Skocz do zawartości
Kwiecień

Car Audio i wszystko zwiazane z muzyką w aucie

Rekomendowane odpowiedzi

Bry!

 

Skoro problem mojego radyjka jest jako tako rozwiązany to chciałbym prosić o rade w doborze odpowiednich głośników do autka. Autko to VW Vento posiadające na standardzie dwa głośniki 165mm w przednich drzwiach i dwa tweetery w desce oraz miejsce w tylnych drzwiach. I teraz jakie mi polecacie głośniki 165mm do 300zł. Chce kupić najpierw 4x165mm do każdych drzwi a tweetery następnym razem. Bardziej zależy mi na jakości niż na mocy ponieważ nie preferuje stylu "umc umc".

 

Są jakieś fajne głośniczki w tej cenie czy same pierdy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :D

Chcę kupić wzmacniacz do auta. Ma zasilać dwa głośniki Infinity Kappa 1cs 215mm*145mm + skrzynię basową z głośnikiem o mocy ~75W RMS. Co polecacie? Najlepiej żeby było jak najtaniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój ojciec chce kupić radio do samochodu (stare zostało skradzione :( ) i poprosił mnie o jakis dobry model. Wiem że ma być CD i ma być tanie (do 400zł). Zastanawiam się czy kupić coś z MP3 czy bez. Mógłby mi ktos podpomóc ? Proszę o linka do allegro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nad ty sie zastanawialem czy jest sens kupna radia za 400zł z MP3... Narazie mam tylko dwa głośniki nie wiem nawet jakie (starszy kupował :/ ) ale radio chce mieć już jakieś lepsze.. Nie znam sie na radiach zabardzo więc jeżeli jest np. na allegro jakieś godne uwagi do 400zł to proszę o podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój ojciec chce kupić radio do samochodu (stare zostało skradzione :( ) i poprosił mnie o jakis dobry model. Wiem że ma być CD i ma być tanie (do 400zł). Zastanawiam się czy kupić coś z MP3 czy bez. Mógłby mi ktos podpomóc ? Proszę o linka do allegro..

1589725[/snapback]

Nie kupuj za 400 zl radia z mp3 poszukaj czegos tanszego na CD pamietaj ze mp3 nie ma takiej jakosci jak AudioCD :wink:

 

Masz tu kilka linków:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60480751

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60232288

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60680328

 

najbardziej bym polecil te pierwsze moj braciak ma zlozone na nim audio i gra b. dobrze. wiec sie dobrze zastanów :wink:

Edytowane przez --T-o-M--

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez mam pytanko:P

Kupilem ostatnio okazyjnie radyjko wydaje mi sie calkiem niezlej klasy: JVC KD-SH9101 (takie jak moje: http://allegro.pl/show_item.php?item=61943135 ) i moj ojciec ma VW transportera T4. To byl transporter ale przerobiony na caravelle. Ma tylko dwa glosniki z przodu w podszybiu a ja chce cos z tym zrobic. NIe mam zamiaru za duzo w niego inwestowac poniewaz znajac ojca i tak zaraz go zmieni ale chcialbym miec dobrej jakosci dzwiek przy w miare dobrej mocy i przystepnej cenie. Przynajmniej 4 glosniki. Z tylu bede musial poprowadzic cala instalacje ale prosilbym o pomoc w wyborze glosnikow.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc,

potrzebuje kupic radio samochodowe tak do 500zl, najlepiej z MP3 ale sie obejdzie w ostatecznosci, wyjscie na 4 glosniki(jak to ma jakies znaczenie to auto to Renault 19 Chamade) innym razem zapytam o glosniki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy głośniki magnat ultra power o mocy 80 watt (RMS) (chodzi mi o głośność i bas) bedą grały dobrze ze wzmakiem bochmenna 2X90 watt (RMS) zwszystkimi filtrami czy kupić może do niego głośniki bochmenna 300 Watt (RMS)

 

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem stare radio Blaupunkta SC 202 ( Astra z 93 - fabryczne) chciałem zamontować nowe Delco CDR 500. Jak zmienić kabelki w kostce ??

pozdrawiam

 

 

 

ps

Jednak żadnych przeróbek nie trzeba robić.

Można zmienić system odczytu wyświetlacza z klawiatury radia. Czy ktoś może mi podać jak to zrobić ?

Edytowane przez old50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luits wystrzegaj sie tego typu sprzetu.Długo toto nie pogra juz nie mówiac o jakości.Lepiej kup jakies w miare dobre 2 głosniki na przód np. Herz DSK 165(no chyba ze kupisz jakis wzmak ale cos normalnego nie booschamana to mozsz łyknąć ESK 165).Napewno nie pożałujesz,ale najlepiej napisz ile masz kaski do wydania to wtedy bedzie wieszke pole manewru żeby coś doradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

doradzcie mi prosze, co lepiej?

 

pioneer deh-4700 czy

sony cdx-r3550

 

odtwarzacz ma byc dla mojej mamy, uzywany bedzie w renault laguna combi, wymagane: dobra jakosc dzwieku bez uzycia dodatkowego wzmacniacza, bezawaryjnosc, latwosc obslugi

 

jestem rowniez otwarty na inne propozycje w podobnym przedziale cenowym (~500pln)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Pioneer u kolegi pod 3 miesiącach już nic nie czyta ;) Sony to już wogóle klasa niższa (poza niektórymi starszymi modelami).

 

Polecam to:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64995625

 

Może nie jakiś hiend ale ma bardzo wytrzymałe lasery i praktycznie nie zdaża się żeby przeskoczyło chyba że w krawężnik walniesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

 

Szukam jakiegoś zestawu subwoofer + wzmacniacz do 1000zł MAX. Sub najlepiej żeby był w obudowie zamkniętej, wzmacniacz najlepiej jedno kanałowy (monoblok), preferowana wielkość głośnika 25cm. Will somebody help me ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tubę napewno JBL'a w zależności czy potrzebyjesz okrągłą czy "kanciatą" czyli skrzynię, no i do tego potrzebny by był wzmak też JBL :D, dokładnie takie:

 

http://www.rb.com.pl/apps/katalog/tekst.js..._b3&news_id=404 30 cm!!

 

i taki wzmak:

 

http://www.rb.com.pl/apps/katalog/tekst.js..._b3&news_id=489

 

A wszystko to możesz mieć za tysiączka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuba = sprasowana tektura. Skrzynia = MDF. JBL'a nie chce bo to są supermarketowe zabawki co najwyżej do "łupania" (nie mówię to o naprawde drogim sprzęcie tego producenta).

 

Jednym z najbardziej polecanych głośników jest JL Audio 10W0 (lub nowsze odmiany). Cena ze skrzynią ~550zł. Do tego brat bliźniak mojego obecnego Soundstream'a USA100 (a mianowicie model USA180 czyli 180W po zmostkowaniu) i powinienem być zadowolony :)

 

I żeby nie było - kupują subwoofer nie chodzi mi o to żeby mnie było najpierw słychać a później widać. Subwoofer to uzupełnienie przedniego zestawu głośnikowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...