Skocz do zawartości
Tomek666PL

Relistyczne Fps - Wpisujcie Najlepsze

Rekomendowane odpowiedzi

Hey ... jakie macie typy na najlepsze strzelanki na MULTIPLAYERA - wyłącznie, ale realistyczne - zachowanie jednostek i na "faktach" - istniejące jednostki i uzbrojenie, jednostki jeżdżące, pływające i latające mile widziane ... nie interesują mnie żadne doomy i quaki ale coś w stylu America`s Army - dla mnie nr.1 pod względem realizmu zachowania jednostek i "faktów" - tzn. uzbrojenie, istniejące jednostki itp.

Myślę, że dobre będą :

- Battlefield 2 (trailery są boskie)

- Close Combat: First to fight

Joint Operations był super - grywalnośc wręcz idealna, dobry był COD UO, ale SWAT 4 mnie zawiódł :(

W jakie gracie i na co czekacie - wpisujcie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie trzy lata rypie w OFP i jeszcze mi się nie znudził

CTI i bf1985 mod rządzi!

Battlefield i Joint Operations jakoś mnie nie rzuciły na kolana

takie tam rypanie przez net dla dzieciaków ;) to samo COD

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos mowi mi ze jo jest realistyczne to ja wymiekam , true combat i red orchestra , od bf to juz wole desert combat , opf dla mnie jest za bardzo realistyczne a raczej za bardzo arcadowe , biegniesz 2 godziny przez pol wyspy zeby dostac z niewiadomo skad :) , no to jest super , swat 4 w cooperative po prostu wymiata :) , jest jeszcze stary mod do ut o nazwie infiltration , to bylo realistyczne albo ghost recon i milion dodatkow do niego :) jakos dla mnie nie ma bardziej realistyczniejszej gry niz americas army , ale juz w to nie gram :( za duzo cheaterow , to juz nie to co kiedys :(

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nie ma bardziej realistyczniejszej gry niz americas army

aa bylo realistyczne w wersjii 1.9 do 2.0 a teraz to taki gniot jak ich malo devy biora kase i nic nie robia speed buga to chyba od 2.0 poprwaiaja a mamy juz 2.3 hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos mowi mi ze jo jest realistyczne to ja wymiekam ...

1372958[/snapback]

W sumie nie chodziło mi o to, że J.O. było super realistyczne, ale o jej grywalność - podobnie w przypadku COD UO. Sam stwierdziłeś z resztą, że nie zawsze w realistyczną grę się super gra - podając za przykład OFP. A J.O. z mnóstwem jednostek i 120 chłopa na planszy było - jest - pod względem grywalności nie do zdarcia. Qrde gdyby OFP miało lepszą grafę ... a w SWAT 4 grasz online ? Na czym polega tam multiplayer ? Bo zauważyłem, że w demku nie można było leżeć i skakać (prone and jump) co zapewne nie sprzyja multiplayerowej rozgrywce - nie mówię o "bunny hopping", ale o np. wskoczeniu na jakieś podwyższenie... Edytowane przez Tomek666PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to o co w koncu chodzi??!? greywalnosc!?! realistyka?!?!? bo to dwie rozne rzeczy

1372983[/snapback]

Oczywiście, że różne ale ich połączenie daje piorunujący efekt. Jedne gry mają więcej realizmu a drugie więcej grywalności, chodzi o to żeby znaleźć taką, która ma jak najwięcej z obu tych elementów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa 2.3 gniot , tego bym nie powiedzial , raczej bym powiedzial ze to nie to samo co bylo kiedys bo za duzo jest graczy ktorzy nie sa legit , ale typ i wszystko jest takie samo a gram od 1.4 :) , jesli aa to gniot to czym jest cs :D najsmieszniejsze jest to ze jak zaczynalem grac to nie widzialem zadnego polaka na serwach i byly 2 klany pl , teraz kogo sie nie spytasz mowi ze gra od 1.0 hehe , to taka ciekawostka :) , co do realizmu , wiadomo ze nigdy nie zrobia czegos co by bylo na 100% realne bo to by po prostu bylo nudne wez nawet flashpoint czasami zajmowalo ci 90% czasu przedostanie sie z miejsca na miejsce aby potem zginac , co do swat 4 to gralem tylko w cooperative , nie ma gier realnych sa tylko w jakims stopniu zblizone do rzeczywistosci , gdyby wszystko w grze bylo realne to by nikt w to nie gral , kto by chcial 3 dni walki 18 odpoczynku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost Recon + Desert Siege + Island Thunder -"Take a deadly, realistic lesson in how to fight on tomorrow's battlefields."

 

AA przy GR wysiada jak już wiele razy mówiłem i będe się przy tym upierał

AA ma być realistyczne? to pokaż mi amerykańskiego żołnierza np w Iraku, który zaczyna skakać jak do niego strzelają poprostu nonsens.

 

Rainbow Six tak samo realne jak GR

 

Jeśli gra miała by być w 100% realna to miałbyś jedno życie jak zginiesz to już nie ma żadnego sposobu na to aby zagrać jeszcze raz :D

 

watow napisał: "dla mnie nie ma bardziej realistyczniejszej gry niz americas army "

To w mało gier grałeś B)

Edytowane przez Galvatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galvatron masz problem z czytaniem ze zrozumienim zanegowalem to...

czy w rzeczywistosc us soldier dostaej z razy z 3rpg w glowe zeby zginac??? czy przezywa 5 hs i biegnie dalej albo dostaje pol bebna z rpk w plecy odwija sie i sprzedaj hs arabowi? :P

Bylem w klanie [GROM] ktory bylo 1 czy 2 klanem w aa grajcym od wersji 1.0 sam zaczolem grac od 1.7 teraz jestem w innym klanie i w aa gramy tylko mecze i spary a jestesmy 6 w twl 4x4 obj :D bo BS w tej grze spowodowany silnikime unreala tak nas wkur*** ze 4fun gramy w q2 i czaem w ut2k4 3334 demo jezeli ktorys z nas z hostuje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o jaka realnosc chodzi ? bo jezeli chodzi o americas army albo wszystkia moha i call-e to gdzie tam jest jaks realnosc ? wg mnie na chwile obecna to tylko 3 tytuly cos soba reprezentuja jezeli chodzi o realnosc np strzelania i zachowania sie broni (Rainbow Six , Ghost Recon , Operation Flashpoint)

p.s

natomiast inna kwestia ze wszyscy zagrywajacy sie sie wlasnie w moha , call of duty moga miec ogromne problemy w poslugiwaniu sie bronia w ww grach (poprostu kwestia przyzwyczajenia) kto gral wie o co chodzi ... recoil rulez ...

 

aha

zeby nie bylo ze po kims "jade" to sam gram w moha i calla ale tylko tylko z czystej satysfakcji dla grania i postrzelania sobie do niemiaszkow :) - calkiem przyjemne zajecie

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość white_nigga

Medal Of Honor Allied Assault :)

1373040[/snapback]

Chyba żartujesz ?

Nie ma nic realistyczniejszego od Operation Flashpoint (Resistance). Żadne AA nie fika :P

Ostatnio gram też w Raven Shielda którego mogę polecić. Super gierca :rolleyes:

Edytowane przez white_nigga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galvatron masz problem z czytaniem ze zrozumienim zanegowalem to...

czy w rzeczywistosc us soldier dostaej z razy z 3rpg w glowe zeby zginac??? czy przezywa 5 hs i biegnie dalej albo dostaje pol bebna z rpk w plecy odwija sie i sprzedaj hs arabowi? :P

Bylem w klanie [GROM] ktory bylo 1 czy 2 klanem w aa grajcym od wersji 1.0 sam zaczolem grac od 1.7 teraz jestem w innym klanie i w aa gramy tylko mecze i spary a jestesmy 6 w twl 4x4 obj :D bo BS w tej grze spowodowany silnikime unreala tak nas wkur*** ze 4fun gramy w q2 i czaem w ut2k4 3334 demo jezeli ktorys z nas z hostuje :]

1373264[/snapback]

 

:-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-|

kolejny post z serii ''silnik unreala jest do [gluteus maximus]''

jak zwykle w roli glownej - watow :mur:

 

co do realistycznych FPS - hmmm

zalezy o co chodzi

niektóre oferuja jedynie realistyczny movement i mase bajerów ale zeby kogos zabic to trzeba zawsze z 15 naboi przynajmniej wpakowac w goscia tudzież wiecej jesli ma kamizelke

rainbow sixy sie wyróżniaja i SOF 2 na odpowiednim poziomie trudnosc tak jak hydro proponowal

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pain.exe jak z ciebie pala grales w rvs aa , ut 2003/4 wiece widac jaki BS oferuje ten silnik w quakowych silnikach jak do kogs strzelasz to pada a silnikach unreala to koles sie odwiaj pomimo 20 trafien i zaklada ci hs 1 kula , aa 30 strzlowy mag ma 15 kul jak walisz ciaglym z tym kolo jak masz nie fart jest niesmiertelny za sprawa z[ciach!]ego kodu sieciowego czy klamie ? no proste ze nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galvatron masz problem z czytaniem ze zrozumienim zanegowalem to...

czy w rzeczywistosc us soldier dostaej z razy z 3rpg w glowe zeby zginac??? czy przezywa 5 hs i biegnie dalej albo dostaje pol bebna z rpk w plecy odwija sie i sprzedaj hs arabowi? :P

Bylem w klanie [GROM] ktory bylo 1 czy 2 klanem w aa grajcym od wersji 1.0 sam zaczolem grac od 1.7 teraz jestem w innym klanie i w aa gramy tylko mecze i spary a jestesmy 6 w twl 4x4 obj :D bo BS w tej grze spowodowany silnikime unreala tak nas wkur*** ze 4fun gramy w q2 i czaem w ut2k4 3334 demo jezeli ktorys z nas z hostuje :]

1373264[/snapback]

Grom był drugi, pierwszy był 1st.PB (współtworzyłem, przyznam sie nieskromnie ;) ).

 

A co do AA...z wersji na wersje staje się coraz bardziej głupawą strzelanką. Ten dymek z M82 w pewnej wersji gry dosłownie mnie powalił :o , więcej tego nie ściągam.

 

A co to "BS"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operation Flashpoint, jedyna gra która przyk(u czy ó ? nie wiem)ła moją uwagę przez ostatnie 3 lata, takiej realistyki nie ma żadna gra, Rainbow Six i SOF2 to już nie ta bajka, i nie błaznujcie więcej wypisując jako realistyczne gry MOHAA czy COD, z drugiej sreony zależy co brać pod uwagę ? czy sterowanie i zachowanie się jedn ostki na monitorze czy ekwipunek gracza i czasy w jakich dzieje się akcja, ale to i tak wygrywa bezapelacyjnie OPF (jak ktoś narzeka na grafe to jest taki addonik DXDLL lub FlashFX - po tym gra wygląda niesamowicie)

 

Ze się jeszcze pochwale to mam 20 gigsa dodatków do OPF'a :P każdy unikatowy :P

Edytowane przez Przemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ze najwiecej podniety z giercunku po sieci będziesz miał z Bf1942(jak ci tam mało realizmu to masz mod forgotten hope gdzie masz do dyspozycji nawet Polską armie) gdzyż zadna z wymienionych gier nie da ci piechoty + łodzie (nawodne i podwodne)+czołgi+samoloty+ jeep'y itp.;itd... co do piechoty to owszem nie jest super hiper extra realizmus ale ma swój klimat a pozatym w jakim innym FPS zrobisz nalot dywanowy b17???(nie licząc CoD'a:UO ale tam tylko jako strzelec :cry: )

PS. Moja rada chociaż gra "wymaga" 128 ramu to jednak bez 512 nie masz co mażyć o grze na High detal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kilku kolegów tutaj, ja bym obstawał przy Operation Flashpoint ! Może jej grafika nie jest już taka zbyt wyśmienita( w porównaniu do paru nowych grojek np. Doom3,Far Cry itp.),ale jeśli chodzi o realistyczną grę FPS , to ten Symulator Pola Walki jest u mnie na 1 miejscu. :D

P.S. I tak zostanie do ukazania się drugiej części tej przewspaniałej gry :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość frosti

Ghost Recon + Desert Siege + Island Thunder -"Take a deadly, realistic lesson in how to fight on tomorrow's battlefields."

 

AA przy GR wysiada jak już wiele razy mówiłem i będe się przy tym upierał

AA ma być realistyczne? to pokaż mi amerykańskiego żołnierza np w Iraku, który zaczyna skakać jak do niego strzelają poprostu nonsens.

 

Rainbow Six tak samo realne jak GR

 

Jeśli gra miała by być w 100% realna to miałbyś jedno życie jak zginiesz to już nie ma żadnego sposobu na to aby zagrać jeszcze raz :D

 

watow napisał: "dla mnie nie ma bardziej realistyczniejszej gry niz americas army "

To w mało gier grałeś  B)

1373148[/snapback]

skakanie tak wysoko w FPS-ach też mnie mocno wkurza ,niestety tutaj chodzi o grywalność....

co do ghost recon'a to gra mocno ograniczona terenem , trzeba było omijać skały - nonsens

 

OF jest dobre ,to gra która zabierała mi czas ,i dzień i noc pole walki ,rozgrywasz jak tylko zechcesz

R6 :Ravenshield te bronie , i te lokacje ,te szturmy

2 gry tak dobre

tak różne ale zarazem tak podobne.....

niesądzicie?

 

a OF2 nie wróżę przyszłości bo grafa beznadziejna i dziwna trochę , wygląd plaży i falującej wody jest przerażający ( wnioskuję ze screenów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość frosti

w tym artykule wybieramy karty do SWAT4 jest napisane:

 

"Jeśli na koniec mielibyśmy trochę ponarzekać, to już raczej na AI, które czasami zawodzi. W misji z chińską knajpką wprowadzamy cały oddział SWAT do środka baru. Wybiegam - sam - na zewnątrz i kieruje się boczną uliczką do drzwi od podwórka. Kieruje celownik na drzwi i wydaje rozkaz drużynie 'czerwonej' : otwórz, hukowy i czyść. Co robi drużyna czerwonych? Biegnie przez pomieszczenia w środku knajpki (nie bacząc na znajdujących się tam bandytów), otwiera te drzwi od środka, wybiega na podwórze, ustawia się przed drzwiami, wrzuca do środka hukowy, a następnie ponownie wbiega w drzwi z których właśnie przybyła. To niestety był zimny kubeł. Mam nadzieje, że to jedyny żenujący bug w AI na który trafiłem zupełnie przypadkowo, a seria SWAT mimo wszystko nie podzieli losów innych gier, w których oprawa graficzna przerosła fabułę i grywalność."

 

takie coś skreśla tą grę z tej listy,

na pewno każda gra ma jakiś błąd ale to już inna historia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...