Skocz do zawartości
k2

Star Wars: Empire At War

Rekomendowane odpowiedzi

Na ten rok planowana jest premiara gry Star Wars Empire at War,

mysle ze gre zobaczymy juz prze majem, czyli przed kinowa premierą kolejnej cześci Gwiezdnych Wojen. Patrzac po screeneach gra zapowiada sie niezle..

Mi jako zagorzalemu fanowi wszytkich czesci C&C zostaje tylko czekac:

 

Wiecej info i linki do recenzji..

http://www.lucasarts.com/games/swempireatwar/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darth Vader wiecznie żywy lord Sith :D dla mnie stary odgrzewany kotlet ale ciągle smaczny :D nie zauważyłem na tamtej stronce relase date wie ktoś coś może o przybliżonej dacie?

Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie niezle z jednym wyjatkiem.

podobno walka w przestrzeni kosmicznej nie bedzie wpelnym 3d jak to mialo miejsce w homewordzie, tylko na kilku "poziomach"

ale i tak zapowiada sie niezle B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie niezle z jednym wyjatkiem.

podobno walka w przestrzeni kosmicznej nie bedzie  wpelnym 3d jak to mialo miejsce w homewordzie, tylko na kilku "poziomach"

ale i tak zapowiada sie niezle  B)

1327477[/snapback]

czyli tak jak w star trek starfleet comando? to nawet jeszcze lepiej bo szczerze powiedziawszy nieraz sie gubiłem w homeworldzie:>[bo sobie zawsze lubie oglądac jednostki z bliska:>]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z gry.wp.pl :D

 

 

"Już w połowie lutego na rynku zadebiutuje nowa gra skierowana do miłośników świata Gwieznych Wojen - Star Wars: Empire at War. Wcześniej jednak, bo już 18 stycznia, zagraniczny serwis Gamespot udostępni jako pierwszy wersję demonstracyjną tytułu pozwalającą na zabawę w trybie single-player.

 

Demo zawierać ma pięć misji treningowych oraz jedną misję dla wyuczonych już wojowników. W finalej edycji pojawi się możliwość wyboru strony konfliktu, zobaczymy także największych bohaterów uniwesum - Vadera, Luke'a Skywalkera czy Hana Solo."

 

info jest z wczoraj,wiec jutro demko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest?

 

tzn caly czas chodzi mi o torrenty bo ftp'y mnie nie interesują :wink:

 

kej, juz mam.....750mb Oo kogos chyba zdrowo pogniotlo, jeszcze niedawno dema zajmowaly po 200-300 mb a teraz zajmuja wiecej niz niejedna gra z przed roku :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

700 MB demko to nic nowego juz. I rok temu raczej nie bylo juz gier na 1CD.

yhy :lol2:

 

leborg, jak transfer z torrenta? Mozesz jakiegos sznurka dac (w koncu to demo, wiec na p2p jest legalnie)?

odpuscilem sobie ssanie,poczekam az demko zacznie krążyć po klasie....

torrent byl na torrentspy'u ale juz go nie ma :blink: moze to byl fake :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak ? pykal juz ktos w to ? narazie 750 mb na sciaganie to troche za duzo dla mnie ;/

pogralem w to troche wczoraj i naprawde przyjemnie sie w to gra , szczegolnie przypadl mi do gustu przycisk kamery ktora ukazuje akcje w efektowynch ujeciach , zbytnio nie przepadam za strategiami ale ta jest naprawde dobra i z checia zagram w fulla jak wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak, 3 godzinki sciagania, pozniej instalacja, nastepnie zmiana sterow bo mialem bialy ekran no i w koncu odpalilem demo na max detalach- 1 misja ale dosc rozbudowana-bedzie w co grac jak wyjdzie full- grafika wspaniala- doskonala praca kamer, zblizenia pozwalaja zobaczyc kazdy szczegol- dzwiek rowniez na wysokim poziomie- to bedzie 1 z lepszych RTS-ow w tym roku, bo ostatni w miare dobry RTS to byl Act Of War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mow co kogo pobije bo z takimi werdyktami czeka sie do premier obu gier.

BFME 1 gralem strasznie duzo - glownie na necie i uwazam ja za jedna z lepszych gier. BFME2 troche MOCNO zmieni sposob rozgrywki co moze roznie wplynac na grywalnosc (dla mnie np)

Empire at War sciagam i jutro wam powiem moje wrazenia z gry.

 

ps. Sienol mozesz podac swoj konfig ? wnioskuje ze na max detalach gra u ciebie smiga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mow co kogo pobije bo z takimi werdyktami czeka sie do premier obu gier.

BFME 1 gralem strasznie duzo - glownie na necie i uwazam ja za jedna z lepszych gier. BFME2 troche MOCNO zmieni sposob rozgrywki co moze roznie wplynac na grywalnosc (dla mnie np)

Empire at War sciagam i jutro wam powiem moje wrazenia z gry.

 

ps. Sienol mozesz podac swoj konfig ? wnioskuje ze na max detalach gra u ciebie smiga ?

U mnie dziala wszystkie efekty i detale na max w 1680x1050 i wszystko bez najmniejszego zwolnienia. Gra faktycznie - wypas. Ale nie pasuje mi jedna rzecz - nie mozna obracac kamery, tylko przyblizac i oddalac co czasami jest troche niewygodne. Chyba ze sie da a ja tego nie znalazlem :blink: Ale tak czy inaczej jaram sie ostro. Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol przez bittorenta leci to szybciej niz z tych ftpów :) jeszcze takiego nie mialem transferu , obadam gierke za 30 min.

bez przesady... ja pocianelem demo z maja max predkoscia [170kb/s] z neostrada.pl

jak ktos a neo to sciagac wlasnie z tad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...