Skocz do zawartości
Nikos_Wariat

Bloczek Wodny Gpu Ati "nikodem" Nikosia Wariat'a

Rekomendowane odpowiedzi

bloczek nazwa kodowa "Nikodem" Lutowany na GPU radeon (55mm rostaw)

poniewaz lubie miedz to spod bedize miedziany , jakos te miedziane maja swoj urok a nie te plexy...

 

wiec zaczne tak kupilem od Pietnacha za syboliczna kwote spod

 

 

Dołączona grafika

 

i zdlubalem takie cos i jeszcznie nie skonczylem bede musial jeszcze raz zlutowac bo lut poszedl bloczek nie jest ani zrownany ani nic jest po porstu w trakcje robienia o to foty co zdlubalem

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

po zdjeciach widac jak go robilem wiec nie bede opisywal

 

teraz tak chcialem mic kroce choinki pod katem , jednak nie da sie wkrecic w katowych obok siebie wiec moze taki paten jak w proximie zrobic?

 

Dołączona grafika

 

to jest moj 1 bloczek jeszcze go nie skonczylem wiec prosze o wypowiedzi co poprawic itp. jaka grubosc spod zapodac i przepraszam za jakosc zdjec moj SE T630 lepszych nie robi :(

 

bloczek po lutowaniu byl wstepnie przeleciany papierem 220 i wypolerowany pasta do zebow zeby zdjecia lepsze wyszly.

 

i czy ktos wie moze jak wyczyscic finy w srodku bo papierem sciernym nie podjede a po lutowani zrobil sie taki "szary" moze jakas chemie cos polecacie ??

 

 

To wszystko w temacie jak zdlubie wiecej dam znac

 

Nikos Wariat

Edytowane przez Nikos_Wariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

złączki możesz znaleźć tam:

aleje jerozolimskie 314

 

 

co do cztyszczenia.... heh... u mnie w pozbyciu się białego nalotu i zaśniedzienia pomógł domestos :blink: :D z tego co wyczytałem na opakowaniu to zawiera jakieś kwasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złączki możesz znaleźć tam:

aleje jerozolimskie 314

co do cztyszczenia.... heh... u mnie w pozbyciu się białego nalotu i zaśniedzienia pomógł domestos  :blink:  :D  z tego co wyczytałem na opakowaniu to zawiera jakieś kwasy...

1505477[/snapback]

Nie polecam do czesci lutowanych bo źle reaguje z cyna ale działa ale cyna robi sie taka jakas

Polecam KIWI do mosiadzu i miedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

decyzja jest by jak w proximie blok ma wygldac technicznie podobaja mi sie takie bloki 99,9% miedz 0,1 miedz lub srobki :)

 

prawodpodnie dzisiaj lub jutro bedzie skonczony i zrobie fotki

 

cel byl taki bloczek do 10zl :)

Edytowane przez Nikos_Wariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...