Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Możliwości są takie: a) masz gorszą pastę niż ta która była oryginalnie b) źle składasz - może coś jest krzywo, nie dociskasz radiatora odpowiednio c) za grubo pasty Zrób tak: a) odkręć radiator i zrób zdjęcie - nie usuwaj pasty (chce zobaczyć jak wygląda placek pasty po zdjęciu radiatora) b) jak masz - to użyj jakiejkolwiek innej pasty (tylko w celu testu)
  3. @zmiota a to sorki, tam jest chyba 6 lat a podzespoły w miare świeże, nie spodziewałem się że tak długo je masz
  4. Firedash gwarancja się skończyła tak to bym głowy sobie nie zajmował. Oddałem narazie do serwisu zobaczymy czy dadzą radę
  5. Today
  6. Yesterday
  7. Dobra, jak się już pojawiają chemtrailsy, to można gasić światło i się rozejść.
  8. Zapewne lepiej, niż na Win 10 Win 7 z dobrym Core2Duo 8-16GB Ramu i sprzęt za grosze. Zdjęcia obrabia się znakomicie pod warunkiem, że żaden malware nie zamula systemu. jeżeli masz więcej grosza to 8wątkowy i7 da rade jeszcze lepiej...
  9. Skoro żyjesz więc nie to, było spróbować językiem ;) Miejmy nadzieję że to nie opryski na chwasty.
  10. to w końcu co spadło na mojego Aston Martina? Pyłki? magnetyczny piasek z Sahary? czy radioaktywny toksyczny opad chemtrails? a może wszystko naraz?
  11. Najlepiej jak ktoś ma VPS i postawi na jednej maszynie kilkanaście takich WP-sów.
  12. Nie ma displayport? A chce go zabierać poza dom? Na działkę / wakacje?
  13. Czego ty potrzebujesz wpierw napisz, ile chcesz przeznaczyć itp.
  14. Crucial BX500 240GB- 139zł Ten model oczywiscie go nie posiada.
  15. Kojarzysz zapewne Medion/Lenovo? Głównie to takie komputery. CPU, GPU akurat w tych nowszych konstrukcjach zawsze spoko, wcześniej za czasów C2D czy Quadów pakowali tam często suszarki. Zasilacze Fortrona, RAMy w starszych często były Samsunga, co do nowszych to różnie można trafić. Miałem styczność z takimi komputerami przez wiele lat, w zasadzie niczym się to nie różni od komputera, który stałby w media marktcie czy innym saturnie, nie zostałby sprzedany i wróciłby na magazyn.
  16. spoko, powystawowy komputer z lidla...
  17. gdyby byla umowa na czas nieokreslony to dostałbym 200k kredytu bez zadnego problemu edit// dokladnie tak, lepiej byc robolem za 2500zł niz miec dzialalnosc nawet z marżą 50% bo i tak wyliczą ci ze zarabiasz 1500
  18. No przecież mówiłem, że dla banku lepiej być magazynierem na umowie na czas nieokreślony niż specjalista na samozatrudnieniu lub umowie na czas określony. Sam pytałem w Alior żeby mi zdolność policzyli pi razy drzwi. Zarabiam ponad 10 000 na czysto na umowie ale że umowa na czas określony to mi nic nie dadzą. Co najwyżej kredyt gotówkowy na max okres na jaki mam umowę o pracę...
  19. Zdecydowanie model 7303 - bardzo dobry telewizor, szczególnie, że bardzo mocno potaniał.
  20. Czyli żeby dostać kredyt w banku, musisz im udowodnić, że właściwie go nie potrzebujesz.
  21. KBS - Krakowski Bank Społdzielczy - rok zalozenia 1898 (tak XIX wiek) w ciagu 30 minut mialem obliczoną zdolnosc, rozpisane symulacje rat itp , w ciagu 30minut wiem wiecej niz "doradca" w 2 miesiace, niestety nie respektują umowy na czas okreslony i pewnie ttez dlatego dostalem odmowe w innych bankach (ale doradca nic o tym nie wspominał ) niestety z samej dzialanosci mam zdolnosci na 70k inna kwestia ze dzis po rozmowie z wlascicielem, wyszlo ze jemu tez nie zabardzo jest na reke wyporwadzac sie przed koncem lata, wiec wstepnie jestemy ugadani na przedluzenie umowy przedwstepnej na 3 miesiace w tym czasie zalatawie sobie umowe na czas nieokreslony, sprzedam zetke (nie chce ktos kupic ?) , jakies itxy tez posprzedaje i bedzie o wiele prosciej
  22. Jakie pokoparkowe? ten sklep z tego co się orientuję działa jak inMix, ger-pol i inne tego typu firmy, które ściągają hurtowo sprzęt powystawowy z niemieckich Lidlów i Aldi (całe zestawy), a potem rozbierają na części i sprzedają.
  23. Pokoparkowe że 12 miesięcy gwarancji??? I co to za sklep??
  24. U mnie na 2200g się sypie powyżej 3200.
  25. Hej zerknij tutaj, przy twoim budżecie warto rozważyć taką kartę: http://www.intexpc.pl/p/karta-graficzna-xfx-radeon-rx-580-gts-pci-e-8gb-gddr5-256bit-outlet-661286,2192 Gwarancja 12 miesięcy myślę, że całkiem spoko no i dostajesz kartę ze sklepu, a nie od "użytkownika" allegro czy olx. Powinieneś być zadowolony patrząc na różnicę wydajności: https://gpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-RX-580-vs-AMD-HD-7950/3923vs2160
  26. Do karty GTX 1660 i Ryzena 2600 wystarczy ci zasilacz 500W.
  27. Problem jest w ramie, hynix, Na którego kościach mam g.skille ktrego mam to loteria. Samsung B-die są dużo droższe ale wiem że działają i na 3466. Na 3000 mi działa stabilnie, spróbuje je podbić bez XMP, jest taka funkcja Memory Try It! Może na tym zadziała.
  28. Aktualne graty: 2500k @ 4.7, HD7950, monitor 1440p Pytanie jak najlepiej wydać 500-600 zł na gpu? Głównie gram w Division 2, Używane karty wchodzą naturalnie w grę ;)
  1. Load more activity

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.