Skocz do zawartości
samhain

Rezerwuar 2,5,25" Rev2

Rekomendowane odpowiedzi

Nadrabiam zaleglosci w fotkach... :)

 

Zbiornik wodny (rezerwuar) dostosowany do zamontowania w dwóch zatokach 5,25" (cd-rom). Wersja poprawiona - "Modder Friendly". Możliwość naklejenia swojego logo POD czołową maskownicą. Do wyboru różne kolory maskownic (czerwona, niebieska, zielona, dymiona, żółta, bezbarwna). Możliwość zamocowania pompy w środku (pompa nie powinna przekraczać wymiarów: 60x120x120mm).

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za takie cudo , i jak jest uszczelelniony kabelek od pompy ;)?

1439183[/snapback]

Dołączona grafika - uszczelnienei zasilania pompy

 

cena:

wersja z jednym wlotem: 129 pln

wersja z dwoma wlotami: 139 pln

 

na a druga trzeba poczekac kilka dni, pierwsza jest dostepna od reki, krocce na 3/8"

 

kupic? www.realitynet.pl/sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko super tylko z przodu nie ma plexi 15mm jak bylo w rev 1 i nie da sie tak wkrecic złaczek zeby pompke zamontowac chodzi mi o cos takiego

Ideałem z przodu była by plexi 2cm

Dołączona grafika

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko super tylko z przodu nie ma plexi 15mm jak bylo w rev 1 i nie da sie tak wkrecic złaczek zeby pampke zamontowac chodzi mi o cos takiego

1439230[/snapback]

wiem o co chodzi, przemyslane bo waz wkladasz w srodek krocca od wewnatrz... trzyma sie dobrze sprawdzone na pompa 650 i 1200 l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem o co chodzi, przemyslane bo waz wkladasz w srodek krocca od wewnatrz... trzyma sie dobrze sprawdzone na pompa 650 i 1200 l/h

1439233[/snapback]

Choinka od drugiej strony ma 11mm i to nijak nie pasuje pod waz. Troszke niefortunne rozwiazanie z twojej strony zamienił bym poprostu przud na plexi 2cm i było by po kłopocie bo 2 zlaczki by sie trzymały na całej długosci gwintu w plexi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choinka od drugiej strony ma 11mm i to nijak nie pasuje pod waz. Troszke niefortunne rozwiazanie z twojej strony zamienił bym poprostu przud na plexi 2cm i było by po kłopocie bo 2 zlaczki by sie trzymały na całej długosci gwintu w plexi.

1439262[/snapback]

w tych co mam juz tego nei zmienie, moze w nastepnych, ale nie 2cm a 1,5 wystarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tych co mam juz tego nei zmienie, moze w nastepnych, ale nie 2cm a 1,5 wystarczy...

1439266[/snapback]

własnie sprawdzałem i 15mm faktycznie starcza w zupełnosci

 

PS Blue konkrety a nie jakies takie gadanie gdzie nie wiadomo oco chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko 1 pytanie... Skąd wziąć takie gwintowniki do króćców, ponieważ są pewnie calowe;], a takie mozna kupić np. na wyspach Brytoli;}

Samhain gdzie takie cuś można zdobyć? Mam dostęp do fajnych maszyn, a mam problem z króćcami;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko 1 pytanie... Skąd wziąć takie gwintowniki do króćców, ponieważ są pewnie calowe;], a takie mozna kupić np. na wyspach Brytoli;}

Samhain gdzie takie cuś można zdobyć? Mam dostęp do fajnych maszyn, a mam problem z króćcami;(

1439276[/snapback]

dawno kupowalem... a szukalem kolo 3 miesiecy ;)

 

jak znaje mozge zobaczyc cene i kupic jakbys chcial, ale to prv szkoda zasmiecac topic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wężę się zginają, pojemnik się mocno nagrzewa, nieciekawy montaż, buda bigtower, nie twojej produkcji! ale wygląd ten sam , tez 2x5.25.

1439299[/snapback]

powiem tak: NIE mojej produkcji to nie polecaj niemojej produkcji a nie piszesz ze TEN konkretny jest be... ;)

 

napisz od kogo i finito ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, ale nie chodzi o wyglad,jakosc wykonania, tylko sam fakt ,że montując takie urządzenie w kompie ,(pomijajac pojemnik) masz problem z wężami zginającymi się (w przypadku bigtowów mowie) ,pojemnik sie mocno nagrzewa. NO ale może twój jest inny, moze lepszy, moze sie nie nagrzewa tak mocno. No ale problem z zginającymi węzami napewno pozostanie, no i byl taki problem ze zamontowanie tego pojemnika aby pasowal idealnie do mojej obudowy CHIEFTEC- bigtower to tez musialby byc wyczyn poniewaz nie pasowalo to tak jak mialo by pasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia tragiczne no ale nie kazdy moze miec super cyfrowke wiec z tego c ozobaczylem niepodobaja mi sie te oblesne 2 sroby z przodu no i ten otwor na kabel od pompki moglby byc opcjonalny bo jesli ktos niema zamiaru tam nic topic to co ma uszczelniac specialnie...

 

Wiec mimo wszystko przydaly by sie lepsze zdjecia (pozyczyc aparat od kogos) i opis produktu ze szczegolami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia tragiczne no ale nie kazdy moze miec super cyfrowke wiec z tego c ozobaczylem niepodobaja mi sie te oblesne 2 sroby z przodu no i ten otwor na kabel od pompki moglby byc opcjonalny bo jesli ktos niema zamiaru tam nic topic to co ma uszczelniac specialnie...

 

Wiec mimo wszystko przydaly by sie lepsze zdjecia (pozyczyc aparat od kogos) i opis produktu ze szczegolami...

1439479[/snapback]

Własnie jakim aparatem sa robione fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia tragiczne no ale nie kazdy moze miec super cyfrowke wiec z tego c ozobaczylem niepodobaja mi sie te oblesne 2 sroby z przodu no i ten otwor na kabel od pompki moglby byc opcjonalny bo jesli ktos niema zamiaru tam nic topic to co ma uszczelniac specialnie...

 

Wiec mimo wszystko przydaly by sie lepsze zdjecia (pozyczyc aparat od kogos) i opis produktu ze szczegolami...

1439479[/snapback]

 

sruby maja jakis cel - zdejmowany przedni panel pod ktory wkladasz maskownice... jesli nie odpowiadaja sruby, po zakupie mozesz wymienic, w zestawie sa takie...

 

otworu na pompe nie trzeba "zamwiac"... ale rez jest projektowany pod uklady z pompa w nim... a wykonanie takiego otworu w "warunkach domowych" nie jest latwe...

 

fotki jak juz gdzies pisalem na szybko robione, towar polecial do fotografa on juz sie nimi zajmie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain wolalbym zeby niebylo wogole srub czysta powierzchnia bezjakis tam wystepkow bo te maskownice jakos do mnie nie przemawiaja. Co do tego otworku no to git bo myslalem ze nie jest opcjonalny ale jesli mozna zamawiac bez niego to jak najbardziej jestem ZA.

 

Czekam na lepsze fotki...

 

samhain a nieplanujesz wprowadzenia reza dla jednej zatoki 5,25???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain wolalbym zeby niebylo wogole srub czysta powierzchnia bezjakis tam wystepkow bo te maskownice jakos do mnie nie przemawiaja. Co do tego otworku no to git bo myslalem ze nie jest opcjonalny ale jesli mozna zamawiac bez niego to jak najbardziej jestem ZA.

 

samhain a nieplanujesz wprowadzenia reza dla jednej zatoki 5,25???

1439511[/snapback]

co do maskownic - widzialem kompa niebieskiego z tym rezem z niebieska maskownica :wub: :banana: :zonk: niestety czlowiek nei pozwolil zrobic fotki ;(

 

ale na zjezdzie moze sie pokaze, jak nie to sam cos splodze :D

 

 

 

co do 1x5,25 jutro ida sie kleic ;) ale cicho sza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe orginalny i powiem, że mi się podoba. A ja mam pytanie dotyczące natury praktycznej. Chodzi mi mianowicie o odpowietrzanie. Czy wystarczy wysynąć reza i odkręcić zawór?

Samhain-->Nie planujesz czegoś 1#5.25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe orginalny i powiem, że mi się podoba. A ja mam pytanie dotyczące natury praktycznej. Chodzi mi mianowicie o odpowietrzanie. Czy wystarczy wysynąć reza i odkręcić zawór?

Samhain-->Nie planujesz czegoś 1#5.25.

1439678[/snapback]

tak odpowierzanie nadal tak samo, btw ten otwor jest na tyle daleko ze jak masz miejsce aby wsadzis reke i odkrecic korek to nei musisz wysuwac ;)

 

co do 1x5,25 jutro ida sie kleic ;) ale cicho sza :D

1439543[/snapback]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...