Skocz do zawartości
Gość majkel84

Dfi Infinity Rs482 - Wszystko O...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

RS482 Infinity z chipsetem ATI Radeon Xpress 200/SB450

zintegrowana grafa X300 do 64MB

format microATX

8 kanałowa karta dźwiękowa

gigabitowa karta sieciowa

1972990[/snapback]

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

mam nadzieje że cena spadnie, bo płyta jest fajna, ale grafa wystarczająca tylko do gry raz na rok :-| jak to integry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli piszą o niej w takich superlatywach to czym sie różni od takich "zwykłych" micro ATX?? Na XS sprawdzał ktoś ile wyciśnie w HTT??zgadzam sie...cena troche zawysoka...jeśli była by w okolicach 300-350zł pewnie by więcej klientów ją kupiło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym sie różni od takich "zwykłych" micro ATX?

Przede wszystkim ma dużo ustawień w BIOS'ie a to podstawa.

Można regulować Vcore, Vmem, Vnb i Vsb (mostków), timmingi no i HTT do 400MHz. Inne płytki często nie mają regulacji Vcore a o Vnb i Vsb to wogóle można zapomnieć.

Płytka wg testów stabilnie osiąga HTT 320MHz - może niezbyt dużo, ale nie wiem dlaczego testowali na mnożnik x9 więc proc miał już na liczniku 2880MHz. Na innym osiągneli 300MHz ale za to synchronicznie z pamięciami więc też jakoś tak bez sensu, w każdym razie nie powinno być źle.

Na ta chwilę z mATX chyba tylko TForce Biostara jest w pobliżu jej możliwości.

Ja osobiście mam obawy co Vcore=1,85V (dziwnie mi to wygląda 0,8V i zaraz 1,85V?) i co do SB. IXP400 nie był zbyt udany - strasznie się grzał a wydajność USB to porażka. IXP450 jest chyba jego rozbudowaną wersją i też może nie być zbyt ciekawie (przynajmniej DFI dało chłodzenie) - mogli jakiś nowy ULI z SATA2 wstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem to pytanie ale nie moglem znaleść tematu :P widzialem u kogoś na zagranicznym forum (już nie pamiętam którym) ale jakoś nie zagłębiałem się w to a szkoda teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zintegrowana grafika to jest straszna padaka. Mam cos takiego w swojej plycie (tez chipset X200 tylko , ze pod intela) i o graniu w cokolwiek co nie jest jakims mudem albo turowka mozna zapomniec.

W sumie to tylko do ogladania filmow albo pisania tekstow sie cos takiego nadeje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...