Skocz do zawartości
nadmundo

Najbardziej Oczekiwana Gra 2005 Roku

Na jaka gre najbardziej czekasz ?  

321 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaka gre najbardziej czekasz ?

    • Splinter Cell: Chaos Theory
      6
    • Hitman 4: Blood Money
      3
    • GTA: San Andreas
      74
    • DRIV3R
      10
    • Star Wars: KOTOR 2: The Sith Lords
      15
    • Star Wars: Republic Commando
      3
    • SWAT 4
      3
    • The Witcher (Wiedzmin)
      4
    • S.T.A.L.K.E.R. - The Shaodow Of Chernobyl
      68
    • Battlefield 2
      9
    • Dungeon Siege 2
      5
    • Matrix Online
      4
    • Quake 4
      23
    • Doom3: Resurrection Of Evil
      2
    • Heroes of Might & Magic V
      18
    • Ghost Recon 2
      2
    • BloodRayne 2
      1
    • Gothic III
      22
    • Black and White 2
      2
    • Inna gra, nie ma jej na liscie
      28
    • Czekam na "czarnego konia" ktory pojawi sie znienacka
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Narzekamy na najnowsze gry (zobacz tutaj ) a tymczasem szykuje się nam kilkanaście znakomitych tytułów. Co prawda same kontynuacje no ale lepsze to niż nic :) Ja czekam najbardziej na nowego Splinterka, który na szczęście wyjdzie już w marcu (hurrra !)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na: The Elder Scrolls 4: Oblivion.

 

Znając jednak życie, to Oblivion pojawi się gdzieś w 2006 lub 2007 :angry:

 

A poza Oblivionem czekam jeszcze na Fallouta 3 i GTA: San Andreas, a także na nową grę z serii X-Com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kolejne odgrzewane, monotonne, wtórne, bezmyślne GTA napewno nie czekam, ciekawe ile jeszcze zrobia prawie identycznych gier na tym samym silniku?

 

Zagłosowałem na Battlefield 2 bo po filmikach można sie spodziewać ciekawej rozgrywki, ale i tak wontpie czy zaqpie ta gre, majac już HL2 do którego sa zapowiadane ciagle nowe mody i darmowego ET...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STALKER

tej gierki nie da sie niezauważyć, zwłaszcza jeżeli nieobcy komuś klimat falloutów, czytał strugackich, i chce porządnej grafiki, fizyki i wreszcie jakiejś INTERATKTYWNOSCI :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kolejne odgrzewane, monotonne, wtórne, bezmyślne GTA napewno nie czekam, ciekawe ile jeszcze zrobia prawie identycznych gier na tym samym silniku?

 

Zagłosowałem na Battlefield 2 bo po filmikach można sie spodziewać ciekawej rozgrywki, ale i tak wontpie czy zaqpie ta gre, majac już HL2 do którego sa zapowiadane ciagle nowe mody i darmowego ET...

1213859[/snapback]

W pelni sie z Toba zgadzam - tzn z druga czescia wypowiedzi - Battlefield 2 zapowiada sie baaardzo ciekawie! A w bezmyslne GTA tez mozna sie fajnie pobawic ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie głosuje...... W każdą z tych gier zagrał bym po trochu.. :wink: ..

 

Nowy Morowind, Gothic 3, Wiedźmin ehh sam nie wiem co.... Moeże Dungeon Siega 2 mnie tez pochłonie na długie godziny... Do tego oczywiście Quake 4 za MP.... i GTA:SA.... . Do tego na pewno nie moge ominąć Black&White 2.. .za miodność... Hmm na S.T.A.L.K.E.R.A. nie licze... bo pewnie się przelicze tak jak z HL2 i D3... (każdy chce czegoś wielkiego.. ale w sumie nie potrzebnie.... :wink: ).. Jak widać jest wiele gier w ktore człowiek by pograł.. eheheh (Ale słyszałem opinie znajomego że na PC nie ma już w co grać i nie będize :lol:)

 

A zapomieliście dodać do Listy DN:F i Diablo 3.... ehehh :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Duke Nukem: Forever?

:P

Oficjalnie zmienili juz tytul na DUKE NUKEM WAITING FOREVER ;-)

 

 

Ja czekam na S.T.A.L.K.E.R. - The Shaodow Of Chernobyl, ale milo bylo by jakby cos mnie zaskoczylo z nienacka - tak jak troszke FarCry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kolejnosci od najbardziej do najmniej oczekiwanej:

Tomb Raider 7 (Tu pewnie zdziwienie z Waszej strony B)),Fear,Stalker,XIII2,Quake4,Mafia2,Splinter Cell 3,GTA San Andreas,Doom3 Rezurekszyn of cośtam,Driver 3,Bloody Rayne 2 i toby bylo na tyle.Reszta to albo czarny kotek (taki jak mój):) albo kiszki na które nie warto czekać albo takie,ktore napewno nie wyjda w 2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

GTA:SA - ale czekam także na świetne sequele - Mafii, Battlefielda i.. Operation: Flashpoint (to chyba pod koniec 2005 ma być, nie?)

1214089[/snapback]

Czytałem że OFP 2 będzie w 2006 :huh: <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...