Skocz do zawartości
szaraczek

Co Na Walentynki?

Rekomendowane odpowiedzi

a może coś bardziej odjechanego?? myślalem o srebrnym łańcuszku + róża ale niewiem sam:/ a co do bombonierki to co ty mi chcesz moją laseczke spaść czy co:D?? to jest modelka (dla mnie:P).

Edytowane przez szaraczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszyj jej maskotkę + róża

 

nawet jak nie umiesz szyć, gdzies beda wystawac nitki, bedzie to wygladac ..... (raczej nie bedzie wyglądać ;) ), ale bedzie to OD CIEBIE i to jest ważne.

 

 

Prezent na pewno się spodoba, sam tak kiedyś zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem swego czasu srebrną różę + łańcuszek i reakcja byla baardzo pozytywna ;) A w 50 sie zmiecisz - ja sie zmiescilem i to z pakowaniem ;) (Srebro jest wzglednie tanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe....

Kolejna Miriam?

;)

1227251[/snapback]

Dobre :lol:

A co do prezentu to kwiatki i czekoladki są juz bardzo oklepane, ale też bardzo miłe. Na pewno sie nie obrazi, ani nie rozczaruje. Ja kiedyś dla mojej drugiej półówki pomalowałem różę chromem :blink: B) do tej pory ma ją w wazonie razem z niebieską itp.

PS bądź wyjątkowo czarujący i kochany w ten dzień - to jeden z najlepszych prezentów.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50zł srebrny łańcuszek?? Ceny takich rzeczy zaczynaja sie od ceny 100zł

1227523[/snapback]

 

no nie przesadzaj...chyba ze chcesz kupic ŁAŃCUCH dzirwczynie na szyje...łancuszek(dla kobiety, dosc cieniutki) powinien wlasnie ok 50 zeta kosztowac...moj kosztowal 110zeta ale juz jest naprawde dosc gruby (za gruby jak dla dziewczyny)...proba 925 wiec srebro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze po prostu jakies wyjscie do kina/teatru/restauracji ??

i do tego ladny kwiatek

 

ta ona ma 15 lat a ja jej kupie stringi z dziurką prześwitujące i mie teściowa uzna za pedała dzięki:d

1227209[/snapback]

za pedala ??

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy

 

ale kiedy sa walentynki?? :)

 

ja pamietam,z e mojej ex kupiulem swego czasu takie czerwone lajkry w sex szopie z otworem w pewnym miejscu :>

 

nawet nie wiecie jakie jaja robilismy sobei z tego z jej matka :)

 

i ile radosci dal ten prezent pare godzin pozniej.... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...