Skocz do zawartości
Gość Amd_Powered

Super Pasta Z Polski!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amd_Powered

Już wkrótce na rynku pojawi się nowa pasta termoprzewodząca, całkowicie opracowana i opatentowana w Polsce, o przewodności cieplnej - według producenta - lepszej niż w znanej wszystkim paście Arctic Silver 5.

Twórca wspomnianego produktu, Krzysztof Kubiczek z Tarnowa, od ponad dwóch lat zajmuje się problemem odprowadzania ciepła z podzespołów elektronicznych komputerów pracujących w ekstremalnych warunkach temperaturowych. Obecnie pasta przechodzi testy na proces starzenia się, ale już wkrótce ruszy jej masowa produkcja.

 

Cena nie powinna przekroczyć ceny wspomnianego wcześniej Arctic Silvera 5, czyli około 10 zł za gram pasty.

 

zrodlo: CHIP

 

Mam ta paste w domu;) wkrotce zrobie porownanie do Arctic Silver 5, Titana TT-S104, i moze Colermastera:)

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol to od dawna wiadomo ze polak potrafi :)

fart o tyle tylko ze mial kase na patent...

ogolnoswiatowy to wydatek ok 20k zł...

co do samej pasty to nawe jesli wypadnie 1C gorzej to i tak bede kupowal produkt polski zamiast nabijac kase skosnookim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, też mam tę pastę na testach:D

 

Opracowałem  nową  pastę  na  bazie  diamentów  syntetycznych  które  wykazują  kilkakrotnie  większą  przewodność  od  srebra.

Zacytowałem tutaj Pana Krzysztofa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

testy beda na

Thorton 2000@2700/166 1.6v i wiecej

Soltek SL-75MRN-L / temp z socketa i diody w cpu

Volcano 11 ze standardowym wiatrakiem albo jakims innym wolnoobrotowym

badz wc northq 3600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

Ja testuję na a64 3000@2700 1,520v i jak na razie wyniki do d***, jeszcze sie  dowiem czy jakos specjalnie się nakłąda tę pastę.....

1391528[/snapback]

specjalnie?!;) czyli co zamiast cienkiej warstewki dorzucic ile wlezie:D innego wyjscia chyba niema:) Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze pasta jest w żeczywiustosci do [gluteus maximus] i tyle. Jezłi by była taka dobra to by było o niej głośniej. ale czekam na testy.

 

Amd_Powered-> długo ci się zejdzie z testami ?? już 3 dni robisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

wlasnie sie zabralem do roboty;) sorry ale niemialem teraz czasu:( wyciagam mobo z budy i robie testy zaczne od titana TTG-S104 zaloze nowy temat w ekstremalnym podkrecaniu jak bede mial 1 wyniki

 

tu beda wyniki http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=128460

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...