Skocz do zawartości
kapi32

Star Wars: Republic Commando

Rekomendowane odpowiedzi

Lee ja to juz wczoraj z ranca gralem :P Ogolnie gierka mi sie podoba. Ladna graficznie. Fajne efekty w helmie sa po uszkodzeniach od granatow ,rozne tryby widoku ,fajnie mozna wskrzeszac towarzyszy itp. Zapowiada sie nienajgorzej. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro to demo to dlaczego nie można, w sumie nawet jak niezbyt legalne to i tak służy do propagowania gry, a nie do niezapłacenia za nią, sorry za sformułowanie zdania ale kilkanaście piw robi swoje i mam już dosyć, tylko sie odezwałem bo czekam na tą gre już od pół roku i demko pokaże czy było warto

v1ru5 nie bądź trolem :wink: za kablowanie się w kakał dostaje :wink: bez urazy :)

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko mi się zessało dzisiaj rano (choć transfer raczej mizerny ok 17kB/s :( ) . No ale zainstalowałem, odpaliłem i :

1. SUPER GRA

2. Nie ma dużych wymadań, silnik jest dopracowany (nie tak jak z Medal PA którego demko było tragiczne). Gierka nie potrzebuje tak dużo ramu jak inne (Doom3, HL2, Pacific Asult...) ogólnie bardzo dobrze chodzi! Przy 1024/768 i wszystkim co było dostępne na MAX (niestety AA jest jeszcze niedostępny...) ta gierka trzyma 50-60 FPS. Sprawdzałem Frapsem i NIGDY nie spada poniżej 45FPS... po prostu Bardzo dobrze dopracowany engine gry co nie zdaża się teraz tak często!

3. Ta gierka będzie miała klimat i to juzsię po demku czuje!!! Niesamowity świat Star Wars + Super pomysł z chełmem i widzeniem z pierwszej osoby !!! :D Kto grał w Meteroid Prime na GCN wie o czym mówie!!!! :-P Naprawde zapowiada się super zabawa i oby gra nie była za krótka bo klimat i gr B) afike już ma !!!!!!!!!!! Polecam! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się z Tobą zgodzić nie mogę! Gierka wcale nie jest nudna (czy denna.... itp), a w aliena 2 grałem i chociaż bardzo mi się podobał (klimat rulez) to był za krutki i się na nim trochę zawiodłem!!! Mam nadzieje że z Republic Commando będzie lepiej... przynajmniej tak sięzapowiada!!! :lol:

Edytowane przez Poyep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówią że po jakimś czasie gry zczynają się nudzić... hmmm mi jeszcze sie nie znudziły choć już (dopiero :D) 19 wiosen na karku....hehe :-P

Edytowane przez Poyep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dema to na jego podstawie mogę stwierdzić że gra wygląda jak z konsoli. Grafika bardzo przeciętna. Pograłem 10 minut i wywaliłem z dysku.Szkoda,bo myślałem że będzie jeden z większych hitów tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dema to na jego podstawie mogę stwierdzić że gra wygląda jak z konsoli. Grafika bardzo przeciętna. Pograłem 10 minut i wywaliłem z dysku.Szkoda,bo myślałem że będzie jeden z większych hitów tego roku.

1254316[/snapback]

Hmm...pewnie dlatego że ta gra jest z konsoli(XBOX) :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie będzie całkiem przyzwoita gra

Dość małe wymagania , widać usprawiony silnik UT2004

po przejsciu demka

daje tej gierce 7/10 pkt

 

 

Czy ktoświe dlaczego nie idzie włączyć AA ?

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie syf...:| grafa taka sobie, szybkosc dzialania taka sobie, potrafi mocno przychaczyc na srednim sprzęcie, AI srednie, ogolnie srednio to widze....bardzo srednio...zagoscilo u mnie na dysku 15 minut i kosz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnego!!!!

ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m synhronizację pionową i wtedy da się włączyć AA... i o dziwo dostaje zamias średnio 50-60 FPS mam: 80-90FPS... Coś dziwnego , niedość że ekran wygładzony to jeszcze szybciej chodzi.. hmm . Może to przez to "nielegalne" demko?!?!?!?! :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Edytowane przez Poyep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...zagrałem to teraz mogę cosik powiedzieć :). Wg. mnie to bardzo fajna giera. Grafa w porządku, ciekawy pomysł i ogólne wykonanie. Myślałem że gra na moim "cudzie" będzie chaczyć ale na szczęście jest nieźle. 1024x768xMax detale (bez AA) i chodzi raczej ok(fakt przyznam że to NIE płynne 30 FPS ale coś koło 25 jednak mimo wszystko gra się przyjemnie bo nie ma tutaj nagłych spadków FPS w dół). W 800x600xMax to już miodzio :). Muszę przyznać że engine to jedna z mocniejszych stron tej giery. Jest dobrze wyważony, po części może to dlatego że levele są podzielone na podlevele(gra z XBOXa więc tam musieli tak zrobić bo iX ma tylko 64 MB ramu). Sama rozgrywka bardzo ciekawa ale czasem jest taka zadyma że nie wiadomo co robić :P (zaraz po wejściu do korytarza i wpadnięciu w zasadzkę skupiłem się na wybiciu wroga a chodziło o wysadzenie części ściany...heh). Fajnie to wszystko wygląda z punktu widzenia komandosa(wizjer) i do tego te hologramy pokazujące możliwe w danym miejscu do wydania rozkazy...nie jest źle. Sporo broni też robi swoje. No i ten świetny efekt po starceniu wszystkich punktów healtha(piękne rozmycie) i czekanie na pomoc ze strony kogoś z oddziału. Podsumowująć gra ma spory potencjał i warto ją obczaić. Może HL2,CS ani Far Cry to nie jest ale to kawał solidnej roboty. Na PC to będzie pozycja z serii "warte uwagi" a na XBOX to już prawie "Must Have". Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...