Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Cześć, Panowie, proszę o support zakupiłem sobie taki zestaw ( akurat każdy, kto go oglądał po zakupie powiedział, że słaby i mam oddać + wybrać coś innego, może podpowiecie, czy faktycznie) Płyta ASRock B660M Pro RS DDR4 intel i7-12700KF ram kingston 2x16gb 3733mhz CL19 beast black msi geforce rtx 4060 ti + reszta tutaj mało ważna. Pospinałem wszystko do kupy, na potrzeby testu podłączyłem pod zasilanie tylko procek i płytę główną. Po próbie uruchomienia świeci mi się dioda DRAM na płycie. Próbowałem zamienić kości, włożyć jedną w każdy slot, drugą w każdy slot, a potem w pierwszy/trzeci i drugi/czwarty, ale to nic nie dało. Wyczytałem w innym temacie, że może jest wymagana aktualizacja biosu, żeby zagrało, bo wątpię, żeby dwie kości były uszkodzone. Problem w tym, że jak podpinam hdmi pod port monitora to nie ma obrazu. Google podpowiadają możliwe uszkodzenie płyty przy montażu procesora, ale robiłem to fest dokładnie + teraz rozebrałem jeszcze raz obejrzeć piny i wszystko wygląda dobrze. Jakieś pomysły?
  3. Dzisiaj
  4. Witam,chciałbym kupic kartę dźwiękową lecz nie wiem którą wybrać.Na codzień najwięcej gram ale dużo słucham muzyki i w wolnych chwilach robię muzykę. Mój budżet to około 400zł,jestem w stanie dopłacić jeśli te pare złoty coś zmieni w jakości.
  5. Pzgr. 39

    zestaw

    Powinien być ok, ja bym jedynie zmienił monitor na taki z rozdzielczością 1440p, RTX 4070 super poradzi sobie z tą rozdzielczością (no chyba, że chcesz więcej FPS). Mam tę obudowę, jest zrobiona z cienkiej blachy, lecz jak Ci to nie przeszkadza to w zasadzie jest spoko.
  6. Czaja89

    Problem z rtx 4060ti

    No właśnie można na niej jajka smażyć, a pokazuje 53 i zwiecha. Karta jest walnięta. Jutro na zwrot idzie
  7. Bambusowy

    zestaw

    Siema Pytanie mam. Dobrze dobrany zestaw?[załącznik]
  8. Bo? Jak w miarę daje radę z rtx 4090 to tym bardziej bardzo dobrze poradzi sobie z mającym 30% mniejszy pobór prądu 4080 super.
  9. karro

    Problem z rtx 4060ti

    To czemu piszesz strasznie sie grzeje,moze być i 80 Masz program occt i 4 moduły ram ,psu,gpu,cpu.prawdz wszystkie
  10. Czaja89

    Problem z rtx 4060ti

    Temperatury 35-53 stopnie . Model msi gaminx z 8gb . Wyżej z temperaturą nie pójdzie,bo się wiesza wszystko. Obojętnie czy odpalę benchmarka czy jakaś grę
  11. w takich kartach to trzeba sobie kupić 3.5 slota a nie badziewie
  12. B@nita

    Problem z rtx 4060ti

    Wentyle na karcie chodzą? Nic nie piszesz o temperaturach karty i procesora.
  13. karro

    Problem z rtx 4060ti

    sprawdz czy wentylatory gpu chodzą
  14. Pzgr. 39

    Problem z rtx 4060ti

    Przydałby się jakiś screen z HWmonitor podczas obciążenia karty, żeby zobaczyć temperatury no i w sumie jaki to model tego RTX 4060 ti ? Ten zasilacz wygląda na dobry, w końcu to 80+ Platinium
  15. Karta strasznie się grzeje i zawiesza komputer po odpaleniu gry lub benchmarkach. Zasilacz sf600 gold ,karta podpięta 6+2 pin. Płyta główna aseock h610m-itx ,i5 12400f. Karta podłączona przez adapter ale to chyba bez znaczenia. Rx 6600xt chodził na tym beż jęknięcia. Jakieś problemy z zasilaniem ?
  16. Kasa jest, różnica pomiędzy 4070tis a 4080s jakieś 12-15%, różnica w cenie 800-1000zl zależnie od wersji. Sam się zastanawiam nad sensownością, jak coś to i tak pewnie tańszy model, w stylu Gigabyte windforce V2. Nie widzę sensu dopłaty o czegoś droższego
  17. X-KOM

    Laptop za 3500

    Cześć, od siebie mogę Ci polecić dwa modele, faworytem jest Lenovo LOQ z 8 rdzeniową i5, 16 RAM na najnowszych DDR5, 4050 z TGP 85W, który powinien Ci zapewnić komfortową pracę oraz rozgrywkę w tym budżecie, dodatkowo plusem jest 3 letnia gwarancja. Jeśli chcielibyśmy zmieścić się na styk w budżecie to niechętnie MSI z bardzo niskim TGP 40 W oraz starszy standard pamięci DDR4.
  18. Przecież TEUCER TC-35 to są kable przedłużające - i tak będziesz musiał wpiąć do zasilacza oryginalne kable, niezależnie czy podpinasz płytę główną, karte graficzną czy dyski. Przejściówka jest niezbędna jeżeli kupisz kartę graficzną z gniazdem 12VHPWR (12+4) pin, jeżeli karta ma np. 1 lub 2 gniazda 6+2(8 pin) to kable do zasilacza(+ kolorowe przedłużacze, skoro lubisz) wystarczą.
  19. Han44

    Asrock Taichi Rx7900xtx

    Tak zgadza się. Jedzie na wymianę.
  20. Jak są pieniądze na 4080S to wybór jest oczywisty 🙂 W dodatku fajny konfig z szybkimi ramami, aż się prosi doładować szybszą grafikę.
  21. Witam, poszukuję laptopa do gier i grafiki z ekranem 15,6" do kupienia za 3500 zł lub trochę więcej. Czy możecie mi polecić jakieś modele? Dziękować
  22. moze być 4070ti s w 2560x
  23. Siema, pod montaż :(60% montaż 40% gry) https://proline.pl/koszyk/29f3b104 Pod gry (60% gry 40% montaż) https://proline.pl/koszyk/e90c780b Zdecyduj :)
  24. Tak NAS to wszystko ogarnie ale to co zaoszczedzi na wylaczeniu 2-3 dyskow straci na zuzyciu pradu dodatkowego urzadzenia. Bez sensu ta cala akcja chyba ze sie ma kilkanascie/dziesiat dyskow. A ile ma kolega @sheliak tych dyskow w macierzy i jakiej wielkosci sa?
  25. 4080 super to jakieś pi razy drzwi 8-10 % wincej mocy od 4070 ti super... Kwestia akceptacji różnicy w cenie. Może koledzy coś jeszcze podpowiedzą lub mnie poprawią. Ewentualnie używane 4080 super w rozsądnej cenie, ale zawsze z przynajmniej roczną gwarancją i sprawdzeniem przed zakupem.
  26. Czy ew HD 8490 do FX-4100 może być czy brać, któreś z HD6xxx / 7xxx. Ew. mam GT 610 1GB. Na FX-4100 chcę tylko0 biurowo-internet-muzyka. PS. Kupiłem za grosze GTX 650
  27. Próbowałeś zmieniać odświeżanie ekranu ? Możesz mieć 50 lub 60 Hz. Jeśli masz 50 lub 59, i coś po przecinku to zmien na 60, ale wcześniej ustaw rozdzielczość na pełne 1080.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...