Skocz do zawartości
Martinii

Centrino Hardware Control

Rekomendowane odpowiedzi

program oddaje pelna kontrole nad procesorem w moje rece - jest to w zasadzie glowna jego funkcja - pozostale rzeczy bedace w istocie kopia tego co mozna znalezc w panelu sterowania pomijam - wracajac do rzeczy, doceniam sile jaka on daje ale.......

oczekiwalem czegos co da mi kontrole podobna chocby do 8rdavcore przy desktopowych rozwiazaniach na nf2 - jezeli mam sam zarzadzac to chcialbym miec czym zarzadzac

sam procesor ....... fajnie ale po co jezeli nie mam nic innego?

pozostawilem to windzie i tyle - radzi sobie niezle i nie narzekam

 

nie pamietam tez dokladnie bo sporo czasu minelo od rozstania - ale mialem chyba jeszcze jakies problemy ze stabilnoscia tego softu - nie wiem, moze jakas wczesna wersja - w zasadzie nie wnikalem w to - koncentrowalem sie na tym czy jest to program ktorego chce uzywac - ten problem zostawiajac ewentualnie na pozniej do rozwiazania.

ze wzgledu na to ze soft ten nie oferuje tego co oczekiwalem - rozwod ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHC bardzo się przydaje, jeżeli potrzeba obniżyć napięcie zasilające (mam ustawione napięcie niższe o ~0,2V wobec nominalnego w każdym taktowaniu i brak problemów ze stabilnością, a i wiatrak jakby rzadziej się włącza :) ). Próbowałem jeszcze do zadan prostobiurowo-internetowych wymusić obniżenie taktowania grafiki przy zasilaniu sieciowym do poziomu stosowanego przy pracy na baterii (80/80), ale pojawiły się wałki ze stabilnością - co kilka godzin potrafił zawiesić system, więc dałem sobie z tym spokój (do zabaw z grafą lepszy jest RadLinker).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Też zmniejszyłem zasilanie o 0,2V w stosunku do ustawień standardowych i nie mam problemów ze stabilnością, moim zdaniem kapitalna sprawa.

1560474[/snapback]

 

POTWIERDZAM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec ze po moich zabawach z tym programem udalo mi sie wyszarpac dodatkowe 40min pracy na batteriach - w tej chwili mam 3,30h a standardwy trzymal 2,50h co musze powiedziec jest dosc znacznym postepem. Odnotowalem tez znaczny spadek temp przy max performance na 67 stopni do 48 stopni przy moich ustawieniach.

Edytowane przez Obsydian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...