Skocz do zawartości
Konrad81

Pdf > World

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie czy mozna w jakis sposób skopiowac tekst z dokumentu pdf* do word* ??? Mam 8 stron i nie chce mi sie ich przepisywac a nie wiem jak mozna i czy sie da ???

Z góry wielkie dzieki

 

pozdrawiam

Edytowane przez Konrad81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to tak... prostym darmowym sposobem, trochę ograniczonym może być eksport pdf do plików tekstowych (kolejne strony pdf to kolejne pliki txt)... program to PDF to Text Converter Free!

http://www.etrusoft.com/pdf-to-word-html/pdf-to-text.htm

Edytowane przez stefe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to tak... prostym darmowym sposobem, trochę ograniczonym może być eksport pdf do plików tekstowych (kolejne strony pdf to kolejne pliki txt)... program to PDF to Text Converter Free!

http://www.etrusoft.com/pdf-to-word-html/pdf-to-text.htm

Zrobilem tak. Sciagnolem sobie programik ktory podales link ( dzieki wielkie ) i po konwertowaniu na plik txt* pokazuje takie znaki

 

ÚfUhÚ?ëCß6î$Ú?ęâe¨Úfřa"e¨ä?ay÷{ó%ÝfÚ?e ß6äô$ŕÝfÚ?ô ßóů먧T U Dýfofî$ä?ne÷¨U?úÜ é6Ú?e ß6ähî$ÚfU`Ü Ý ?rß$U?ܨa%Ú?á â a a%äa3Ý?çÜ

 

nie mam pojecia co jest. Moze moj world nie tak a moze plik pdf* jest jakos zakodowany dodam go w zalaczniku jakby komus chcialo sie sprawdzic...

skarga.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wogule sie da ?

wogóle

 

W FoxIT Readerze 1.3 można zaznaczyć tekst na pdf'ach i po prostu skopiować do schowka, a następnie wkleić do worda/notatnika. Jedyny warunek to pdf nie może być zabezpieczony przed kopiowaniem tekstu z dokumentu.

Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT worLd?!!? chcesz eksportowac do swiara?! a moze do word...?

 

przaszam. musiałem.

 

 

Czy to wazne jak jest napisane ze nie word tylko world i ze wogule a nie w ogóle. Nie mam zbytnio czasu zeby zwracac uwage na bledy. Liczy sie chyba to ze kazdy wie o co chodzi :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci tylko o tekst to użyj do tego Narzędzia do kopiowania tekstu obecnego nawet w darmowych AR-ach. Tak samo możesz użyć Narzędzia do kopiowania obrazu i poprzerzucaj do Worda. Jak chcesz bezpośrednio przerobić pdf na doc to już musisz poszukać do tego odpowiednich programów, albo wykupić pełą wersję AR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No są krzaczki z twojego dokumentu... sprawdzałem inne pdf i działa bez problemów, też z plikami gdzie są nasz znaki diakrytyczne.

 

Ale jak masz jakiś program do OCR to nim to zrób.

 

Czy to wazne jak jest napisane ze nie word tylko world i ze wogule a nie w ogóle. Nie mam zbytnio czasu zeby zwracac uwage na bledy. Liczy sie chyba to ze kazdy wie o co chodzi :) .

Ale jak o coś prosisz na forum i piszesz w taki sposób (czyli z błędami i niestarannie) to pokazujesz jaki masz stosunek do ludzi, którzy próbują Ci pomóc... a wcale nie musza tego robić.

 

 

Ty nie masz czasu? Inni mają mieć dla ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stefe

Wyedytowałem posta zanim Ty dodałeś swój. :)

 

OT worLd?!!? chcesz eksportowac do swiara?! a moze do word...?

:D

 

przaszam. musiałem.

Zjadłeś jedno "p" i "r".

Wybaczam Ci. :D

 

@Konrad81

Spróbuj przelecieć tego pdf'a jakimś programem do OCR, ale uwaga bo nie wszystkie programy do rozpoznawania tekstu łykną pdf'y, AbbyyFine Reader 7 to potrafi (8ka pewnie też).

 

Edit. Literówki. :D

Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...