Skocz do zawartości
raven246

Gierki Do Co-op

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej polecam NFS2SE :) oraz gry wrakowe :) co druga ma taki tryb :) Niestety,tak jak napisalem kiedys,dzisiejsze gry nie maja tego trybu i to jest blad :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy piszecie o co-op na 1 kompie? Mnie interesuje TYLKO na 2 kompy. Co to jest NFS2SE, second edition?Czy swata 4 da sie grać na dwa kompy? A co sądzicie o tym trybie w SC:chaos theory?

Edytowane przez raven246

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrzeszyles chlopie.Jak mozna niewiedziec w dzisiejszych czasach co to jest NFS2SE?? :mur: :mur: To moja babcia to wie :lol:

A co do gry to chyba diablo i tego typu gry moge Ci polecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co czym jest to NFS2SE? Need for speed underground 2 i co dalej? Tą gre to ja mam

1380434[/snapback]

nie need for speed underground, tylko need for speed 2 special edition ;) giera sprzed paru lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co czym jest to NFS2SE? Need for speed underground 2 i co dalej? Tą gre to ja mam

1380434[/snapback]

:angry: :mad: bez takich mi pytan prosze :P Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament (jak dograsz moda) :wink:

Baldurs Gate 2

1380831[/snapback]

C&C Generals Zero Hour, AvP 1 można włączyć skirmish i jest fajna zabawa z obcymi sterowanymi przez cpu, Red Alert 2 Yuri's Revenge, Ghost Recon tryb CO-OP, Wszelkiego rodzaju Battlefield-y, Terminator:Bunt Maszyn, Diablo 2, Dungeon Siege, Unreal Tournament, Quake3 itp.itd.

Edytowane przez Galvatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda tryb co-op w SC:chaos theory? Grał jush w to ktoś?

1386538[/snapback]

Osobiście nie grałem. Ale słyszałem od kumpla, że coś niesamowicie wciągającego.Napewno warto spróbować jak sie ma warunki do pogrania, zwazywszy juz na to, ze sam splinter to bdb gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda tryb co-op w SC:chaos theory? Grał jush w to ktoś?

1386538[/snapback]

Ja gralem ...No i frajda jest o niebo lepsza od Single , tylko jakbys gral to skombinuj sobie mikrofony bo ja z braciakiem przez caly dom sie darlem ........

-idziesz pierwszy

-dobra

-spuść sie na mnie ......(po linie oczywiście)

Jak moja mama sie nasłuchala to myślala że jestesmy gejami czy co ???:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...