Skocz do zawartości
rifLe

Uruchamianie Gier W Oknie (nie W Full Screen)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy moze mi ktos powiedziec jak wymusic uruchomienie gry w oknie zeby nie zajmowala calego ekranu? Chodzi tutaj konkretnie o Fallout 1, gra uruchamia sie w full screen ale ja chce miec jednoczesnie na ekranie slownik angielskiego zeby sobie niezrozumiale slowa tlumaczyc. Jak zrobic zeby gra ta uruchamiala sie w oknie a nie w trybie Full Screen??

Edytowane przez rifLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecierz mozesz uruchomic w oknie kazda gre.Wystarczy ze na pliku uruchamiajacym dasz wlasciwosci i przy zakladce zgodnosc ustawisz - uruchom w oknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szela w czerwcu CAE i kilka nowych słówek nigdy nie zaszkodzi :D

Hydro2 ale ja nie mam w zakładce zgodnosc czegos takiego jak uruchom w oknie, mam takie cuś: Dołączona grafika

Po wybraniu uruchom w rozdzalce 640/480 tez uruchamia sie w full screen.

Wiec ponawiam moje pytanie, jak uruchomic tego fallouta w oknie??

Edytowane przez rifLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,to zastanawia mnie gdzie ja to widzialem ?? Moze w takim razie sprobuj odpalic ta gre z parametrem -window,np follout.exe -window z total commandera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szela nie ma w ogolnych, poza tym nie mysl ze jestem bezmozgą swinią bo jak juz ktos rzucil haslo wlasciwosci to logiczne ze wylookalem wszystko co tam bylo :P THX viurs sprawdze to.

Hydro2 probowalem z TC z ta komenda i nadal full screen

Edytowane przez rifLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 3dAnalyzera to niestety nie dal rady, sprawdzalem z nowszymi grami (NFSS: U2; NWN) i ladnie uruchamia sie w oknie, fallout niestety nic sobie z 3dAnalyzera nie robi i dalej uruchamia sie w trybie Full Screen.

THX Szela zaraz sprawdze

 

UPDATE:

Niestety kreator zgodnosci programow nie ma takiej opcji, mozna w nim ustawiac to samo co pod wlasciwosciami/zgodnosc (screen ktory wkleilem wyzej)

Edytowane przez rifLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podreczny slownik english translatora 3 w tray'u :P, wypasiony :D A w fallouta juz zacząłem pykac trudno bez slownika, i na szczęście angielski w falloucie nie jest na wysokim poziomie i bez problemu sie gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kaliega ma mały problem. Jego komp jest dziwny np chodzi na n nim THPS4 a THPS 2 już nie. Doszliśmy do wniosku iż większość gier działa tylko w oknie. Czy istnieje jakaś komenda aby otwierać gry w oknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...