Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Dzisiaj
  3. Postępuj zgodnie z tym filmem: Doszlifowałem sobie na jego podstawie kartę i śmiga luks.
  4. Ja dałem na full żeby go nic nie blokowało, ale realnie nie dobije do tego bo go przyblokuje taktowanie. Ale gdyby jakaś gra wymagała więcej to ten PL nie zaszkodzi. No i sprawdź czy na 100% u Ciebie to zadziała, ja mam blok wodny na karcie więc zauważyłem że trochę mniej napięcia potrzebuje, najwyżej daj 1120mV i powinno działać. Druga kwestia jest taka, gdzieś to już tutaj na forum pisałem, na paście Alphacool SubZero (coś jak Thermal Grizzly Kryonaut) mój XTX po 3 msc łapał pod 105*C na HotSpot (gdzie rdzeń nie przekracza 50*C) przy load 420-450W. Na reddit i na innym forum ludzie potwierdzają że coś jest na rzeczy że pasta wycieka punktowo z GCD i on tak podbija temp HotSpot. Ja zastosowałem ptm7950 i problem zniknął (jak na razie). Więc niestety ale trzymam kciuki żeby to u Ciebie dłużej działało, a jak się skończy gwarancja to zmieniasz pastę na PTM albo coś monolitycznego i będzie gitara 😉
  5. No to weź Cudy wr3000, wrzuć tam OpenWRT i po sprawie.
  6. chodziło mi o to ze jak już kupuje sprzęt to ma działać w swoich pełnych możliwościach a nie zmuszać mnie do płacenia za dlc... zgadzam się tylko weź pod uwagę ze takiego tp linka często dają w komplecie do internetu/tv kablowej i niektóre modele są przez to bardzo popularne (ba nawet haseł standardowych czasami nie zmieniają... jak mnie za sponsorujesz to wezmę cisco i po problemie :-) a tak na serio to musi być to jedno uniwersalne urządzenie niestety...
  7. Wczoraj
  8. A co z Power limits (%) zmniejszyć czy nie ruszać?
  9. W AMD to nic nie da, prędzej będzie niestabilnie. Raczej taktowanie zrzuć, napięcie sobie sama karta dobierze. Ja mam 2300-2800 1100mV i RAM na 2714 MHz i karta nie przekracza 380W.
  10. Możesz też profilaktycznie zrobić delikatny UV do 1100mv, to powinno pomóc. Te karty bardzo lubia jak im się zrzuci trochę z mocy. Ładnie na to reagują i do 1100mv można to przeważnie zrobić bezkarnie.
  11. To jest całkiem spoko temperatura na HotSpot. Problem w tym, że rdzeń nie jest monolitem i pasta lubi wyciekać spod niego z czasem.
  12. Sprawdź w graniu 1h. Test może nie zdarzyć napełnić budy gazami.jak hot spot poniżej 100 to nic z tym nie zrobisz.nie warto odsyłać na gw bo mogą nic przy tym nie zrobić
  13. Cyberpunk 2077 na Ultra bez Ray tracing Ten test wydajności Wiatraki już słychać, ale nie wyją na 100% ja na początku
  14. Obserwuj, jeśli nie będzie gorzej niż te wartości, to według mnie nie ma tragedii. W prawdzie w moim nitro+ Delta jest przeważnie ok 20 stopni, ale maks 88 miewam i nie zauważyłem przy takiej temperaturze spadku wydajności. Jeszcze kwestia jak z kulturą pracy? Ile wiatraki dają przy takich temperaturach które pokazałeś? Jeśli do 1500 obrotów to uznałbym to za normę.
  15. Dociazasz choć ja?Jest tam z 400 wat? Bo 57 to bardzo mało jak na 7900xtx.jakby tak miało zostać to cię mogą olać na rma bo się mieści poniżej trotlingu Co innego jakby GPU urosło do 70 to może znowu będzie trotling na hot spot
  16. To co promenujecie? Znowu odsyłać?
  17. Kurde dalej różnica kosmos 😕 w dowolnej nV to jakieś 10-15C a tutaj masz prawie 30C, rdzeń leci na chłodzie ale hotspot już sie gotuje. 😕
  18. W porównaniu do 57 jak było poprzednio i tak jest lepiej.
  19. Cześć, można jakiś rabacik na taki zestaw? https://www.x-kom.pl/lista/bm9e6amf5
  20. 30 stopni jakoś tego nie widze
  21. Karta wróciła z naprawy gwarancyjne. "Pasta na GPU została wymieniona" Temperatury spadły znacząco - zobaczymy na jak długo 🙂 A to są maksymalne wartości przy maksymalnych FPS.
  22. Myślę, że to jest lepsza okazja od wszelkich FX, zwłaszcza w tej cenie https://www.olx.pl/d/oferta/pc-do-starszych-gier-i-biura-CID99-IDZySar.html
  23. Dokładnie tak, dlatego wszystko powyżej 50zł za tego procka to za dużo 😉 Nawet i5 2500K jest wydajniejszy, żre mniej prądu, a cały PC z takim prockiem kupisz za 500zł. Albo Xeon z Aliexpress, może nie jest to demon i ma swoje wady ale wciąż wydajniejszy i za tą kwotę jest ok. https://www.anandtech.com/show/6396/the-vishera-review-amd-fx8350-fx8320-fx6300-and-fx4300-tested/5
  24. Tutaj wygląda na to, że umarła karta. Tyle i aż tyle. Nic więcej z tym tematem nie zrobisz. Dlaczego się rozsypała? Zbieg okoliczności być może, a być może inny zasilacz - coś było już wcześniej nadwyrężone, wpięty w nowy zasilacz dostał inne napięcie i po instalacji sterowników padł. Najpewniej któraś pamięć umarła, ale fakt i tak jest taki że naprawa będzie droższa niż karta.
  25. Klucze do windowsów w laptopach są przypisywane do płyty głównej, więc nie da się ich łatwo przenieść. Nawet jeżeli odczytasz nr, to w bazie MS jest on fabrycznie przypisany do innej konfiguracji sprzętowej niż będziesz chciał wprowadzić. Gigabyte'a nie bierz, te modele są atrakcyjne cenowo ale nic poza tym, będzie głośny, plastikowy i niestety awaryjny. Matryce też są słabe w tych modelach. Do 4k najlepsze wybory to HP Victus 16, ale znajdziesz też ASUSa TUF F lub A15 z ryzenem 5/7 i rtxem 4050 lub, w wypadku lenovo coś takiego: https://delkom.pl/p/laptop-lenovo-loq-15irh8-82xv009upb-i5-12450h-15-6-fhd-144hz-16gb-512ssd-rtx4050-dlss-3-99505 i takiego laptopa w tej kasie bym brał bez zastanowienia. Dobra ale nie wybitna matryca, świetny układ chłodzenia, rtx 4050, bardzo stonowany wygląd.
  26. Chyba tylko w kontekście daty wydania w wypadku 8th gen, bo wydajnościowo seria 3 ryzena raczej rozjeżdża 8th gen i dopiero 9th gen konkuruje cokolwiek. Będąc przy tym dużo bardziej prądożernym i cieplejszym. A to gry, produktywność to zupełnie inna broszka. Co do tematu, FXy to taki mroczny koszmarek AMD i raczej bym się w żaden upgrade nie pchał na tej platformie. Nawet najsłabszy Zen2 będzie bezwstydnie rozjeżdżał FXy szczególnie w grach. Pakowanie w takie procesory kasy to wyrzucanie jej w błoto. Na olx całe platformy na ASUSach Formulach kosztują dzisiaj po 200-300zł i nikt ich nie chce 😕
  27. Ostatni tydzień
  28. Hej. Znalazłem coś takiego. Czy to nie lepsza opcja? https://www.morele.net/laptop-gigabyte-g5-kf-i5-12500h-16-gb-512-gb-rtx-4060-144-hz-kf-e3ee313sd-12657672/ Tylko moje pytanie. Jeslzeli mam aktualnie laptopa z systemem win 10 czy mogę go przenieść na nowego?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...