Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Ściągnij chłodzenie i zaaplikuje nową, dobrą pastę. Ja tak miałem na RX470 Gaming od MSI. Undervolting już nie pomagał. Petra była niechlujnie nałożona. Po oczyszczeniu i nałożeniu Grizzly Kryonout temperatury 58-60C.
  3. Today
  4. Aurora001

Seriale

Tin Star - Sezon pierwszy wzloty i upadki ale raczej na plus. Ciekawy scenariusz i dobra gra aktorska imo. Sezon drugi glowny bohater gra juz naprawde rewelacyjnie, i mimo kuriozum sytuacji oglada sie swietnie.
  5. Yesterday
  6. No, nie wiem. To, że gdzieś tam widać komentarze x osób. To nie znaczy, że 99% użytkowników robiło to samo. Inna sprawa to, kiedy robi to problem. O ile Mój BL2711U z tym problemu nie ma (choć jako IPS srebrzy dość solidnie). Ale to nie był jakiś niski model. O tyle mój AOC AG272FCX na VA zależnie od ustawień problemy może już robić, szczególnie jeżeli jest odpalone rozjaśnienie cieni (nie ma jak monitory gejmingowe xD). Gdzie z "typowego" dla VA czarnego, że czarnego się robi się taki szary) Wtedy robią się takie podświetlone "linie" wzdłuż górnej, lewej i dolnej krawędzi.. O tyle też je ściągając, redukuje się też problem BLB w zasadzie do zera. Jasne. Jak pogaszę światło zgaszę drugi monitor i zostawię samego odpalonego AOCa. To się dopatrzę paru jaśniejszych plam. Ale to nie jest coś o co bym strzępił ryja. Bo muszę się postarać by zwrócić na to uwagę. Co jednak nie zmienia faktu, że nawet z widocznym BLB w codziennym użytkowaniu nie wpływa to jakoś na kolory, więc też mi nie przeszkadza. Ciężko stwierdzić. Zależy od człowieka i tego co faktycznie robi. Bo dopóty masz "wyregulowane", albo nie odpalisz czarnej planszy. To w zasadzie Tobie (jak mi) to może tak naprawdę wisieć i powiewać. Chyba, że trafisz wybitnie złą matrycę.
  7. Witam, ciekawi mnie czemu aż tak często ten problem występuje w monitorach, zrozumiałbym gdyby to dotyczyło jedynie budżetowych modeli, ale ostatnio zastanawiam się nad kupnem monitora w granicach 2-3k i bardzo dużo osób narzeka w sklepach na ten problem w komentarzach. Niektórzy np. zamawiają ten sam model do skutku i oddają do sklepu jedną czy dwie sztuki, aż w końcu np. za trzecim trafiają na dobrą matrycę. Dziwi mnie to, bo po ilości ludzi, którzy się na to skarżą, widać że nie jest to jakiś mały problem i łatwo na niego trafić. Ja wydając 2k na monitor zamiast 500 zł raczej oczekuję, że wszystko będzie sprawne na 100%, a nawet tutaj trzeba uważać czy nie trafi się jakiś bubel. Aż tak ciężko jest opanować to przy produkcji?
  8. Jakbyś chciał kupić w tym momencie CPU + MOBO + RAM + GPU to potrzebujesz ok. 2200zł, jakbyś chciał jeszcze do tego SSD dorzucić to wyszło by cię to 2500.
  9. Czołem :) @X-KOM czy na płyty główne też są rabaty? :) https://www.x-kom.pl/p/454851-plyta-glowna-socket-1151-asus-rog-maximus-xi-hero-wi-fi.html lub https://www.x-kom.pl/p/454398-plyta-glowna-socket-1151-asrock-z390-taichi-ultimate.html lub https://www.x-kom.pl/p/454397-plyta-glowna-socket-1151-asrock-z390-taichi.html Pozdr, Mat
  10. Dzięki, chciałbym, ale muszem seven. A sterowniki do "wszystkiego"? To jest też takie pytanie teoretyczne, czy tam czegoś sprzętowo/programowo nie uniemożliwili.
  11. No ja bym jeszcze się nad tą zastanowił https://www.komputronik.pl/product/329041/hp-officejet-pro-6960-e-aio.html ;)
  12. przepraszam za mnozenie odpowiedzi ale nie widze opcji gdzie moge usunac odpowiedz
  13. 1 kostka 8g i 3 wolne miejsca, brak ssd chetnie bym wymienil wszystko na raz ale budzet ograniczony co do procka czy zmiana z 6400 na 1600 bedzie gdziekolwiek odczuwalna ? na procesor patrze tylko pod katem czy nie ogranicza gpu 
  14. Witam, potrzebuję kupić drukarkę atramentową. Mój budżet: 500 do 1000 zł (jeżeli naprawdę warto tyle wydać). Istotne informacje: -Używana w domu oraz w firmie do drukowania materiałów dydaktycznych do nauki dla dzieci\młodzieży na lekcje matematyki i nie tylko. - Tanie materiały eksploatacyjne (tanie kolorowe tusze) - Solidne wykonanie, tak aby posłużyła kilka lat. -Sporadycznie będą drukowane zdjęcia robione aparatem -opcjonalnie możliwość zadrukowania płyt, oraz dupleks. Proszę o proponowane modele. Ja natrafiłem na takie co o nich myślicie: https://www.x-kom.pl/p/180689-urzadzenie-wiel-atramentowe-brother-ink-benefit-dcp-j105-wifi.html?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral i tańsza: https://www.morele.net/drukarka-atramentowa-canon-ip7250-6219b006-530153/ Inne propozycje? Dzięki za pomoc
  15. Tamr

Pokemon GO

Ja obecnie w to gram. Grywam od prawie 2 lat. Gra mi się nieźle, wiadomo że nie włączam codziennie, ale w ostatnim czasie biegam i jak akurat nie mam kompana do biegania to przydaje się właśnie takie urozmaicenie :)
  16. Niesety ale osobiście nie mam dobrego doświadczenia z laptopami Lenovo. Z uwagi na ich kiepskie wykonanie. Poza tym mają problematyczny system gwarancyjny.
  17. A jaki masz monitor?
  18. Tak. W Win7 nie ma się już co pchać, a klucz od 7 zadziała przy Win10 ;)
  19. Nie, instaluj najnowszą wersje 10-tki i wpisz klucz od 7-ki przy instalacji.
  20. Witam, kupiłem wczoraj słuchawki firmy Logitech, model G633 ARTEMIS 7.1, same w sobie słuchawki działają jak trzeba, ale problem dotyczy mikrofonu, system go wykrywa, pokazuje że jest aktywny, ale nie łapie żadnych dźwięków, grzebałem we wszystkich możliwych ustawieniach, szukałem pomocy na forach, i sprawdzałem zawarte tam porady, lecz żadna z nich nie pomogła, mikrofon jak "działał" tak działa, proszę o rzetelne porady, pozdrawiam :)
  21. To przecież wyżej dałem mu konkrety, a tu podałem alternatywę... :)
  22. AOC Q2790PQU (2560x1440 | 27") - 1349zł Jeśli chcesz 27" to polecam kupić WQHD bo przy standardowej odległości oko-ekran 50-60cm tylko 24" max się sprawdzi dla FullHD.
  23. Chyba się nie rozumiemy. Ja wiem, że musi być 4 pinowe do kontrolowania obrotów ale nie jest. Więc nie ma różnicy czy podepne molexem czy do płyty.
  24. zapytam z ciekawości coś się udało zrobić z kompem?
  25. porada z doopy że tak powiem to co ma zamienia na pare wątków więcej najlepiej to kupić kartę, ram [oraz sprzedać procka i w jego miejsce coś szybszego] - jaki masz ram [1 czy 2 kości] ssdeka masz?
  26. No złącze wentylatora też musi być 4 pinowe, by mówić o jakiejś kontroli.
  1. Load more activity

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.