Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. SPRZĘT I PODKRĘCANIE -> Co kupić? Jeśli wolisz złożyć jakąś małą jednostkę.
  3. Hej, dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Nie, Tata obrabia foty tylko w warunkach domowych, acz miałem nadzieję, że udałoby się pozbyć tego wielkiego pudła PCtowego na rzecz hardware rozmiaru lapka. Ale może faktycznie nie ma co kombinować. Dzięki raz jeszcze, pozdrawiam, Rafal
  4. Tak, wiele osób mi to mówi "dorzuć geforce'a!" :D Niestety tu pracujemy, a nie gramy :/ Tak czy siak: zestaw będzie obsługiwał ten dysk, tak?
  5. @Michikun Komputer to nie tylko maszynka do gier.
  6. OK zróbmy zbiórkę potrzebujemy wstępnie jakieś 50-60 tyś. na przeprowadzenie badań.
  7. Ah me serce krwawi widząc takie procki w parze z integrą uhhh
  8. Hej składam zestaw i coś mi konfigurator morele.net wywala, że płyta, którą wybrałem nie obsługuje dysku M.2 na PCI-E... Oto zestaw: Procesor: Intel Core i7-8700 Chłodzenie CPU: Noctua NH-L9x65 Płyta główna: ASRock Z390M PRO4 Pamięć: G.Skill Aegis 16 GB Obudowa: SilentiumPC Brutus M10 Zasilacz: SilentiumPC Vero L2 500W Napęd: LG SuperMulti GH24NSD1 Dysk SSD: ADATA XPG SX8200 PRO 512GB PCIe x4 NVMe Byłem na stronie ASRock i tam jest napisane: Więc błąd jest na morele.net czy ja źle dobieram dysk?
  9. Today
  10. oj tam... jeden dysponuje kapitałem 500zł ... drugi 5000 ... jakbyś miał żłożyc kompa bez monitora do Photoshopa - do zdjęć! a nie renderingu... co byś ogarnął w tej kwocie? core2duo wydaje się najrozsądniejszym wyborem w połączeniu z szybkim "ramem"
  11. zbadałeś cokolwiek, że twierdzisz - iż jedno jest prawdą "najprawdziejszą" a drugie teorią spiskową? ja kilka "rzeczy" w życiu zbadałem - wyniki były przerażająco-ciekawe... może dlatego piszę / to co piszę - i może dlatego, że nie mam talentu do przekonywania kogoś do swoich racji, piszę w taki a nie inny sposób? Zamiast mi doradzać za co ja się mam wziąĆ - stestuj "parę" teorii spiskowych - zdziwisz się... jakie wyniki otrzymasz - gwarantuje Ci.
  12. Tak ryzen, dzięki za wskazówki. Po prostu przeglądając pliki systemowe windows zobaczyłem, że ich data modyfikacji jest z poprzedniego roku, natomiast "Original Install Date" wskazuje date 2 mc wstecz przed moim użyciem. Stąd moje rozterki co do "nowości" laptopa.
  13. Po to są takie idiotyczne jak chemtrails, płaska ziemia - by nikt w żadną nie wierzył. Weź się za układy, układziki, monopole wielkich sklepów może ;) ?
  14. Laptopy są prosto z magazynu :) a nie prosto z fabryki ;) dla przykładu lapek który kupiła niedawno moja mama miał preinstalowaną wersję 10 sprzed ponad roku. Potem siedziałem i "aktualizowałem" go dwa dni. Ps: ten twój lapek na Ryzenie jest tak? To pamiętaj, żeby najnowsze sterowniki wgrać ze strony AMD i ustawić plan zasilania na zrównoważony.
  15. Dzięki za szybką odpowiedź. Są zatem jakieś metody sprawdzenia czy laptop jest faktycznie "prosto z fabryki"?
  16. Normalna sprawa, pewnie na magazynie pre-instalcję windowsa robili
  17. Kupiłem w zeszłym tygodniu w sieciówce nowy (zafoliowany i zapakowany z plombą na pudełku) laptop huawei d14. Po sprawdzeniu systeminfo w wierszu poleceń "Original Install Date" data jest 2 miesiące starsza niż moje pierwsze użycie laptopa. Czy to normalne? czy może laptop był już przez kogoś używany i zwrócony?
  18. Dokładnie, kiedyś było tego więcej. Tak jak pisałem Lidl/Aldi w Niemczech, początkowo Medion, potem po zakupie tej firmy przez Chińczyków weszło Lenovo.
  19. w świecie ( idealnego ) systemu, wszystko co odbiega od ogólnoprzyjętych norm to ==> teoria spiskowa no przeca nie powiedzOM, że to robiOM bo Ftedy juSZ by nie mogli taki zakłamani ludzie żONdzić - tak prawym krajem jakim jest Husaria Polska. Jeden z drugim jak robisz "wała" na cukier w spożywczym za rogiem to mówisz wszem i wobec, że to robisz? chyba je...e zaraz
  20. Kurde, można zamknąć sprawę.
  21. https://www.lidl.de/de/computer-desktop-pcs/c21891 Market to market, wrzucą wszystko, komputery obok mięsa, narzędzia elektryczne obok skarpetek...
  22. Łatwiej naciągnąć klienta na droższy i uboższy w funkcje model :D Kasa musi się zgadzać przecież :D Enjoy
  23. Dziękuję za pomoc. Nie potrzebuję super transferów, gdyż Wi-Fi potrzebuję jedynie do komórki (internet + VoViFi). Z komputera korzystam przez kabel. Mam jakiegoś wieloletniego TP-linka w szufladzie spróbuję go użyć wg instrukcji z ostatniego posta. Swoją drogą trochę dziwna polityka producentów. AP z funkcją AP (tak jak pisałem większość tańszych AP nie ma tej funkcji) są droższe niż całe routery.
  24. @Firedashdługo je mam ale używane były dopiero ledwo ponad rok
  25. Lidl z tego co się orientuje, obniża sporo ceny jak coś się nie sprzedaje a nie wycofuje, ale co ja tam wiem.. Po za tym, nigdy nie widziałem komputerów w lidlu.
  1. Load more activity

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.