Skocz do zawartości
mac2323

Gecube 9550 V Gigabyte 9600pro 128mb Ddr, Tv&dvi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sluchajcie jak wyglada porownanie tych kart - jak sie kreci ten GB 9600pro?

Ktora z w/w kart bez o/c ma wieksza wydajnosc? Ktora byscie wybierali?

Moze jakies wyniki w 3dmark2001/3/5 ?

 

Prosze o szybka odpowiedz gdyz musze szybko podejmowac decyzje nad zakupem.

Z grory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1216216[/snapback]

A nie lepiej poczekac jakis miesiac i kupic GF 6600 AGP ?? Wydaje sie byc naprawde dobra karta :unsure: (PCI-E jest w miare OK) Ja akurat czekalem na ta karte :)

 

Ten nowy GB 9600PRO :lol: jest kosmiczny :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleczy ten sap 9600pro FireBlade jest spox ??? Czy jest lepszy od gigabyte 9600pro?? PS: jak ktoś wie jakie on ma taktowanie to niech sie podzieli ze mna ta wiedza :D i co jest w nim nowego??

Edytowane przez Scythe23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo Gf 6600. Może taktowanie ma 500/1000 Ale tylko wersja GT, i słyszałem że nie nadają się do gier, taktowanie bardzo spada, i mała radość z grania zostaje. Jeśli potrzebujesz karty do gier, to wedłóg mnie wybierz radeona. Zerknij sobie na FIC Radeon 9600PRO, naprawde dobra karta. Super się podkręca. No tylko że ma 4 zamiast 8 potoków DUŻY MINUS. no cena troszkę poniżej 600zł. No chyba że interesuje cię Radeon 9700PRO!! To jest wypasiona karta!! Stara ale jaka!!!! O wiele lepsza od dzisiejszych Radków 9600PRO/XT, na allegro kupisz taką już za 550zł, tylko patrz żeby miała 256bit a nie 128!!!! Tych się wystrzegaj!! I koniecznie PRO. Jest też inna opcja. Kup dobre 9550 i przerób na 9700 RivaTuner, tak nazywa się programik. Ustawiesz na 8 potoków i masz. Poczytaj jeszcze dokładniej o tym podkręcaniu w necie, bo ja to napisałem bardzo ogólnikowo. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też inna opcja. Kup dobre 9550 i przerób na 9700 RivaTuner, tak nazywa się programik. Ustawiesz na 8 potoków i masz.

1221823[/snapback]

powiem tylko jedno - Noe proponuje Ci 100 zeta jesli w moim dobrym R9550 (GC9550XT rev 1.2) odblokujesz mi dodatkowe potoki :lol:

 

tylko najpierw dobrze sie zastanow czy podolasz zadaniu a nastepnym razem zastanow sie czy jak sie nie znasz to pisac bzdury czy lepiej nic nie pisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko jedno - Noe proponuje Ci 100 zeta jesli w moim dobrym R9550 (GC9550XT rev 1.2) odblokujesz mi dodatkowe potoki  :lol:

 

tylko najpierw dobrze sie zastanow czy podolasz zadaniu a nastepnym razem zastanow sie czy jak sie nie znasz to pisac bzdury czy lepiej nic nie pisac

1223670[/snapback]

 

Chłopakowi się pomyliło z 9500pro, zdarza się, błąd ludzka rzecz, a wy tak na niego najeżdżacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...