Skocz do zawartości
oldskul

Men Of Valor Vietnam

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż do mojej kolekcji trafiła gierka MOV: V i muszę przyznać, że gra się w nią całkiem przyjemnie. Grafika jest krótko mówiąc przeciętna, bardziej podobała mi się w COD. Dźwięk jest też na średnim poziomie, menu gry jest nieco ascetyczne. Ogólnie jak dla mnie przeciętniak. A co do wymagań, to są one wysokie, u mnie komp jak w opisie w 1024/768 z cieniami na low i na max detale bardzo przycina. Musiałem w 800/600 medium :( MOV: V ma dziwnie podobny engine do MOH: PA, przynajmniej mi się tak wydaje. Na stronie GRY-ONLINE rozsądne wymagania sprzętowe to Pentium 4 2.8 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 4 lub lepsza) . I powiem szczerze, że tak jest. No cóż, nie lubię grać w 800/600 ale co ja na to mogę poradzić, komp mi się już starzeje, przydałoby się zainwestować w nową kartę, ale z kasą problem będzie. Napiszcie, co sądzicie o tej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie men of valor jest najlepszą grą w realiach wojny.

medal of honor i inne tego typu produkcje nie dosięgają mu do stup.

Grafa wcale nie jest słaba z początku trochę razi ale po kilku rozdziałach pokazuje swoje możliwości szczególnie w ostatnich misjach które są po porostu genialne tego czegoś nie widziałem jeszcze w żadnej grze wojennej.

minusem jak dla mnie są tylko wymagania gry :mur:

nowy medal i reszta spółki :) prócz COD :) to wielkie [ciach!]a które nie są warte minuty grania.

men of valor jak dla mnie rządzi nad całą tą hałastrą bezwartościowych gier.

the end

 

ps. takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie dziecko twórców MOH :)

 

Ogólnie przeszedłem gierke całkiem przyjemnie się gra grafika w miare , realizmu brak misje nie nużą szczególnie końcówka w mieście bardzo fajna , ale żeby jakaśznowu rewelacja to nie powiem bardziej podobał mi sięVietcong ze względu na większy realizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...