Skocz do zawartości
Dziuby

Microsoft Visual C++ Runtime Library

Rekomendowane odpowiedzi

Do napisania tego tematu skłonił mnie komunikat, który pojawia się nie tylko u mnie o nazwie "Microsoft Visual C++ Runtime Library".

Okno które się pojawja napewno nie ma nic wspólnego z niekombatiybilnością oprogramowania (gry, programy inne aplikacje ).

W moim przypadku jest to np. "Medal of Honor Pacific Assault" i "Adobe Premiere 6.5", przy czym adobe działa poprawnie ale dosyć często wyskakuje okienko nr.2 w trakcie pracy nad jakimś materiałem. Wciskam "ok" uruchamiam adobe jeszcze raz i jest już dobrze do czasu aż znów się nie zmęczy.

Może sterowniki ... ale co ma wspólnego adobe ze sterownikami ??

To są moje problemy

Jeżeli komuś pojawił się opisywany komunikat niech da znać, zobaczymy co z tego urośnie.

 

 

ps

dobrze było by żeby Król tego regionu nie zamykał tematu ...

przez jakiś czas

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo teraz w hl2 :cry: :cry: Jeszcze 2 tygodnie temu smigal az milo a teraz error. ale np. pes4 dziala ale far cry sie resetuje komp jak laduje plansze. przeinstalowalem directx i stery od grafy i nic wiec chyba bedzie format potrzebny :wink: :cry: :angry: i teraz sciagam jakies biblioteki visual basic bo ktos tak radzil zobaczymy czy pomoze.

Edytowane przez myszek14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: U mnie to samo! :mur:

 

Próbowałem wszystkiego, aż w końcu włączyłem Pandę Atyvirus

 

Panda wykryła !31! Wirusów, a w logu okazało się, że właśnie Explorer był zainfekowany

 

I jak myślałem, że już wszystko jest O.K., że niby panda to naprawiła to po dwóch restartach wszystko dzieje się tak samo.

 

A błąd wyskakuje przy włączaniu Internet Explorera :mur:

 

 

Ps. Próbowałem tez uruchamiać zamiast IE Mozillę i to też nic nie dało... :cry: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściagnalem dzisiaj demko Chronicles Of Riddick i przy kliknieciu na setup mam to samo :[ Mysle ze cos mam zwalone wiec nagrywam to na CD-R i potem instaluje na laptopie. Tam poszlo jak po masle no wioec jeszcze raz instaluje na kompie ale teraz z CD i dziala normalnie :o Potem chce z dysku i wałek. Wychodzi na to, że z CD-ROM dziala normalnie a z dysku sa takie jaja :( Żeby wam dac jeszcze bardziej do myslenia to pozyczylem FULL WERSJE na DVD. Jak isntaluje z DVD to samo, jak skopiuje na dysk nadal to samo, zrobie obrazy i je emuluje nadal tosamo. Nie wiem co jest grane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo ze steamem(cs 1.6) i w wielu innych grach .... można szału dostać sic! .... mam athlona 1800xp , gigabyte 7vt880 , 2x 256DDR ram no name 266mhz i GF FX 5550 .. podejrzewam ze to przez ramy , ze sie "gryzą" z płytą ale nie mam pojęcia co to moze byc tak naprawde ... mógłby ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokłądnie ten sam komunikat jak instalowałem Call Of Duty- mam rozwiazanie przynajmniej w moim przypadku- zainstalowałem najnowsze sterowniki Nvidia do mojego wysłużonego GeForce'a i pomogło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...