Skocz do zawartości
Conti

Gry Freeware + Win2000

Rekomendowane odpowiedzi

Siedze sobie w biurze i chwilami dla rozrywki w cos bym sobie pogierzyl.

Moze ktos by rzucil namiar na jakas stronke, skad mozna zciagnac darmowe gierki nie wymagajace akceleracji 3D i dzialajace pod win 2000. Mazeniem bylaby jakas strategia.

cos w stylu np. :

http://www.gamehippo.com/

 

No i jakby ktos zaproponowal jakas fajna gierke to bylby luxus. Dodam, ze b lubie Heroes of Might and Magic 3

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję... tylko, że nie freeware... A mianowicie Disciples 2.

1. Nie freeware, ale kosztuje 20 zł (Extra klasyka)

2. Lubisz Heroes, to powinno Ci się spodobać (osobiście wole Disciples2, od HoMM3)

3. Grafika śliczna i 2D - część malowana ręcznie, wymagania minimalne : P2 233 MHZ 64 MB RAM, k graf. 8 MB. Osobiście sprawdzałem na p2 233 Mhz, 64 MB RAM,... GF 420 MX 64 MB :D i działało

4. Klimat

5. Klimat

6. możliwość zagrania w 3h triala każdej części :D , sprawdzenia, czy odpowiada gra w tym stylu Stronka producenta Do gry wyszła spora ilość dodatków, każdy sprzedawany osobno, każdy zawiera podstawkę. Osobiście polecam bunt Elfów : dodatkowa rasa + kampania, nowe potwory itp, itd.

7. Klimat

8. Klimat

9. Klimat

10. Klimat

 

Wiem, że niestety nie freeware, ale jak lubisz takie gry, to może warto wydać to 20 zł i mieć naprawdę dobrą grę.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję... tylko, że nie freeware... A mianowicie Disciples 2.

1. Nie freeware, ale kosztuje 20 zł (Extra klasyka)

2. Lubisz Heroes, to powinno Ci się spodobać (osobiście wole Disciples2, od HoMM3)

3. Grafika śliczna i 2D - część malowana ręcznie, wymagania minimalne : P2 233 MHZ 64 MB RAM, k graf. 8 MB. Osobiście sprawdzałem na p2 233 Mhz, 64 MB RAM,... GF 420 MX 64 MB :D i działało

4. Klimat

5. Klimat

6. możliwość zagrania w 3h triala każdej części :D , sprawdzenia, czy odpowiada gra w tym stylu 1403485[/snapback]

Dzieki, jak bede w polsce to sie rozejrze za nia. Na najblizsze 3 tyg. musi starczyc cos zassanego z netu.

 

Komp to celeron 2,53GHz, 512 ram, bez glosnikow :( i z grafa onboard :( .

A na tym stazu nudno jak pierun :( :( praktycznie nic sie nie robi a trzeba siedziec 10-11 godzin :mur: . Dobrze, ze kazdy ma "swojego" stalego kompa z dostepem do netu.

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz... na stronie strategyfirst są 3 triale po 3h ... Servants of Dark, Galleans Return i Rise of Elves (o ile dobrze pamiętam). jak będziesz grał np. Imperium, to save można przenieść.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze mała rozpi**** w GTA lub GTA2 które również mozna za darmo ściagnąc ze strony producenta. No i działa na XP/2000 po ściągnieciu odpowiedniego patcha (google.pl) ale z tym nie powinno być problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...