  3. Na prawdę nie rozumiem ludzi którzy jeżdżą nad polskie morze. A jeszcze bardziej nie rozumiem pakowania się gdziekolwiek na urlop w sezonie, gdy fabryki mają przestoje i cała klasa robotnicza wyjeżdża na swoje sfinansowane przez bank olinkluziw. No i te upały po 30 *C. Wiem że nie wszyscy mają możliwość ale podejrzewam że akurat większość z nas, niedobitków czasów forumowych (nie)słusznie minionych, zarabia na życie używając mózgu i będąc fachowcem w swojej dziedzinie. Takim ludziom nie odmawia się urlopu w pierwszej połowie września. Ruch mały, temperatury idealne. To jest prawdziwy urlop.
  4. https://www.gamestar.de/artikel/gainward-geforce-gtx-1660-ti-pegasus-oc-test,3341498,seite3.html wedle tej recenzji jest to dość dobra karta, nie za głośna (40-41 dB, 1800 rpm), 67 st C. Brak trybu półpasywnego.
  5. Możesz okleić możesz wyposażyć się w etui. Tutaj mamy dwa rodzaje do wyboru: Pancerne które chronią jedynie plecy oraz typu książka. Osobiście wolę pancerne + folia na ekran gdyż wygląda to według mnie zdecydowanie lepiej.
  6. Uncle_Adam

UMX1+

Jak głęboko trzeba było sięgnąć do kieszeni?
  7. Dobrze widzę? Skonfigurowane połączenie LAN i WiFi jednocześnie? Oba z tego samego DHCP? Po co? Wyłączyć niepotrzebne połączenia zostawić tylko używane WiFi.
  8. @tesel @Michikun Panowie, ale ja serio pytam. Jest sens kupować takiego kastrata z jednym wentylem? Za 20zł więcej mam "słabszy" chip, ale z lepszym chłodzeniem. Biorąc tego Ti, mam jeden wentylator na małym radiatorze. Czy to się nie zagotuje i nie zkaszani przy takich upałach?
  9. Tyle że do kolejnej bańki coś brak pary w mediach ,grupa trzymająca włądzę musi wybecelować kilka milionów USD na reklame i pozytywne kometarze co by ruszyć rynek / ulicę tak co najmniej z kilka milionów nowych graczy. Jeżeli to nastąpi to się zgodzę że LTC może lekko zaliczyć 400-450 $ a BTC 30k $
  10. Czyli płacę za możliwość zrobienia sobie z tego zwykłego 1660, tylko ograniczam powierzchnię radiatora i tracę wentylator? :D Tak czyli Olać taką promocję
  11. Mylisz pojęcia chyba :) przecież rdzenia nie zmieniasz na słabszy :) a undervolting jest aktualnie wskazany do większości nowych modeli na rynku :)
  12. oczywista oczywistość choć niekoniecznie w każdym przypadku na szczęście autor wątka poczytał testy i widzi ze szkoda dokładać kasy
  13. FxJ

Darmowe gry

Enter the Gungeon za darmo na epicgames.com
  14. FxJ

Darmowe gry

Toonstruck za darmo na gog.com
  15. Czyli płacę za możliwość zrobienia sobie z tego zwykłego 1660, tylko ograniczam powierzchnię radiatora i tracę wentylator? :D
  16. Robisz undervolting, ustawiasz odpowiednio pracę wentylatora i jesteś zadowolony :)
  17. Jeśli wszystko było dobrze zamontowane, to po prostu oddaj na gwarancję czy tam rękojmię czy co tam się teraz robi. Płyta lipna i tyle.
  18. A choćby na kulturę pracy czy temperatury w przypadku tego Gajnwadra ;)
  19. Kurde... warte toto cokolwiek, czy by się tylko człowiek wkurzał?
  20. Jest dystans między płytą a obudową i płyta nie przylega do niej ściśle...
  21. @Firedash jakich dystansów? Wybacz ale nie wiem co masz na myśli. Mogę zrobić lepszą fotkę jeśli trzeba. Model płyty to MSI Z390 Gaming Plus i zasilacz marki SILENTIUMPC, model Supremo M2 Gold 550W.
  22. Obróbka graficzna i montaż filmów jest u mnie na dość prymitywnym poziomie i z reguły są to szybkie akcje na plikach wielkoformatowych, często powyżej 100mb. SSD na pewno będzie działał szybciej niż twardziele których teraz używam. Jeśli pamięć 3400 da mi dużego boosta w porównaniu do 3000 to rozważę, ale z testów co oglądam to taka różnica w nowych produkcjach daje 1 fps więcej, nie wiem jak się to przekłada na pracę, ale nie powala jak za blisko 100 zł różnicy.
  23. Wydaje mi się tak z tej perspektywy czy tam nie ma dystansów z tyłu?
  1. Load more activity

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.