Skocz do zawartości
PikaCZ

Prosze O Rade.....

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wiem że takich postów jak ten było dużo, te przyklejone sa troche nie aktualne :(, ale bardzo proszę o rade.Zamierzam zmodernizować trochę mojego wysłużonego durona na coś lepszego…. Zwracam się do was bo macie dość duże doświadczenie jeżeli chodzi o sprzęt. Po dość długim zastanawianiu się zdecydowałem się na AMD 64 wymyśliłem taka oto konfiguracje:

Athlon 64 3000+

A8V-E DELUX

2x256 Kingston

GForce 6600

Mam pytanie co o tym sądzicie zwłaszcza o płycie głównej , jaki zasilacz (obudowę) do tego dobrać. Co ewentualnie zmienić może będę miał jeszcze jakąś kasa do czego ewentualnie dołożyć (proc na 3200, ram na 1 GB czy grafa na GT)? Komputer nie jest budowany głównie do gier, używam programów takich jak CAD SW czy Matlab no czasami Netforsped underground ;). Z góry dziękuje za wszelkie pomysły i wskazówki.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proca nie zmieniaj , ram 2 x 512 najlepiej hynixy d-43 , zasiłka chiefteca 420 :rolleyes: , jezeli chodzi o grafike to napewno GT , ale jezeli potrzebujesz grafiki do NFSU 2 to nie wiem czy nvidia to dobry wybor do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radzilbym ci w miare mozliwosci oczywiscie dolozyc ramu. Do mnie nowy ram juz jedzie, a zdecydowalem sie na taki manewr po dluzszym namysle, ale glownie dlatego, ze lubie pograc, a nowe gry wymagaja naprawde duzo ramu. Jesli ty duzo nie grasz, moze ma to mniejsze znaczenie. Jesli bralbys nowy ram, polecam ten, na ktory sam sie zdecydowalem, o ktorym mowa jest TUTAJ. Cena robi wrazenie, ale wyglada na to, ze warto.

 

Zeby dac ci jakies pojecie o tym, jak moze zachowywac sie w NFS Underground 2 konfiguracja, ktora ty pierwotnie zaproponowales, powiem tyle: przy podobej do niej mojej konfiguracji jak z podpisu (a wiec jeszcze z 512 mb ramu, a nie 1 gb, a GF6600 w wersji GT z pamieciami 1,6 a wiec lepszej niz ta, ktora rozwazasz), NFSU2 chodzi na 1024*768 w high detail, z 4xAA. Przy wyzszym AA troche juz sie tnie. Sprzet na razie niepodkrecany (czekam na nowym ram ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...